מתן שם לאלבום הסטודיו העתידי

ErezLahat7

New member
../images/Emo220.gif מתן שם לאלבום הסטודיו העתידי ../images/Emo220.gif

הרי ידוע שאירוסמית מתכוונים להוציא עוד אחד בשנה הקרובה ויש כמה וכמה הערכות / ספקולציות/ וציפיות לגבי הכיוון המוזיקלי שלו אבל מה יהיה השם שלו ? כולכם מוזמנים להציף תגובות של שמות מדליקים תחת שירשור זה תחת החוקים הבאים: 1- כל אחד ראשי לתת כמה הצעות שהוא רוצה לשם האלבום 2- השם חייב להיות ממש אבל ממש מדליק
Just Name It.

ErezLahat7

New member
אוקי - אזרוק 2 שמות מדליקים:

שעלו לי בראש: 1- Rise in the Sun 2- Engineer Bombardier

AeroTom

New member
Aerosmith - All Best Are Off

משחק מילים על המשפט All Bets Are Off שמתקשר גם לזה שסוף סוף זה לא עוד אוסף להיטים של Best Of...

ErezLahat7

New member
אהבתי את הרעיון ../images/Emo45.gif

אפשר אפילו לשים בקאבר של האלבום הזה תמונה של DEVILS עם סימן X עליו עוד רעיונות אנשים?

SaintJohn

New member
אבל זה לא נכון מבחינת הדקדוק../images/Emo3.gif

סטיבן ידוע במשחקי המילים שלו, אבל הוא בטח יתעקש שתהיה לזה משמעות הגיונית. אולי אפשר לקרוא לזה All Bests Are Off, אבל זה עדיין לא להיט...

AeroTom

New member
וגם בכל מקרה

זה בסוף יהיה באמת עוד אלבום "Best of" אז זה לא משנה...

SaintJohn

New member
היה לי פעם רעיון לשם

נראה לי שאפילו העליתי אותו פה בפורום בשרשור בעל נושא דומה. השם שאני הייתי נותן לאלבום הוא Outta This World. גם בשם הזה יש דו-משמעות כמו שסטיבן אוהב: השם מרמז שמה שיש באלבום הוא גם יוצא דופן ולא שגרתי - לא משהו שנתקלים בו ביומיום בעולמנו, וגם במשמעות שנותנים לזה בעברית - משהו לא מהעולם הזה, ענק ומפוצץ.

AeroTom

New member
"Spilt Milk"

והאלבום יכלול הקלטה חדשה של Milkcow Blues, שלושים שנה בדיוק לאחר הקודמת, שבה ג'ו וסטיבן מתחלקים ב-Lead Vocals.

AeroFan

New member
Back To Kansas City

חחח בהתחשב שזה יהיה האלבום האחרון (כנראה) מתאים איזה שם שיזכיר את השנים הראשונות שלהם

AeroTom

New member
הכוונה ל-Max's?

כי אם כן זה טיפה מטעה, כי המועדון של Max's Kansas City נמצא בניו-יורק. כלומר היה בניו-יורק...(הוא נסגר באמצע שנות ה-70). אשמח אבל לשם מסויים שמרמז על חזרה לשורשים...חשבתי משהו עם 1325...יכול להיות נחמד.

SaintJohn

New member
אני לא אוהב לחשוב על זה בתור אלבום אחרון

אפילו שיש סיכוי שזה באמת יהיה אלבום הסטודיו האחרון, לדעתי אלבום חדש לא צריך להסתכל אחרוה על מה שהם כבר עשו. לדעתי גם שם של אלבום צריך לסמל את מה שיש באלבום - את הנושא שלו, הכיוון והסגנון. בובו, GAG, פאמפ ורוקס עושים את זה בצורה מצויינת לדעתי.

AeroFan

New member
גם אני לא אוהב לחשוב על זה

אבל ככה זה פשוט נראה, גם ג`ו רמז כמה פעמים על זה.. אבל גם אם זה יהיה אחרון בטח הם ימשיכו להופיע עוד הרבה אחרי

למעלה