יום מקסים מבירת הפורום חיפה

../images/Emo221.gifיום מקסים מבירת הפורום חיפה

בוקר טוב לכולם/ן
עוד יום של גשם
ועוד צריכה לקחת את הבן לחוג...ברגל
אבל איזה מקסים האיש שלי כבר מ 6 בבוקר הוריד את הכביסה מהחבל והכניס את העגלה והאופניים הביתה מהחצר.
יללה אין ברירה חייבים להתחיל את היום...יום ראשון והילדים בבית...
שמים מלפני חצי שנה אמרתי לך תנצלי ימי חופש ומחלה, אולי היום תעשי זאת..בכל מקרה חיבוק היום הולך ל.... שמים

בידא

New member
בוקר טוב לחיפאים ולשאר../images/Emo8.gif

הרגישו טוב והישארו יבשים וחמימים

../images/Emo185.gifבוקר טוב מולדוויה../images/Emo188.gif../images/Emo66.gif

ועוד חיבוק ל... שמיים
וסבאחקו סוכר יא עורובה ומיש עורובה

בוקר טוב מהשכונה הסגורה ליד חיפה

קר , עם סצירי שמיים חזקים שמנבאים על יום גשום במיוחד!!!
... הבוקר התעוררה נור עם טיפה'לה דלקת בעיניים.. שמנו לה קמפרס תה , אכלנו קורנפלקס ביחד ושוגרה לפעוטון שלה, מקווה שיהיה לה יום קל , גם לנו למען האמת .. אני וגשם אף פעם לא הסתדרנו .. לכן אני בכוונות שיא לכל אירוע ( אירוע זה יציאה מהבית וסבל ).. אז שיהיה לכולם יום חמים ונעים ... ושבוע מעניין ומוצלח

f r e e b i r d

New member
בוקר טוב לכל הבנים והבנות ../images/Emo140.gif

איזה כיף להתעורר מאוחר בלי מבחנים על הראש

EastGirl83

New member
כיף כיף...... אבל.....

רק חבל שמתחילים את הסמסטר השני בעוד שבוע...

מוחמד5

New member
../images/Emo26.gif בוקר יפה עולם יפה

בוקר יפה לכולם,ןשבוע מקסים ונהדר. סופשבוע קשה עבר על כוחותינו, הרבה הוצאות ( כספיות,פיזיות ונפשיות) אבל שווה.. שווה כל רגע וכל שניה. מתנצל על ההיעדרות ביום שישי על אף שהייתי בחיפה באותו יום שישי ,הזמן ברח לי בין האצבעות. בקרוב ניפגש וניפגש הרבההההההההה סליחה מכל מי ששלח מסר ,מצטער שלא יכולתי לענות. אחלה שבוע לכולנוווווווו ( אני עם כוחות מחודשים והרגשה נפאלה)

../images/Emo24.gifברוך השב אבו אלג'אר../images/Emo9.gif

טייב שו אשתריית, חח נו השאלה של בחורות שמעתי הוצאות אז ישר חושבת על בזבוזים?
ואנשאללה העייפות הזו כבר מאחוריך..וכל הכבוד לכוחות המחודשים

מוחמד5

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo6.gif

אולי את מכירה תופרת טובה בעיר !! יש לי הרבה חורים בכיסים עכשיו.
סתםםםםםםםםםםם אלה דמעות של שמחה. (בקרוב תראו את התוצאות.. מבטיח).

../images/Emo221.gif../images/Emo24.gifאבו אלפורום הון

יא הלה יא הלה אני מבינה אותך מוחה הימים האלו וההוצאות הם הימים הכבדים שקודמים לימים הנפלאים
שבוע נפלא לך ולקוראת הפסיבית שלנו
וזה
בשבילה אז "בחיז" ווסע עכשיו שאתה כאן הפורום נראה מושלם

מוחמד5

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo6.gif

עוד זוג ידיים יכול לעזור בניקיונות הרבים חחחחחחחח
לקוראת הסמויה

מוחמד5

New member
../images/Emo26.gif תחזיקי חזק

אני משלם שכר דירה על 3 דירות עכשיו. אז,יש לנו לנקות 3 דירות (צריך לגיס מילואים)

f r e e b i r d

New member
מי שמכין לי ארוחת בוקר

באג'י בעמלו תיעזילת אל עיד. בס דירו באלקו פטור מיחרז מחירז מש תיד'חקו עלי בח'ובזה ולבנה

מוחמד5

New member
../images/Emo26.gifاه

שיר שאני שומע הרבה בזמן האחרון اغنيه اه يا عرب ه يا عرب " آه يا عرب يا اخي يا ابن العرب عجبي كل العجب ما الذى ابدل سيف الثائرين بحطام من قصب ؟ ما الذى باع اللسان العربي بلسان من خشب ؟ آه يل شعبي آه يا عراق نحن فى اقسى الظروف لم ينبع اسم العرب مرحباً يا أشقاء مرحباً يا اصدقاء مرحباً يا اصدقاء ها هنا الحق نقيض للبكاء نحن لا نملك خبزاً ودواء نحن جعنا وجرحنا غير انا نحمل الجرح بصبر الانبياء الحمد لله الذى شرفنا باختيار الصدق فى زمن الرياء الحمد لله على كل الظروف ابلغوا عني هيئة الامم علها تصنع راداراً جديد يحصد الحب ويخترق الوريد يرصد صوت ابي حين يصلي الله اكبر الله اكبر ويلاحق دمع امى فى الدعاء الله اكبر الله اكبر يتسلل فى زوايا المدرسة ويزاحم صوت طفلي فى النشيد يا محمد يا مسيح اى انسانة فى لغة الكون الجديد دم اطفال العراق فى ضريح العابرية ناموا احبابي ناموا نوم الهنا نومكم ضد مجهول يسجل يا قضاة العربية لو سالنا اليونيسيف عن ملفات القضية لوجدنا العدل صكاً فى البنوك الاطلسية ناموا احبابي ناموا نوم الهنا نومكم

../images/Emo7.gif תמיד מזיל דמעות על השיר הזה

והנה עוד שיר שמרגש לא פחות تــــــــــــــــذكـــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــر تذكر كلما صليت ليلا ملايين تلوك الصخر خبزا على جسر الجراح مشت وتمشي وتلبس جلدها وتموت عزا تذكر قبل أن تغفوا على أي وسادة أ ينام الليل من ذبحوا بلاده أنا إن مت عزيزا إنما موتي ولادة قلبي على جرح الملائكة النوارس إني أراهم عائدين من المدارس باست جبينهم المآذن والكنائس كتبوا لكم هذا النداء: وطني جريح خلف قضبان الحصار في كل يوم يسقط العشرات من أطفالنا إلى متى..إلى متى هذا الدمار جفت ضمائركم..جفت ضمائركم ما هزكم هذا النداء رقت له حتى ملائكة السماء جفت ضمائركم..وما جفت دموع الأبرياء ותמונת שני הגדולים

למעלה