סופהשבוע שהיה

gallish

New member
../images/Emo219.gif../images/Emo219.gif../images/Emo20.gifסופהשבוע שהיה../images/Emo20.gif../images/Emo219.gif../images/Emo219.gif

סופהשבוע שלי היה עמוס, לחוץ ויחד עם זאת, נחמד. המון דברים, אירועים, כל אחד... מאוד מיוחד
אתחיל ביום חמישי, אחרי יום מתיש וקשה, העברתי (לראשונה) סדנא ל-12 בנות... והיה מ-ע-ו-ל-ה
כמו שבולי כבר כתבה כמה שורות למטה (תודה אהובה), בקרוב אעלה תמונות וסיפורים בבלוג, חכו יומיים שלושה
בשישי בשבע בבוקר כבר הגיעה ההובלה, אני ארגנתי את הילדים ושי התפנה למשימה ה"גדולה". אני, לעומת זאת, העברתי את הבוקר באזכרה של סבא, ובצהריים, ישר מהגן, נסענו לברית של חברה טובה (ושוב, את העבודה הקשה השארנו לאבא..) את שאר השישי בילינו בכיף בבית של סבא וסבתא, בחברת אחייני הקטן והמתוק כל-כך, שהגיע אלינו לביקור מארה"ב הרחוקה. זו פעם ראשונה שאנחנו פוגשים אותו (הוא בן ארבעה וחצי חודשים), והילדים כל כך שמחו, הם ממש מאוהבים
) אם עוד לא נמאס לכם לשמוע..... בשבת שוב השארנו את הילדים בהשגחת סבא וסבתא, ושי ואני "הרבצנו" עבודה בדירה החדשה, כדי שמתישהו נוכל לחזור "הביתה"... הלילה עוד ישנו בבית ההורים, ועוד שניה אני מסיימת לכתוב ורצה להמשיך ו"לפרק" ארגזים. היום אחר הצהריים אביא את הילדים סוף סוף, להכיר את הבית החדש, את השכונה, את הרחוב.... עד עכשיו המעבר (אמנם היה לא קל), אבל עבר ממש בסדר, אחלו לי שכך ימשיך ויהיה גם כל היתר
שיהיה שבוע מקסים, נפלא ונעים, מחכה לי שבוע ארוך, עמוס ו... מקסים?
גלי.

בוליפלג

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מדהים כמה שהאחיין דומה לאחיך
איזה יופי של תמונה - מה שנקרא - 'אהבה מוחצת'
כפיים על הסופ"ש המורכב ואיחולי התאקלמות מהירה לכוווולכם

../images/Emo24.gifתמונה מקסימה

מאחלת לכם מעבר קל... הבית הוא היכן שאמא נמצאת,תזכרי את זה תמיד! בהצלחה ושבוע מקסים!

תמונה מהממת. מתאים לה עוד אח כזה קטנטן ../images/Emo8.gif

סתם. אני בטוחה שעם שניים קטנים גם ככה לא קל . שמחה שעבר לכם טוב המעבר שימשיך ככה
. עדיין באותו יישוב?

בוליפלג

New member
הסופשלנו../images/Emo13.gif

בשישי הקצנו למקהלת מקדחה-מסור, האיש בנה פרגולה, בעזרתו האדיבה וההכרחית של אחי. ברחנו כל עוד נפשינו מן הקולות - זו לגן ואני למרתף - לעבוד
את הערב בילינו בזוג
, אמא-סבתא באה ל'עבוד' אצל הקטנה ואנחנו יצאנו לחגוג 12 שנות זוגיות. היה מוי מצויין. בשבת זכיתי ליקיצה טבעית (מוקדמת מהצפוי - נדודים..) הקטנה ואביה יצאו למפגש (שחיתות) בוקר, בעוד אני מתמסמרת לכסאי לעוד קצת עבודה. בצהרי היום יצאנו לארוחה משפחתית במסעדה, לחגוג את יום ההולדת של אמי. לרגל האירוע רונץ' ביקשה 'שימלה' (נו מה
) ו'מגולגלות'...מצ"ב תמונה להמחשה
סיכום סופ"שי - 9 מתוך 10
(
טפו טפו) שיהיה לכולנו שבוע טוף

