יום הולדת שמח?

ChicoAnimado

New member
../images/Emo221.gif יום הולדת שמח? ../images/Emo65.gif../images/Emo34.gif../images/Emo212.gif

אתמול, י"ד באייר השלמתי 26 שנים.. פעם ראשונה שאני חוגג בתאריך העברי מזל טוב לי?

oriel ahamud

New member
מזל טוב חמוד.

שנה מעליי... איזה מזל. סתם.
שיהיה במזל והכי טוב שתהיה מאושר ושמח.

/tapuzforum/images/Emo49.gifיהודי יקר, הרבה אור ואושר

/tapuzforum/images/Emo213.gifאיזו הרגשה נהדרת. גם יום מיוחד במינו נפל בחלקך לחגוג בו יום הולדת עברי, פסח שני וההילולה של רבי מאיר בעל הנס ושים לב אתה בן 26, כמנין שם השם, י - ה - ו - ה (סה"כ 26 -סימליות מיוחדת, בדיוק בזמן שאתה מקבל עליך עול מלכות שמיים ומתקרב אל הקב"ה) שוב מזל טוב ושיהיו לך חיים טובים ומאושרים ויהי רצון שהקב"ה ימלא כל משאלות לבך לטובה, אוהב אותך מכל הלב אהבת נפש.

יה! איזה יופי! תאריך עברי-יהודי...

אל ה` ויאר לנו ... טז` אייר התשע` ... לא` יום לעומר ... התפארת שביסוד ... ערב שבת קדש פרשת אמור ... מזל טוב-אור! לאורך ימים טובים ושנות חיים בבריאות איתנה ברוב אושר שמחה וכל טוב אמן-נצח-סלה-ועד. נתת שמחה בליבי בשמחת יום הולדתך העברי-יהודי-מקורי, אשריך! אשריכם ישראל עם קדושים! שבת שלום חבר-אח יקר חביב! באהבת אחדות ישראל לנצח ... ... ...

Nחמן

New member
פסח!

לא סתם תאריך עברי אלא פסח!... שני כמובן... 26 בגימטריה = אחד + אהבה וביחד = שם הוי"ה. איזה יום הולדת!!! מאחל לך גם אני מזל טוב לאורך ימים ושנים ואל תשכח! בשנה הבאה תהיה ז"ך...

ChicoAnimado

New member
../images/Emo221.gif תודה לכל המברכים

הארתם את עיניי.. לא הייתי מודע כלל למשמעות של יום ההולדת שלי השנה, תודה לכולם שבת שלום לכולנו!

למעלה