שאלונת קטנה לידענים...

../images/Emo22.gifשאלונת קטנה לידענים...

אני צעירה בעולם המסעדות ולא ממש יודעת הרבה, אבוי לי, בקיצור: מסעדת פאפאגיו (אייתתי נכון?) היא בעלת שם של מסעדה טובה ושאלתי היא, האם היא באמת טובה או שמחשיבים אותה לטובה רק מפני שהיא מסעדת אכול כפי יכולתך... כמו כן, האם מישהו יודע אם יש לה עוד סניף חוץ מבת"א, מה המחירים שם, ומתי ייפתח הסניף המיוחל בפ"ת? סליחה אם השאלה לא במקום (עוד לא קלטתי אם מותר לדבר על מסעדות בפורום הזה...), אשמח לתשובה!

יוסי99

New member
יש עוד סניף אבל..

הוא בחיפה, על הכרמל.. אמנם לא ביקרתי בפאפאגאיו, אבל היא ידועה כטובה לכל הדעות. אכן, מסעדה רועשת של אכול כפי יכולתך לא תגיש לך אולי את המנות הכי מעודנות, אבל הם ידועים באיכותם, ובסופו של דבר בשר קשה להרוס, ועצם העובדה שהם מייבאים ככל הנראה כמויות בשר גדולות מדרום אמריקה, עושה את ההבדל. כדאי לעיין קצת אחורה בפורום, נדמה לי שמישהו כתב שיש להם "ימים מעולים" ו "ימים פחות שווים" או משהו כזה..

כן, זה תלוי מי הגאוצ´ו שלהם...

בעיקרון גאוצ´ו זה בניב של הפמפס בוקר, אבל בכל דרום אמריקה ניכסו את המילה הזו ל"אדם שיושב על הגריל", בכל מקרה בפאפאגאיו יש להם כמה כאלו. אנחנו באנו לשם בשעה די מוקדמת פעם (6 וחצי או שבע), ובדיוק התחלפו האנשים במשמרת, ואז בתחילת הארוחה היו בשרים מעולים עשויים מדיום ריר בחתיכות שצריך ודאן איפה שצריך, אח"כ (למרות שלא היה יותר מלא או ריק מבחינת כמות הסועדים), התחלף הגרילר והאיכות של הצליה ירדה קצת. סך הכל אלה בני אדם עם שוני בתפיסות של עשיית הבשר. לגבי הסניף בפ"ת, יש שם שלט כבר יותר משנה... אני בכלל לא בטוח שהם יפתחו שם בקצב הזה. חוצמזה, בפ"ת יש חוק עירוני שאוסר ממכר בשר לא כשר ופקידי העירייה גם באים ונותנים קנסות על זה. ע"ע פונדקי איילון שאפשר לבוא אליהם יום אחד ולגלות שבצתפריט הקבוע אין בשר לבן, והמלצר יסביר שהם עכשיו בתקופת כשרות כדי להשאר פתוחים, אחרי שבועיים כשרות הם שוב מחליפים תפריט והופכים להיות כמו קודם בעלי בשר לבן. אולי פאפאגאיו מפחדים מזה.

טוב,

תודה רבה לכם על התשובות, למרות שהתבאסתי מאוד מהאופציה שלא ייפתח בפ"ת הסניף המיוחל, זה היה מאוד עלול לעזור למצב פה באזור, וחוצמזה כבר הפסדתי בהתערבות והעונש הוא ארוחה בפאפאגאיו על חשבוני ואני לא נוסעת לת"א, לא היה יכול להיות להם סניף בהרצליה כמו לכל מסעדה שמכבדת את עצמה??? טוב, תודה בכל אופן!!!

יש איזה סניף שלא קשור אבל

בקריית עתידים באיזור תעשייה רעננה ברחוב תדהר נדמה לי אני חושב שזה משהו עם פאפא אבל לא פאפאגיו אבל אכלתי שם אנטריקוט ממש ממש טעים בניגוד לסייק דוט קום

יפעת*

New member
כנראה שתצטרכי להגיע לחיפה../images/Emo8.gif

כי כמו שאני מכירה את עיר הולדתי פ"ת, סביר להניח שהמשיח יגיע הרבה קודם.

