סופשבוע שהיה

buba300

New member
../images/Emo221.gifסופשבוע שהיה../images/Emo218.gif

הסופשבוע הזה עבר די מהר ביום שישי בצהרים ההורים הצטרפו לגן. הרמנו כוסית לראש השנה בחברת הילדים בחצר חיכו שולחנות עם דובשניות ותפוח בדבש עם יין תירוש
הילדים של הגן חיכו לנו עם בלון הליום לבן ביד נשנשנו שני הגנים - חובה וטרום חובה. ויצאנו החוצה כולנו להפריח בלונים לשמיים. אחרי הגן, מקלחות וארוחת צהרים בערב נסענו לסבא וסבתא לארוחת ערב. בשעה תשע בערב הגיעו לרומי 2 אחיות, חברות לשינה משותפת. היתה שבת נפלאה בחברתן, שיחקנו אכלנו יחד בבוקר והיה מוי כיף. בצהרים נסענו לבריכה ונפגשנו עם האמא שלהן עד שעות אחה"צ המאוחרות. הגענו הביתה, רומי נרדמה מהר מאוד. ויותר מאוחר הגיעו אלי חברים. רומי התעוררה לפינוק, נשנוש וקיבלה דובי מדבר חדש לאוסף.
השבת היתה כייפית מאוד. וקדימה שתפו אותנו איך עברה עליכם השבת בטיול, או איזה אירוע או סתבל'ט בקריאת עיתונים ומנוחה. מאחלת לכם שבוע נפלא ולא לשכוח שהפעם הוא קצרצר כי יום רביעי נפגש לסעודה משפחתית לחג ראש השנה וזה נהדר

חמודבה

New member
סופ"ש רגוע ביותר

את יום שישי העברנו עד הערב בבית ואז נסענו לסבא וסבתא לארוחת ערב. צהריים בשבת גם אכלנו אצל סבא וסבתא ואחרה"צ הלכנו לטייל קצת בטיילת ובגן שעשועים משם לסבא וסבתא (הפעם הצד של החצי) הבנות אכלו שם ארוחת ערב, חזרנו הביתה, מקלחת ולישון. בקיצור, הרבה סבא וסבתא והרבה אוכל...

talital2000

New member
ילדתי...

אני לא אפרט את התלאות שעברתי בלידה הזו, שגורמת ללידה הקודמת להרגיש תענוג (_מה שהיא ממש לא היתה). אני כן אספר שביום חמישי בבוקר הצטרפה למשפחתנו תאל המקסימה בניתוח קיסרי. אני השתחררתי היום הביתה, אבל היא נשארת בימים הקרובים בשניידר עקב חשד לזיהום- נא להחזיק אצבעות שהתרבית תצא תקינה ואנו נשתחרר סופית לקראת סוף השבוע. מצרפת לכן תמונה קטנה של הקטנה

UmaGuza

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

מחזיקה אצבעות שהבדיקות יצאו תקינות
אפשר לשאול מה פירוש השם תאל עם א'? האם אתם הוגים אותו: TAEL?

talital2000

New member
תודה

אין לזה פירוש, זו הנצחה של השם של סבתא שלי שנקראה אתל. וכן, אנו מבטאים את זה כך

UmaGuza

New member
הבנתי ../images/Emo140.gif

אצלנו זה תהל ותהיתי אם יש פירוש כשהשם עם א'

../images/Emo65.gifמזל טוב

איזו בובה מקסימה. מקווה שהתאוששת, ומחזיקה את כל האצבעות לתרבית תקינה ולשובה של האפרוחית הביתה. מתנה לשנה החדשה
מחכה לסיפור לידה...

buba300

New member
מזל טוב וברוכה הבאה לעולמנו, תהל../images/Emo65.gif

מחזקת ידכם לבריאות ונחת לקטנה. ובהזדמנות זאת, גם מברכת אתכם בשנה טובה.

בוליפלג

New member
מזלטוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifאחוזת התרגשות../images/Emo70.gif

מה שלומכן? מה שלום אושרי, האח הבכור
מחזיקה אצבעות לתקינות הבדיקות. אנא עדכני ושנה טובה- קיבלתם מתנה נפלאה לכבוד השנה החדשה

למעלה