האלבומים של קווין

MichalEe

New member
../images/Emo220.gifהאלבומים של קווין../images/Emo220.gif

והפעם - A Kind of Magic האלבום הוקלט בין החודשים ספטמבר 1985 - מרץ 1986 ויצא בחודש יוני 1986. הוא היה האלבום הראשון של קווין מזה 6 שנים (מאז The Game) להגיע למקום הראשון במצעד הבריטי. בין השירים באלבום היה השיר One Vision, ששוחרר טרם יציאת האלבום - בנובמבר 1985. לאחר סיבוב ההופעות של האלבום The Works, הלהקה החליטה על פירוק זמני קרוב. לאחר התמיכה הרבה והאהבה שקיבלה ב-Live Aid, התוכניות השתנו (למרבה המזל! *סמיילי שעושה 'פיו' עם האמה על המצח*), ובעקבות זאת נולד השיר, ולאחריו האלבום. יש עוד מלא דברים לכתוב על האלבום, אז נתחיל: מכיר/ה את האלבום: יש לי את האלבום: אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): שירים מועדפים: עובדות שידועות לכם על האלבום: כל דבר שתרצו להוסיף:

Teo Toriatt

New member
עונה

מכיר/ה את האלבום: כן יש לי את האלבום:כן (אחד הראשונים שקניתי) אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אוהב כי הוא מתחיל את התקופה של חזרה לצליל האמיתי שלהם. עדיין יש פה הרבה רצון למצוא חן אבל כבר אפשר לשמוע חזרה לצליל שאי אישית אוהב אחרי כמה אלבומים פחות מהוקצעים שירים מועדפים: Who wants to live forever, Princes, One Vision, Kind of עובדות שידועות לכם על האלבום: למעשה רק שלושת השירים האחרונים (ללא הExtra) נכתבו באמת לסרט איש הנצח. האחרים היו בהשפעה אבל נכתבו כשירים עצמאיים. כל דבר שתרצו להוסיף: כן כן... Radio Gaga לא משהו בגרסת האלבום אבל עושה כיף בהופעות חיות.

VC820

New member
../images/Emo12.gif Radio Ga Ga ?

זה לא מהאלבום הקודם שלהם?

khammel

New member
AKOM

מכיר/ה את האלבום: לא כמו שהייתי רוצה. כלומר, יש המון סינגלים ו-out-takes שאני לא ממש בקיאה לגביהם יש לי את האלבום: כן. CD, אלא מה אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אני מאד חצויה. יש שירים באלבום שאני מאד אוהבת ושירים שאין לי סבלנות אליהם. בגדול, זה אלבום שנמאס לי לשמוע די מהר. הסיכויים שלו "להיתקע" באוטו ולהיות מנוגן ברצף...קטנים. שירים מועדפים: הממ...נראה לי שאני צריכה להאזין לאלבום שוב בשביל להיזכר. אני מניחה ש- One Vision ו-Gimme the Prize עובדות שידועות לכם על האלבום: בעקבות הכשלון של פלאש גורדון כאלבום פסקול החליטו בקווין לא להוציא פסקול לסרט איש הנצח. וחבל לי על כך עד היום
כל דבר שתרצו להוסיף: בריאן שר את הפתיח של WWTLF והרבה מתבלבלים וחושבים שזה פרדי. גם לי לקח קצת זמן בתחילת הדרך להפנים את זה.
בסולו של השיר, בריאן משתמש בטכניקה של להגיע לאותו התו משני מקומות (פוזיציות) שונים בגיטרה. זו טכניקה שהוא מאד אוהב ומעטים הנגנים שראיתי שמנגנים את זה נכון.

VC820

New member
עונה

מכיר/ה את האלבום:כן יש לי את האלבום: על תקליט ואולי CD אוהב/ת לא אוהב/ת (ולמה): אוהב כמובן ,בגלל המורכבות והסאונד המשובח. שירים מועדפים: כולם ,אבל בעיקר את Princes of the Universe,Gimme The Prize עובדות שידועות לכם על האלבום: כל דבר שתרצו להוסיף:שירי האלבום הזה מתקשרים אצלי אוטומטית לסרט "איש הנצח",הם ממש שלובים ביחד.

MichalEe

New member
עונה, בערך

אין לי את האלבום, ואני לא בטוחה בקשר לדעתי אליו, כי עד עכשיו הייתי בטוחה שהוא "שנות-השמונימי" מבחינת קווין, אבל כתבתם כאן שהוא חוזר דווקא לצלילים הישנים. כנראה אני צריכה להקשיב לכולו ולהבין... אני ממש אוהבת את One Vision, שיר מעולה בתבלון הומוריסטי :) חוץ מזה אני גם אוהבת את Who Wants to Live Forever.

