השרדות המצויירת 3

רנדו

New member
../images/Emo221.gif השרדות המצויירת 3 ../images/Emo221.gif

כן, הייתי משועממת, וכן נחתה עלי רוח שטות. אז הפעלתי את הצד היצירתי וסיכמתי את ההתרשמות מהפרק ה- 1 בצורה קצת אחרת :) יש ליהוקים על סמך מראה ויש ליהוקים על סמך אופי ויש סתם דמיון מוזר שלי. אז לאיזו דמות יש הכול בשביל לנצח? מוזמנים להעלות רעיונות גם ולהביע את דעתכם.....

רנדו

New member
טל כ

בתפקיד פומיקי הבלתי נראה שנוטה לעשות דברים מוזרים משעמום ובכלל.

רנדו

New member
אבי

בתפקיד הרשע הקטן והערמומי (כבר יצר סכסוך בין הבנות).

נתי153

New member
לי משום מה האבי הזה נראה דמות דיי

דומה למינימולי (איתי) מעונה שעברה .. לא סובלת אתץ זה .. קיצר שי וטל ירוק נראים לי שניים שיפרצו קדמה , מהבנות כרגע זאת נראית לי נטלי...

רנדו

New member
מינימולי ../images/Emo6.gif

מסכימה. גם לי נראה שהוא יושב על התקן הזה. גם אני חושבת שטל ב, שי (ואולי גם אוהד), נטלי (ואולי גם הדס ויעל) יהיו חזקים אסטרטגית.

Matsman

New member
תגידו לי

מה הפירוש של הפאקינג כינוי הזה- "מינימולי" ? קראתי את זה בבלוג של העונה שעברה, זה היה כינוי קבוע של איתי כל הבלוג, ולא קלטתי מעולם את הקטע

רנדו

New member
לא בטוחה..

אבל נראה לי שזה קשור למולי זה שהיה בעונה הראשונה. ומיני זה קטן, אז גרסה מוקטנת של מולי. משהו כזה. לא?

Matsman

New member
לא ראיתי את העונה הראשונה

רוצה לשים תמונה/וידאו של מולי ?

רנדו

New member
אביגיל

בתפקיד פוקהונטס הנסיכה האינדיאנית העולצת.

Matsman

New member
פשוט מדהים

מה צילום טוב, בזווית טובה, עם ריטוש טוב וחיתוך טוב יכולים לעשות... אני חושב שהיא סקסית, אבל בגלל מה ששמעתי ממנה עד עכשיו... המראה שלה לא הכי תפס אותי...

רנדו

New member
כן אה. יחי הפוטושופ.

מה הסלב היו עושים בלעדיו :) מה שמעת ממנה?

Matsman

New member
אהבתי איך שהיא מדברת

היום היא קצת הורידה לי את זה עם המבטא ה"אמוויRיקאי'', אבל עדיין מרגישים שיש לה את זה.

רנדו

New member
כן, היא מדברת לעניין.

ואפילו לדעתי המבטא מתלבש עליה יחסית טוב.

למעלה