דעתנו על פרק 12 עונה 1

riktal

New member
../images/Emo22.gifדעתנו על פרק 12 עונה 1 ../images/Emo22.gif

מה דעתכם על הפרק? איזה שיר הכי אהבתם? מה הסיפור שהכי ריגשת אתכם? מה הסיפור שהכי עצבן אתכם? מי הדמות שהכי הרגיזה/עצבנה אתכם?

אני!! ../images/Emo13.gif

היה פרק ממש חביב..אך מבאס שהדברים לא מסתדרים וגלי עדיין לא מקובלים
SMILE (שהיה בסוף) זה אחד השירים האהובים עליי של גלי..שיר מקסים ואופטימי, תמיד אני שומעת אותו שאני מבואסת והוא ממש עוזר.. סוף סוף שו גילה על טרי! הגיע הזמן..כמה היא מרחה את השקר הזה המעצבנת..והוא גם כן דביל שהוא לא חושד בכלום כל הזמן הזה. יואו סו הזאת גם כן מעצבנת!! והפרסומת לJUMP היתה ממש חמודה..הם בטח היו ממש עייפים אחרי כל העודף אנרגיה הזאת

riktal

New member
מסכימה עם כל מה שכתבת

גלי לא יהיו מקובלים אף פעם כי זה קצת יהרוס את הכל. כל הרעיון זה שהם אאוטסיידרים. אם הם יהיו פופולרים זה יאבד מהקסם שלהם ושל הסדרה. כמה שמחתי שוויל סוף סוף גילה! אני לא סובלת את הטרי הזאת! סו גדולה לדעתי. היא שיחקה בפרק של PSYCH וגם שם היא היתה מעצבנת כזאת. אני מתה על הדמות שלה שם ופה. בקשר לשיר SMILE - לא יודעת למה אין לי אותו כי הוא ממש טוב, אבל אני אתקן את המצב כבר היום...
הפרסומת היתה חמודה מאוד. למרות שרייצ'ל קצת מעצבנת לפעמים, אני מאוד שמחה שמצליח לה דברים. היא חמודה בדרכה שלה (למרות שלא פעם בא לי להחטיף לה סטירה כי היא מאוד מעצבנת רוב הזמן
).

חחחח אכן (לגבי רייצ'ל) ../images/Emo6.gif

כן את חייבת את SMILE וראיתי את הפרק עם "סו" בPSYCH שהיא שיחקה את אחותה של ההיא..היה משעשע..היא משחקת טוב. וכן יש מצב שאת צודקת לגבי המקובלות של הGLEE קלאב..

X יו יו S

New member
כן הייתי בטוחה שהוא יגלה רק בסוף העונה

מעניין מתי יגלו מי באמת האבא ולא פלא שהיה פרק שווה כי זה פרק אחרון ששודר לפני הפסקה הגדולה שהם לקחו

shoham95

New member
בחיי שאני לא מבינה.

פרק 16 כבר שודר [רק שאני לא מוצאת אותו בלי תרגום
], אז למה 12?

שוב נשלח מוקדם מדיי מדובר על השידור בארץ, הסדרה משודרת בyes stars Next בימי שני בשעה 20:50 והיום שודר פרק 12. אין דרך לדעת מה מצב התרגום לפי מה שאני יודע, ככה שכל מה שניתן לעשות זה לחכות. (או לראות בלי ../images/Emo91.gif)

enigma14

New member
על הפרק../images/Emo13.gif

אהבתי את הפרק,ואני שמחה שסוף סוף ויל גילה,באמת הגיע הזמן!מי שעצבן אותי לא היה דווקא מהדמויות הראשיות,אלא השחקני פוטבול המרגיזים האלה,ומה הקטע בסדרות האמריקאיות שמדגישים של"מקובלים" מתייחסים כאילו הם אלוהים?זה באמת מה שקורה באמריקה? וחוץ מזה אהבתי את "ג'אמפ".וביאס אותי הסוף שויל לא יוכל להיות בתחרות..אבל אני כבר מאמינה שזה ייסתדר איכשהו...

זהו!! ../images/Emo3.gif

העניין של ההדגשה של המקובלים ממש מעצבן זה מוטיב שחוזר על עצמו בהרבה סדרות וסרטים- קומדיות נעורים..אני מניחה שזה באמת קורה בארה"ב אחרת לא היו ממשיכים להראות את זה אבל מן הסתם בסדרות וסרטים עושים את זה הרבה יותר מוקצן ממה שזה בחיים האמיתיים..

shoham95

New member
אוי, זה מוזר...

כבר ראיתי עד פרק 15 מתורגם- וחשבתי שזה יצא בארץ... באמת לא הבנתי למה ביס היה פרק 12. ואני לא אראה בלי תרגום- אני לא אבין כלום
ותודה על ההסבר

sivan3004

New member
אמ

אם עדיין לא מצאת בלי תרגום אז את יכולה לשלוח לי מסר או משהו ואני אשלח לך חח עם תרגום פשוט אני לא בטוחה אם מותר לשים פה...

Confide In Omer

New member
פרק מעולה!

הסמייל שהיה בסוף ממש מעולה ומרגש. הקטע בין ויל לטרי ממש חזק... אני דווקא אוהב את טרי, היא משעשעת. והפרסומת למזרונים חזקה! אני מת מת מת על רייצ'ל, שחקנית מעולה ודמות מעולה!! הפרק הבא הוא הפרק הכי טוב שהיה בסדרה עד עכשיו (אולי חוץ מהפרק של מדונה).

JoNy Boi

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif

מה דעתכם על הפרק? העלילה קצת מפגרת =0 איזה שיר הכי אהבתם? Smile! (הראשון..) מה הסיפור שהכי ריגש אתכם? / מה הסיפור שהכי עצבן אתכם? היה עצוב שוויל הומלס
מי הדמות שהכי הרגיזה/עצבנה אתכם? סנטנה

למעלה