חתכי אוכלוסיה

Hannusha

New member
../images/Emo221.gifחתכי אוכלוסיה

בעקבות שאלה ששאלתי מישהו במסר- מהם הגילאים הנפוצים של המגיעים למפגשים או אירועים? ומה לגבי גברים/נשים- יש רוב לאחד הצדדים? יש הגבלת גיל? כלומר, גיל מינימום שלפניו אסור להשתתף?

Hannusha

New member
ואני שואלת כי נראה לי שאני הבת

היחידה כאן כמעט, בינתיים

giora10

New member
מי מגיע למפגשים?../images/Emo92.gif

למפגשים הבלתי מחייבים מגיעים כל מי שקרא את הפורום, או כל מי שיודע על מקומות המפגש הקבועים, קרי חוף נווה מדבר כל שבת בבוקר ועד רדת השמש, וחוף געש כל יום שישי משעות הצהרים ועד שנמאס. למפגשי העמותה הסגורים, מגיע כל מי שרשום ברשימת התפוצה המתעדכנת מעת לעת. רשימה זו מורכבת מאותם אנשים שהביאו רצונם להופיע למפגשים ועמדו בשאלון הסינון. כל מי שמגיע בפעם הראשונה למפגש של העמותה נבחן ע" המוסמכים, ואם התנהגותו משביעה את רצונם הוא מוזמן למפגשים הבאים. ישנם לא מעט אנשים, המופיעים דרך קבע למפגש החוף. החברה הוותיקים, המגיעים למפגשים אלו, ממליצים בפני וועד העמותה לצרפם לרשימת התפוצה לאחר מסירת פרטים בסיסיים. לכל אחד מחברי העמותה או מהגרעין הוותיק מותר להביא אורח/ת למפגש של העמותה. אותו חבר או ידיד וותיק לוקח על אחריותו את הזמנת אותו אורח/ת. למפגשים הלא מחייבים אין הגבלת גיל. כל אחד יכול להגיע על אחריותו האישית. למפגשי העמותה יכולים להגיע בני 21 ומעלה לפי הרשימה המצויה אצלם. קטינים ואחרים מתחת לגיל 21 יכולים להגיע בלוית אחד מההורים. ממוצע הגילים הוא בין 40 ל 50, אך לאחרונה אורן יזם וארגן קבוצה צעירה ורעננה ובדרך זו הוריד את ממוצע הגילים לאין הכר. דוגמאות חיות לכך יש כאן בפורום. אחת הבעיות הכואבות לרבים הוא היחס בין הגברים לנשים. לגבי נקודה זו אינה מרכיב חשוב, אך הלך הרוחות שונה. במפגשי החוף החלוקה אינה חשובה כי אנו יושבים בדר"כ בחבורות. במפגשי העמותה נתון זה בולט יותר. לדוגמא: במקומות צפופים כמו בסאונה או בג'אקוזי. במפגשי החוף בגעש נתון זה זניח, כי מי שנשאר עד שעות הלילה המאוחרות אלו אותם חברה המגובשים יחד שהם הזוגות, ואז הגברים הבודדים (כמעט) נעלמים. איזה חתך אוכלוסיה מגיע למפגשים? כולם. יש בנינו זבן בחנות בגדים, נגר, רפד ושרברב שיושבים יחד עם עורך-דין רופא, אדריכל וברוקר . אתם יכולים לראות גננת משוחחת עם בעל חברת הי-טק מפורסמת, ומהנדסת בחירה בחברה עתירת ידע, ועקרת בית.

40גבי

New member
גיורא אתה יכול לתת קנה מידה?

