סקר- מקלחת ועוד....

• פותח הנושא saky
  • פורסם בתאריך

saky

New member
../images/Emo221.gifסקר- מקלחת ועוד....../images/Emo221.gif

הסקר נועד לנשים וגברים או בעצם תינוק או תינוקת,פשוט כתבתי בלשון זכר כי זה מה שיש לי..... גיל התינוק/ת? שעת המקלחת? מי מקלח בדרך כלל? אוהב או לא?עושה בעיות או מבסוט ומשתולל? משחקים אהובים? סוג הסבון? כמה זמן האירוע? אחרי המקלחת מתעייף או מחזיק מעמד? אוכל לפני או אחרי?מה וכמה? קרם גוף או שמן תינוקות?עיסוי כל יום? תודה לעונות......

saky

New member
ואני יתחיל....בדיוק סיימתי עכשיו

גיל התינוק/ת? 7 חודשים שעת המקלחת?19:00-19:30 מי מקלח בדרך כלל? רק אני אוהב או לא?עושה בעיות או מבסוט ומשתולל? עוד לפני מתחיל להשתולל מרב שמחה משחקים אהובים? המד חום,ברווזים מפלסטיק,מפתחות,בובות רכות סוג הסבון? תרחיץ ושמפו של ג'ונסון כמה זמן האירוע? 10-15 דקות אחרי המקלחת מתעייף או מחזיק מעמד? משתולל וזורק רגליים לכל עבר אך מחזיק מעמד עוד שעה עד לשינה אוכל לפני או אחרי?מה וכמה? אוכל לפני ארוחה מלכלכת ואחרי בקבוק עם מטרנה גג 100 מ"ל ונשפך(לפעמים דייסה גם וגם סולת) קרם גוף או שמן תינוקות?עיסוי כל יום? בד"כ שמן ועיסוי כל יום חוץ מאשר שאני גמורה מעייפות אני מחפפת בלי עיסוי.

anny12

New member
יש חומר שמופרש מהם כאשר הם במגע

עם מים. (אותו חומר שמופרש מבקבוקי פלסטיק)

Nataly28

New member
גם אני שמעתי על הברווזים מהפלסטיק שזה לא טוב

הייתה כתבה על זה בחדשות פעם, אני לא זוכרת מה אמרו שם בדיוק רק אני זוכרת שזה משהו לא טוב (כרגיל, בכתבות מסוג זה)

lulyK

New member
בן שנה ו-3

שעת המקלחת: 18.30 בערך. מי מקלח בד"כ: לרוב אמא, לפעמים סבתא או אבא, אם הם נמצאים גם בבית במקרה. אוהב מאד, מבסוט ומשתולל. משחקים אהובים: הוצאה והכנסה של הפקק, מילוי מיכלים שונים במים. סוג הסבון: משתנה. כמה זמן: כרבע שעה. המקלחת בד"כ מעוררת אותו. אוכל ארוחת ערב גדולה לפני. בלי קרמים/שמנים או עיסויים.

../images/Emo13.gifעונה

אגם בת שנה ו7 חודשים
מתקלחת בשעה 21:00 בדרך כלל אני מקלחת אותה
היא מאוהבת באמבטיה עושה סרטים
של לא רוצה לצאת מהאמבטיה ומחכה ליד הדלת 10 דק' לפני
משחק אהוב להשפריץ מים ולהדביק את החיות מהסול על הקיר
סוג סבון {קניתי את כל החברות וכל פעם אני משתמשת במשהו אחר}
בדרך כלל 20 דק'
ישר אחרי האמבטיה בקבוק ולישון כי היא מתעייפת
בשנה הראשונה הייתי עושה לה קבוע עיסוי גוף בשמן של וולדה מאז אין פינוקים

mAmA MiSiSiPi

New member
עונה

8 חוד' בין 18:00 ל 19:00 או בעלי או אני תלוי מי פנוי אוהב מאוד שוכב בסתלבט ברווזון גומי שמן אמבט דר עור אברים אינטימים וחפיפה בקמיל בלו בערל רבע שעה מתעייף אוכל אחרי 120 סיסי סימילאק קרם פנים וולדה בפנים וקפלים כמו שחי וצוואר

saky

New member
באיזו אמבטיה אתם

משתמשים? שלי כבר דיי גדול לאמבטיה מפלסטיק ואני רוצה לקנות את הטבעת .גם כבר יושב דיי יציב. תודה

Nataly28

New member
מה הגודל של האמבווז?

האם זה לתינוקות גדולים כמו אריאל שלי? 67 ס"מ? זה יותר גדול מאמבטיה רגילה... כי אנחנו עדיין עם אמבטיה רגילה אבל שוקלים לעבור לאמבטיה שלנו כי אין לו כבר מקום שם...

האמברווז מתאים לתינוק יושב

לא רואה בעיית גובה אלא כאשר הילד מתחיל לעמוד וללכת ולא מוכן לשבת באמבטיה אז צריך לעבור לאמבטיה הגדולה

יש בחנויות אחרות... אני קניתי בתינוקי

ראיתי שאת מאיזור חיפה... אז אולי תנסי לבדוק במוצצים או רב קט

saky

New member
../images/Emo51.gifלך טובה

אבל נראה לי שאקנה מתישהוא זה לא דחוף כ"כ,את בטח מאזור המרכז ואני בקריות,זה גם לא כ"כ יקר ועדיף שתתרמי לנזקקים מאשר לי. תודה בכל מקרה, חמודה.

למעלה