MichalEe

New member
למען האמת

אחרי שקראתי את מה שנכתב כאן, התחלתי לפתח ציפיות כאלו... טוב שאת מזהירה אותי! *למה, לכל הרוחות, אין כאן סמיילי עם יד על המצח שעושה 'פיו'?!*

MichalEe

New member
זה אכן

צליל שונה ממה ששמעתי עד כה בשנות ה-80, מאוד דומה ל-Princess of the Universe (למה אני אומרת את זה כאן? בטח רובכם יודעים את זה
), ועדיין - לקח לי זמן להתרגל ל-Princess of the Universe, עכשיו אני די אוהבת אותו. פשוט כל כך אהבתי את השירים המאוד מוקדמים - זה גם בגלל הקול של פרדי, אבל בשירים של שנות ה-80 חסר הדבר שהיה שם בהתחלה, למרות שזו מוזיקה טובה (על שנות ה-70 הייתי אומרת מעולה, מצוינת)

חייםש1

New member
אלבום יוצא מן הכלל !

מכיר את האלבום : כן. יש לי את האלבום : כן (כמו את כל אלבומי הלהקה). שירים אהובים : Who want's to live forever , One vision , Give me the prize . הוספה שלי : אלבום יוצא מן הכלל, שמשתלב עם אחד הסרטים האהובים עלי ביותר - "איש הנצח" עם כריסטופר למברט ושון קונרי, סרט שהמוסיקה של קווין משתלבת בפסקול שלו באופן מושלם, בעיקר WWTLF המרגש על רקע הפרידה של מקלאוד מרעייתו שהולכת למות... אגב, ישנו בסרט שיר נוסף של הלהקה שלא כלול באלבום - New York שמנוגן כשהקראגן נוסע העירה. ללא קשר - שמח לגלות את הפורום הזה, אני חובב של הלהקה ויש לי את כל האלבומים שלהם

khammel

New member
השיר NY NY לא ממש של הלהקה

די הכריחו את פרדי לשיר את זה והוא ממש סירב בכל תוקף. ככל הנראה, הקטע ששומעים בסרט הוא הקטע היחיד שהוקלט וזה לא שהשיר הוקלט במלואו ואח"כ נחתך או נערך. חבל, לדעתי, אבל זה מה שיש. בכל מקרה, זה נחשב קטע סולו של פרדי ולא חלק מהפסקול הקוויני. לגבי WWTLF, בריאן מספר שהסצנה היתה כ"כ מרגשת שכשיצא מההקרנה של הסרט כבר היה לו בראש את השיר. יצא לי אגב לראות את הסרט The Alps שהוא הלחין לו את הפסקול ויש שם שימוש מאסיבי במוטיבים מהשיר. בהחלט שווה צפייה/האזנה אם אי פעם יתאפשר. ברוך הבא והשתלבות נעימה בפורום!
קרן

חייםש1

New member
תודה רבה על המידע ../images/Emo140.gif

"איש הנצח" הוא סרט שראיתי לפחות 10 פעמים, לדעתי סרט גאוני שבנוי כמו קליפ אחד ארוך. אגב, יצאו לו שני המשכים פחות מוצלחים. ותודה על איחולי ההשתלבות, אקווה לתרום כאן, יש ברשותי את כל אלבומי הלהקה, כולל אלו עם פול רוג'רס, רובם יובאו מבריטניה (חלקם לא נמכר כיום בארץ), וחלקם עדיין בניילונים...

Teo Toriatt

New member
3 המשכים (כולם מיותרים) וסדרת טלווזיה אחת

ברוך הבא לפורום תמיד טוב שיש עוד אנשים עם כל האלבומים כולל תקופת QPR.

חייםש1

New member
3 המשכים בקולנוע ? אתה בטוח ?

"איש הנצח" הראשון יצא ב - 1986 , "איש הנצח 2 " (שתורגם משום מה בארץ ל - "גיבורים מעולם אחר") יצא ב- 1991 ו - "איש הנצח 3 - המכשף" יצא ב- 1995 , לא ידוע לי על עוד סרט בסדרה הקולנועית. ותודה על איחולי ההצטרפות לפורום

khammel

New member
תריץ Highlander 4 בגוגל ותראה בעצמך

קוראים לסרט Endgame ולדעתי הוא לא הוקרן בקולנוע בארץ. ובצדק.

MichalEe

New member
אם אני לא טועה

ראיתי בעיתון לפני כמה זמן שיש גם "איש הנצח 5" (כלומר, זה שודר בטלוויזיה מתישהו)

למעלה