ניתוח שיר ע"פ חברי הפורום

2MayaN2

New member
../images/Emo220.gifניתוח שיר ע"פ חברי הפורום../images/Emo220.gif ../images/Emo221.gif

פעם קודמת נותח השיר Conspiracy הפעם:Crush Crush Crush לשיר:http://www.youtube.com/watch?v=ei8hPkyJ0bU&feature=player_embedded למילים:http://artists.letssingit.com/paramore-lyrics-crush-crush-crush-vqsrr74 שאלות על השיר:
מתי בפעם הראשונה שמעתם את השיר?
אוהבים את השיר?
שורה שאתם הכי מתחברים אליה מהשיר:
למה דווקא שורה זו?
הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר?
אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה?
הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ?
למי הייתם מקדישים את השיר?
ציון לשיר 1-10?

נסטי XD

New member
~כי זה מה שעושים במקום ללמוד לספרות~

מתי בפעם הראשונה שמעתם את השיר? כשהוא יצא עם RIOT! אוהבים את השיר? מאוד שורה שאתם הכי מתחברים אליה מהשיר: rock and roll baby! למה דווקא שורה זו? כי היא שרה את זה כ"כ מגניב!! הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? יש לזה אקוסטית אאל"ט :) אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? R&R הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? צולם ואני עד עכשיו מתה להבין מה הקשר בין האנשים שאוכלים כמו בהמות להיילי עם השיער המדהים XD למי הייתם מקדישים את השיר? ציון לשיר 1-10? 8

2MayaN2

New member
R&R שם מגניב:)../images/Emo252.gif ../images/Emo221.gif

חחח וכן הקליפ באמת לא כזה מובןXD

shaharEB

New member
עשיתי כבר וזה נהרס ../images/Emo46.gif crushcrushcrush ../images/Emo13.gif

מתי בפעם הראשונה שמעתם את השיר? חברה שלי השמיעה לי אותו ב2008
אוהבים את השיר? בפורום פארמור השאלה מיותרת
שורה שאתם הכי מתחברים אליה מהשיר: Nothing compares to a quiet evening alone ו- Cause I'd rather waste my life pretending Than have to forget you for one whole minute למה דווקא שורה זו? כי הן שורות יפות ונכונות לדעתי =] הייתם רוצים לשמוע לו גרסה קצבית/איטית יותר? לא, כבר שמעתי את גרסה איטית ומהירה, בmash up והשיר פשוט נשמע לי מוזר ככה :-\ אייקון תפוזי שהכי מתאים לשיר?
ו-
משולבים ,כמחווה לשיער היפה של היילי בקליפ =] אם הייתם יכולים לבחור לשיר שם אחר, מה הוא היה? אממ..קשה crushcrushcrush הכי מתאים
אולי nothing compares הייתם רוצים שיצולם לשיר קליפ? יש לו
למי הייתם מקדישים את השיר? לחברה שהשמיעה לי אותו =] ציון לשיר 1-10? בין 9 ל10 =]

2MayaN2

New member
../images/Emo45.gifהשורות שבחרת יפות ../images/Emo221.gif

חחחח מחווה להייילי
רעיון לא רע חח

למעלה