מלחמת השירים - סיבוב שני!

RiMiK

New member
../images/Emo220.gifמלחמת השירים - סיבוב שני! ../images/Emo220.gif../images/Emo28.gif

קודם על שנה טובה לכל הפורום!
נתחיל עם התוצאות של הסיבוב הראשון שבו התחרו ראש בראש GONE של קלי נגד אותו אחד של כריס. קלי קיבלה בממוצע את הציון 3.9, והמנצח הוא... דוטרי עם 4.6!!! [מתוך 5] השירים לסיבוב הזה הם HOME של קת'רין מקפי נגד... טהטהטהדאאאםםם דוטרי!!! רק מזכירה לכם לדרג מ1[נמוך] עד 5[גבוה] לפי קריטריונים הבאים: מילים- לחן- ביצוע- תודה לכולכם על המחמאות על הרעיון לפינה
ושוב, חג שמח!!!

LeAnnDylan

Well-known member
הווו

Home של דוטרי- אני ממש אוהבת את השיר, הוא ממכר, ויפה ולא סתם בחרו בו כשיר הפרידה של העונה השישית. מילים- 5 אני ממש אוהבת את הלירקס.במיוחד את סוף הבית הראשון- I'm going to the place where love And feeling good don't ever cost a thing. And the pain you feel's a different kind of pain. לחן- 4 ביצוע- 4 Home של קטרין- ללא ספק השיר הטוב ביותר באלבום של קטרין. אני ממש ממש ממש ממש אוהבת אותו! (טוב נו אחרי Everywhere I Go) מילים- 5 בתוך כל אלבום הספונג'ה של קטרין זה דווקא שיר אחד שמוטיב הספונג'ידור החוזר לא דבק בו, יש לו מילים יפות וכנות בה קטרין שרה על בעיות האכילה שלה, על הרגשות והפחדים, זה שיר קצת לא קשור, אבל ממש יפה. לחן- 5 בהתחלה, 3 בסוף, לא ממש אהבתי את הסיום של השיר מבחינת המלודיה. ביצוע- 4.5 אחד הביצועים הטובים של קטרין, ביצוע חלק וטוב.

LeAnnDylan

Well-known member
אגב לא הצטרפתי למחמאות של הסיבוב הקודם

אבל אחלה רעיון לפינה
כל הכבוד על ההשקעה

Ambra91

New member
שלי

אני אוהבת את שני השירים אבל לשניהם יש שירים יותר טובים.. Home של דוטרי: מילים- מילים נחמדות אבל כמו שכבר אמרתי- לא האהובות עליי.. 3.5 לחן- 4 ביצוע- 3.5 אחד השירים הפחות אהובים עליי מהאלבום Home של קטרין: מילים- 3.5 זה כל כך קיטצ'י... לחן- 4 הלחן לא רע בכלל..אבל לא מיוחד ביצוע- 4 גם פה אחד השירים הפחות אהובים עליי מהאלבום... אבל הקול שלה תמיד מדהים.. ח"ח על ההשקעה

>>>

טוב, זה לא יהיה ממש אובייקטיבי כי אני לא אוהבת את השיר של קת'רין בכלל. HOME של קת'רין: מילים- המילים דווקא נחמדות... 3.5. לחן- שונאת! איזה לחן מעפן, תקוע כזה... לא יודעת, אפשר להירדם עם השיר. 1.5. ביצוע- זאת קת'רין והיא שרה יפה אבל אני לא אוהבת את השיר אז ניתן לה 4. HOME של דוטרי: מילים- מילים ממש יפות ומרגשות, הייתי שומעת את זה תמיד כשהייתי חוזרת מהקורס והייתי עושה שושים חחח. 5. לחן- לחן גם ממש יפה ומרגש, נכנס ישר לראש ומאפשר להתחבר עם השיר מהר. 5. ביצוע- נו, זה דוטרי, מה אפשר להגיד? מהמם
5.

Fairywitch

New member
הווו, את של קתרין אני לא מכירה../images/Emo12.gif

אחפש ביוטיוב ואקשיב לזה

Fairywitch

New member
טוב, אז הקשבתי ואני מצביעה:

קתרין: מילים- 3 בנאלי וקצת חוזר על עצמו. לחן- 3 ביצוע- 5 כריס: מילים- 4 לחן- 5 ביצוע- 5

SHTRUDIDI

New member
ועכשיו גם אני מצביעה:

HOME של קתרין- מילים-בסדר כזה. 3.5. לחן-לא רע בכלל, אהבתי. 4. ביצוע-היא נשמעת לא מדהים וחבל, יש לה קול הרבה יותר טוב מזה.4. HOME של דוהטרי- מילים-יש שם כמה משפטים טובים במיוחד.4.5. לחן-אני אוהבת! 5. ביצוע-מצוין, כריס נשמע שם מעולה ביותר. 5.

למעלה