אילתית 2

New member
מקסימה כמו תמיד ../images/Emo99.gif

פשוט מאוהבת בקטנטנה המקסימה שלך
איזה יופי על הפרגולה החדשה...(אני עדין מחכה לפרגולה החדשה שלי...מתי תגיע?) והכי חשוב
ברכות לחגיגה שתזכו לעוד המון שנים של זוגיות
שנים טובות מאושרות ומלאות באהבה הבנה שיתוף ונחת

בוליפלג

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo51.gif../images/Emo13.gif אם הפרגולה שלך היתה

תלוי בי - היא הייתה מגיעה עוד השבוע
ומה עם הסופ"ש שלכם
היה חם במיוחד באילת הסופ"ש? (אנחנו סבלנו נורא מחום)

אילתית 2

New member
../images/Emo6.gif

אם הפרגולה היתה תלויה בי היא גם היתה מגיעה עוד השבוע.....אבל היא תלויה משום מה בבעלי
ולכן אני עוד מחכה.... אפשר להשכיר את בעלך לצרכי פרגולה?
וכן אצלנו היה חםםםםםםם אבל אין תלונות אני אוהבת את הקיץ את ה
הסופ"ש עבר שקט רגוע ומשפחתי
בשישי עבדתי קצת קשה עם הבית והבישולים....הוריי נסעו לחופשה אז אחי ואחותי בליווי החבר שלה באו אלינו לאכול (האחים הקטנים שלי....טוב הם תמיד ישארו הקטנים אבל הם כבר גדלים והזמן עובר מהר מדי...) היה כיף ונחמד אכלנו המון כמובן
קינחנו גם כמובן ואח"כ הם השתוללו ושיחקו עם הילדודס שלי עד מאוחר בלילה...פתאום לראות 2 קטנטנים ו3 שכבר לא קטנים משחקים ומשתוללים בחצר עם כדור ושאר המשחקים...הכי מצחיק היה שעשו תחרויות עם שלל כלי הנסיעה...אופניים אופנוע קורקינט וטוויס...מילא הקטנים שלי רוכבים אבל לראות 3 בני 17-18..נוסעים על זה ...זה כבר משהו אחר
שבת עברה רגועה גם כן הפעם שבת ביתית של מנוחה ומזגן....בדר"כ יוצאים מטיילים ומתעייפים...הפעם מזה המוןןןן זמן החלטנו על שבת מנוחה והיה נפלא

בוליפלג

New member
נשמע מעולה ומשעשע גם יחד:-

בן 18 על אופנוע ממונע זה בהחלט מחזה מצחיק

אילתית 2

New member
כן ../images/Emo6.gif

גם אני רוכבת עם הילדים על האופנוע ובעיקר על הטוויס קאר....אבל פתאום לראות את זה מהצד...אני פתאום מבינה כמה מצחיק זה נראה מהצד

tiger mom

New member
אנחנו בילינו בקמפינג בים

והיה פשוט משובח לא היו הרבה אנשים, מזג האויר היה מצויין- לא חם מדי ולא קר מדי (חוץ מהלילה שהיה די קר) הילדה נהנתה בטרוף היה חשוב לי לעשות את זה לפני שאני נעשת גדולה מדי ונעשה חם מדי ואני שמחה שהצלחתי (עם מינימום קיטורים) להעביר לילה באוהל

אילתית 2

New member
איזה יופי נשמע כיף

אנחנו מאוד אוהבים לרבוץ בשטח ומעבירים ימים שלמים עד הערב בשטח...אבל עם לינה בשטח עוד לא עשינו עם הילדודס...

בוליפלג

New member
איזה כיף לכם../images/Emo70.gif איפה לנתם../images/Emo35.gif

משומה אני לא מצליחה לשכנע את האיש לישון על הים (פרוץ מדי/מסוכן מדי וכד'). וכולכבוד לך על הרוח
לישון על קרקע בלתי מפנקת בהריון

tiger mom

New member
תנסי לשכנע אותו

לנסוע לחוף הבונים יש שרותים ומקלחות (לא הדבר הכי נקי בעולם, אבל ניחא)ומזנון יש חניון מסודר וכל כמה זמן עוברים ואוספים זבל (ככה שהחוף מאד נקי) והחוף מלא אוהלים, ככה שאת לא מוצאת את עצמך לבד בלילה בחושך...

למעלה