sjarjar

New member
פאפאגיו בחיפה היא לא על הכרמל

אלא במרכז קסטרא שנמצא בכניסה הדרונית לעיר, ממש צמוד למחלף חיפה דרום, בהמשך לקניון חיפה. לידיעתכם, בשר ניתן ודי קל להרוס ע"י הכנה לא טובה, ולא כל הבשר שמכינים בפאפאגיו הוא מסוג משובח. כשאכלתי שם היו מס´ מנות שהורידו לצלחתינו שהיו בלתי ניתנות לאכילה, וחלקן עקב בשר גרוע. כפי שציינתי, אכילה בפאפאגיו כוללת בחובה הרבה עניין של מזל: עד כמה המסעדה מלאה, מי מכין את הגריל, היכן יושבים וכו´. ורק כהערת אגב - בפאפאגיו אכלתי את דג הסלמון הכי טעים שאכלתי בחיי: עשוי על הגריל (לשאלתי ענו שפשוט מניחים חצי פילה על הגריל בתוך רשת הדגים) ולאחר שמורד מהגריל שופכים עליו חמאה מומסת מתובלת.

zaradoz

New member
לגבי הסניף בחיפה

הדג שלהם באמת מדהים, מנות הפתיחה נדיבות ורוב רובו של הבשר מדהים. בשלוש הפעמים בהן אכלתי שם יצאנו בהנאה גדולה (על אף שיש לפנות 3-4 שעות כדי לגשת לשם... זה פשוט לא נגמר) רצוי מאד לקחת את הסטייק הלבן כמנה (ללא תוספת תשלום) ולא להסתפק בחתיכה מהשיפוד. הסינטה והאנטריקוט מעולים, אולם הייתי מוותר על צלעות הבקר. כמו כן המנות האחרונות מעולות

pazro

New member
מסעדה נחמדה מעוד, אבל

אפשר למצוא מקומות באותה רמה או אפילו יותר טובים בהרבה פחות כסף. 110 שקל לארוחה בלי שתיה או מנות אחרונות, זה קצת יקר.

פאפאגאיו

קודם כל, הם ממש לא מייבאים את הבשר מדרום-אמריקה...בולשיט. קשה לי להצביע על מסעדה שתקבלי כזו תמורה כספית שווה כמו שמקבלים בפאפאגאיו. אם את באה לשם בצהריים את משלמת כולה 68 ש"ח (ב-white hall נניח סטייק מתחיל מ - 80) ואוכלת גם את המנות הראשונות וגם את כל הבשרים עם צ´יפס חופשי וכו´ וכו´... נכון, לא תמיד יש את כל הבשרים בצהריים, ונכון לא תמיד הגרילר במיטבו אבל עדיין, קשה לצאת ממש מאוכזב. סה"כ בפעמיים שהייתי שם בצהריים נהנתי מאוד, מאוד מאוד. לא הרגשתי שמשהו ממש היה חסר לי. מומלץ לבוא ביום שישי דווקא כי אז יש יחסית הרבה אנשים והם מכינים הכול.

סיכום של ארוחה עיסקית במסעדת בשרים

אכלנו ארוחה עיסקית במסעדת בשרים כל שהיא בסגנון אכל כפי יכולתך. מאחר ואינני יודע אם מותר לפרסם שם של מסעדה בפורום אינני נוקב בשמה אך אם מנהל הפורום יתיר לי אני אפרסם את שמה. ארוחה עיסקית מוגשת שם בין השעות 1200-1700 במחיר 70 ש"ח כולל מתאבנים תוספות ו 7 סוגי בשר אכול כפי יכולתך. השרות היה מעולה גם הוא והמנות הוגשו בקצב מסחרר למרות שאפשר היה לבקש הפסקה בכל עת. במתאבנים הכנפי עוף ברוטב טריאקי היו מצוינים. גם הפטריות ברוטב חרדל ובירה היו טובים כך גם הכרובית ביוגורט. הוגשו גם מספר סלאטים סטנדטים עשוים סביר. בלחם וחמאה, בסלט, לא נגענו וטוב שלא נגענו כי גם ככה התפוצצנו. הציפס היה ציפס מיוחד וטעים מאד. צלעות הבקר היו באמת מעדן. הסטיק לבן במקום השני לפי דברי הפרטנרית שלי לארוחה אך אני הייתי מדרג את הסינטה במקום השני. אני אישית אוהב צוריסו ואכן הצוריסו היה טעים לי מאד. שאר הבשרים גם היו טובים. מי שרוצה יכול להוסיף רוטבים לבשרים כגון רוטב צ´ימוצרי ועוד המוגשים בהתחלה לצד הבשרים. בחרנו לסיים, למרות הכמות האדירה של האוכל, בקינוח היום שהיה סופלה פירות מצוין. לסיכום ארוחה קניבאלית אמיתית שנמשכה 3 שעות. אזהרה !! לא לאכול שם אם יש תוכניות להמשך היום כי אחרי ארוחה כזו פשוט מתים !!!

למעלה