מה באמת היחד בין גברים לנשים? אם זה 15 נשים על כל נניח 50 גברים זה לא כזה נורא ( סתם זרקתי מספרים שעלו לי בראש) הרי זה לא מועדון פנויים פנויות אבל אם זה 2 נשים על כל 100 גברים זה בהחלט מוזר ואולי לא נעים

../images/Emo22.gifיש מספיק

אמנם לא ספרתי במדוייק..וייתכן שישנם יותר גברים מנשים.... אך גם יש מספר לא מבוטל של נשים אך את הדיוק אשאיר לח'ברה האחראים והותיקים יותר ממני.....

giora10

New member
אינני אוהב למנות את היחס בין המינים

אך אני יודע שנקודה זו חשובה עבור רבים, שירצו לדעת שהם בטעות לא מגיעים למפגש גברים. המצב אינו כזה, כי אחרת לא היו מגיעים הנשים שבחבורה. היחס הוא סביר בהחלט, אמנם היינו שמחים לו היו מגיעות יותר נשים (גם גברים) אך היחס בהחלט מספק. אחת הסיבות לפתיחת פורום זה הוא גיוס חברים וידידים חדשים, כמובן שהכוונה לנשים וגברים כאחד.

O r e n E

New member
התארגנות של בנות - הרמת כפפה ../images/Emo204.gif

אני רוצה לספר לכם שבכל שלב של גיוס החטיבה הצעירה, נשאלת שאלת ה"כמות". מענין אותי לדעת, האם יש קבוצת בנות שיכולות ורוצות להתארגן לאחד המפגשים הקרובים? מאחר וכולן יפות, אין זה משנה עם הם שמנות או רזות, נמוכות או גבוהות והרעיון בהחלט מובן. חשוב שיהיו חברותיות, שיביאו טאקי, רמי קוביות, ששבש וכו'... את השאר אני מבטיח לארגן אורן

קוואנט

New member
אני מעריך ש...

יש 30-40% נשים. החברה שלנו לא ממש גורמת לנשים להרגיש נוח עם העירום שלהן, וזה בא לידי ביטוי גם בשיעור המגדרי במפגשים.

O r e n E

New member
אני טוען שבנות יותר חזקות מאיתנו

זו הסיבה שזרקתי את הכפפה בתקווה שמשהי תרים אותה ותארגן קבוצת בנות. אני מצידי מתחייב לעזור במקום מפגש על פי מה שכתבתי במייל האחרון. אגב זה איורע שיהיה לשני המינים ולא "חוף הדתיים". החברה גורמת לבנות להרגיש אחרת - חובת ההוכחה עכשיו אצל הבנות
תוכיחו אחרת , יום טוב אורן

veredella

New member
גיל אנשי מפגשי העמותה

תיקון קל למה שכתב גיורא, המפגשים הנטוריסטים של העמותה פתוחים לכל אחד מגיל 21. הגילאים שמגיעים בתקופה האחרונה למפגשי העמותה הם כמו שגיורא רשם משום שבתקופה האחרונה הקבוצה הצעירה שהייתה פשוט נעלמה מכל מיני סיבות פרטיות של האנשים עצמם. ולכן אורן לקח יוזמה ומנסה לארגן שיהיו חברה צעירים גם במפגשי העמותה. אז לכל החברה הצעירים שמצטרפים קחו בחשבון שבעמותה יש גם חברים וידידים שהם "ילדים בני 50 ומעלה" כמו שרשמו למעלה כמו בכל חברה אחרת. וכל היפה במפגשים שלנו זה שאין פער גילאים ואנחנו מקבלים כל אחד באשר הוא אדם בלי משמעות של גיל. ורד

giora10

New member
ורד, מה היינו עושים בלעדיך...|גלידה

ועל זה נאמר בספר משלי פרק כ"ח פסוק י"ג מוֹדֶה וְעוֹזֵב יְרֻחַם.

40גבי

New member
כנראה בדיחות פנימיות חנה...

אולי אחרי שנמלא את הטופס נוכל להבין אותן

Hannusha

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

יש לי הרגשה שעדיף שלא נבין, כי עדיף שזה מישהו שלא יחזור...

למעלה