דיון:השיר החדש.

2MayaN2

New member
../images/Emo220.gif דיון:השיר החדש. ../images/Emo221.gif

כי אני מעוניינת לשמוע את דעתכם הרחבה
מה דעתכם על השיר החדש? אהבתם? חושבים שהשיר שונה ממה שפארמור בד"כ עושים? המילים-מה דעתכם עליהם? בנושא של הדיון הקודם שלנו, הרבה מעריצים חושבים שהשיר עוסק בעזיבה של ג'וש וזאק. מה דעתכם?

2MayaN2

New member
אגב, בקשר למילים ../images/Emo221.gif

שמתם לב שהשיר אומר: "Now that you're gone, the world is ours" אז בהקשר הזה או לא (אני מניחה שכן) ג'וש רשם בטוויטר:Matthew 16:26 "for what profit is it to a man if he gains the whole world and loses his own soul?"" לפי השירים, לפי הטוויטר ולפי שאר הדברים עושה רושם שהמלחמה בניהם לא בדיוק קרובה להסתיים.

נסטי XD

New member
מה יש לג'וש הזה?!

מה, בכוח כאילו להשיג תשומת
? הוא ממש מרגיז, הוא כזה דרמה קווין XD

2MayaN2

New member
לא חושבת שבכח, זו כנראה התגובה שלו ../images/Emo221.gif

למילים..כי כמו שאמרתי המלחמה בינהם לא בדיוק נגמרה>< היא פשוט מתנהלת עכשיו דרך שירים וטוויטר.

2MayaN2

New member
כמה ביקורות על השיר: ../images/Emo221.gif

ראש1: "ואללה באמת שאנחנו מופתעים לא רק שמתברר שפאראמור עדיין חיה ובועטת למרות הנטישה של האחים פארו הלהקה אפילו הקליטה שיר חדש לגמרי בשם MONSTER עבור פסקול הסרט רובוטריקים 3 . גם הרכבים מכובדים כמו לינקקין פארק , מיי כימיקל רומנס והגו גו דולס תורמים שירים לפרויקט שממש מתחשק לנו להאזין לו עכשיו . " קליפס:http://www.shiron.net/article?id=874 עוד: http://www.musicpage.co.il/מוז %D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%AA/%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D/item/3614-%D7%94%D7%A9%D7%9E%D7%A2%D7%AA-%D7%91%D7%9B%D7%95%D7%A8%D7%94-Paramore-Monster.html קרדיט לפארמור ישראל בפייסבוק

2MayaN2

New member
דעתי: ../images/Emo221.gif

אני אהבתי את השיר, מאוד מזכיר לי בסגנון את Decode, ואני לא מתכוונת מבחינת מילים פשוט מבחינת סגנון זה מאוד מתאים להיות סאונדטראק, בדיוק כמו Decode. השיר מאוד קליט ובגלל זה אני חושבת שהרבה יאהבו אותו. אני גם נמנת עם המעריצים שחושבים שהשיר נכתב על העזיבה של ג'וש וזאק, ובניגוד לאלבום הקודם פה לא מדובר על סתם קרע, אלא על ממש מילים חדות והייתי אומרת די פוגעות ומלאות כעס. אז סה"כ השיר יפה אבל באלבום הייתי רוצה לשמוע קצת סגנון אחר..ואני מתקשה ביותר להסביר איזה, כי הרי לא הייתי רוצה שפארמור ישתנו אלא פשוט שיהיו שירים פחות "סאונדטרקים". (מצטערת על קושי ההבעה
)

נסטי XD

New member
אוקי..

השיר הזה פשוט מדהים! כי מצד אחד, הוא כ"כ שונה ממה שפארמור הראו, כאילו,מה עכשיו רובוטריקים וכאלה?! סD, והמילים פה ממש חזקות ואהבתי את זה מאוד, ומצד שני, עדיין אפשר לשמוע שזה פארמור(היילי עם הקול האלוהי שלה),וגם יש חלקים כאלה שזה נשמע כמו מהאלבום הראשון.. אני בטוחה במיליון אחוז שזה איכשהו קשור לאחים שעזבו, כי מין הסתם Now that you’re gone The world is ours" וכל הבית הראשון בעצם, ואני חושבת שזה סוג של תרפיה בשבילם, כי וואלה זאק באמת עזב בשקט אבל ג'וש כולו עם רעש וצלצולים, ויכול להיות שהדרך של פארמור לפרוק את הכעס הזה ולהגיד מה הם חושבים זה באמצעות השיר הזה. אני ממש מסכימה איתך מעייני, גמאני רוצה עוד שירים מסוגים שונים, אבל עוד שיר אחד או שניים "מפוצצים" כאלה, עם כעס כזה, (כמו מיזרי בערך, רק כלפי האחים פארו XD) יכול להיות בהחלט מקסים, אבל כמו שכולנו מכירים את פארמור, הולך להיות וואחד של אלבום :)

shaharEB

New member
אני ממש אוהבת את השיר הזה D= !

המנגינה בשיר מזכירה לי מוזיקה ישנה יותר,מה שאני אוהבת
אני אוהבת שהשירים של פארמור נשארים כמו שהם !~ אני לא לגמרי רואה שינוי מהשירים הקודמים שלהם, אני מסכימה הוא מזכיר לי טיפה את DECODE.. אני אוהבת ששומעים מנגינה, גיטרות,תופים ! לא כמו בכל השירים שיוצאים לאחרונה ששומעים רק מוזיקה אלקטרונית- זה מה שיפה בפארמור ושימשיכו כך
!

rocky girl

New member
גמני מסכימה וחושבת שזה בסגנון של decode

ואת Decode אני ממש ממש ממש ממששש אהבתי ! זה אחד השירים שלהם שהקשבתי להם ברציפות מבלי להעביר לשיר אחר (אני לא עושה את זה לעיתים קרובות :D:D) אני חושבת ש Mobster מצויין- המילים והלחן....האמת שקצת חששתי מהעזיבה של האחים וחשבתי שזה ישפיע לרעה על השירים שלהם....אבל אני רואה שזה לא השפיע! תודה לאל! בקיצור הם לא איכזבו...:)

2MayaN2

New member
מסכימה../images/Emo13.gif ../images/Emo221.gif

שיר מעולה שכיף לשמוע ובהחלט מגביר את הציפיות לקראת האלבום. וגם אני אהבתי מאוד את Decode וחרשתי עליו לא מעט... ומגניב שאני לא היחידה שזה מזכיר לה את זה:)

למעלה