תוכנית גלגל ההצלה

purple rain2

New member
../images/Emo220.gifתוכנית גלגל ההצלה../images/Emo70.gif../images/Emo220.gif

חמישה מתמודדים יתנו את כל כולם ויתחרו על הקולות שלכם, מי האחד שיחזור לתוכנית של מחר? צפייה נעימה!

belle24

New member
מה הקטע עם עדן?

שבוע שעבר בתוכנית אמרו שרק 4 עולים לגלגל ההצלה והם חן, אדיר, מרים ונדב. מאיפה היא צצה?

אמרו שהצופים יבחרו את החמישי או החמישית

אבל היה צריך להצביע רק באינטרנט ולא כולם נרשמו. עדן זכתה.

ואי נכון איך זה?

לא שמתי לב באמת מה היא קשורה אם ככה? ודרך אגב אדיר פשוט זמר אלוףףף

אגב,

התרכזתי חלק מהשיר באף שלה והגעתי לתובנה שהיא היתה צריכה לנסות את מזלה בנולד לרקוד בשל עודף גמישות... בנחיריים! בזכות האף היא בולטת מאוד... למה הייתי צריכה לראות זאת שוב???

purple rain2

New member
ממש מתלבטת בין אדיר לחן

לא מבחינת ההצבעה, אני בכל מקרה לא אצביע, מבחינת למי מגיע יותר- מצד אחד אדיר מוכשר בטירוף, מהסוג האיכותי, נתן ביצועים מעולים כל העונה. מצד שני- חן הוא באמת פרפורמר אדיר וגם אהבתי את הביצועים שלו... oh well

לדעתי מי שצריך להיות בגמר-שלומי,בועז,חן אבל

בתוך יצטרכו גם בת אז בת לא יודעת:// שלומי הוא הכוכב הנולדד!!!!!!

wildcat6

New member
למה מגיע לה?

התחרות שמי שזוכה מקבל הפקת תקליט היא תקבל את זה גם אם לא תזכה בגלל. אז חבל שתתפוס מקום של מישהו מוכשר אחר שלא ניכנס באפלייה מתקנת

maymeital2

New member
../images/Emo41.gifהיא מלכת הזייפניות../images/Emo41.gif

אפילו אני שרה יותר טובה ממנה!!! היא פשוט צורמת לי לאוזן לא מסוגלת לשמוע אותה, וזה ממש לא משנה לי אם היא ערבייה, אמריקקית, אנגליה, יהודיה , נוצריה, או what ever

נכוןןןן יש לה קול בעצבן

הוא צורב באוזן וה עעעעע הרצחנית שלה לא מתאימה לכל השירים...

מרים מכונת זיופים משוכללת

אני לא מבין ת'קטע הזה מה בכלל מוצאים בא. כנראה הכל מרחמים ואן היא היתה זוכה בגמר? מי בכלל היה טורח להוריד ת'שירים שלה ברשת שלא נדבר על לקנות ת'דיסק שלה, (צרוב מתחנה מרכזית- אם בכלל היו טורחים לעשות את זה).

למעלה