גמני קניתי כרטיס!!

shirgr

New member
יש לי!!!!!

חח הם סתם עבדו עלינו הם פתחו את הקווים לפני 8 וחצי...אני הזמנתי...יששששששששש

אייללוש

New member
יש לי שאלה חשובה../images/Emo26.gif

ד"א אני לא חושבת שזוכרים אותוי כי לע הייתי פוווווך זמן אבל עדיין חולה על קלי
אני רוצה להזמין לי ולאחותי ולי יש אורנג' ולה פלאפון מה אני עושה
מותר לי הזמין 2 כרטיסים מהם
או שאני צכה 2 מספרים לשנינו

Good 2b Me

New member
מכל פלאפון אחד אפשר עד 2../images/Emo217.gif

כרטיסים...ז"א שאת יכולה להזמין לך ולאחותך מהפלאפון שלך!

RiMiK

New member
קניתי ל27

זה התאריך ההכי טוב כי למחרת אין בעצפר (בחירות) הזמנתי 2 כרטיסים רק שאלה קטנה...עד איזו שעה ההופעה בערך? כי אני צריכה עוד לחזור הביתה באוטובוס ואני גרה בקרית גת...והאוטובוס האחרון הוא ב23:30...

DreamS_HunteR

New member
בטח יהיו איחורים.. אני מניח../images/Emo121.gif

ההופעה לא תתחיל בדיוק ב7 וחצי כמו שכתוב (זה ישראל פה
)

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo70.gif

שלומית16

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif זה היה חזק!!../images/Emo6.gif

בJדJה

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

שלומית16

New member
קניתי!!!! ../images/Emo6.gif../images/Emo2.gif../images/Emo3.gif

ווואו זה היה מהיר אני בכלל לא הזמנתי דרך נציג שירות ,זה בסדר???? זה לקח לי רק 10 דקות ככה ולא הייתי צריכה לחכות בכלל בכל מקרה,הזמנתי שני כרטיסים ,לי ולידיד שלי, איזה כיף!!! להופעה השניה ב-27

שלומית16

New member
קניתי!!!! ../images/Emo6.gif../images/Emo2.gif../images/Emo3.gif

ווואו זה היה מהיר אני בכלל לא הזמנתי דרך נציג שירות ,זה בסדר???? זה לקח לי רק 10 דקות ככה ולא הייתי צריכה לחכות בכלל בכל מקרה,הזמנתי שני כרטיסים ,לי ולידיד שלי, איזה כיף!!! להופעה השניה ב-27

למעלה