מחזירים ציוד בתפוז
אנשים

../images/Emo219.gifמחזירים ציוד בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

משתחררים מהציוד הצבאי- במסגרת מבצע להחזרת ציוד צבאי לצה"ל, אל"מ איציק כהן, רמ"ח לוגיסטיקה, יתארח בפורום מילואים בין השעות- 17:30-19:00, וישיב על שאלות בנושא. אתם מוזמנים להשאיר שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=468&MessageId=120891036
תפוז
אנשים מחלקת לכם כרטיס זוגי פתוח לסרט החדש מלחמה בע"מ! ספרו לנו על האהבה הכי מטורפת שהייתה לכם, או על הדבר הכי מטורף שעשיתם בשביל האהבה בפורום סרטים וקולנוע ואולי תהיו בין 50 הגולשים המאושרים שיזכו! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=65&MessageId=120929033
 

Commie1

New member
../images/Emo45.gif

היום אני מחזיר, החלטתי להחזיר את כל הצר"פ פג התוקף שיש ברשותי, אולם השארתי ציוד מציל חיים שאני עדיין יכול להשתמש בו. וכמובן מחזיר גם כמויות של תחמושת. ממליץ להיות אזרח טוב לשם שינוי ובאמת לבוא ולהחזיר ציוד, תחמושת אף אחד באמת לא צריך אצלו בבית סתם סכנה, וגם אם אי פעם תבוא צרה ותצטרכו, כנראה זה יהיה כבר עניין של מלחמה...ואז יהיה לכם בשפע (או שלא...מיצו). חוץ מזה דגש קל לגבי כל הציוד הרפואי שפג או לא פג תוקפו שנמצא אצלכם: לצבא יש עדיין עניין לגבי ציוד פג תוקף שכן הוא מזדכה על זה וחוסך כסף, אז לא לזרוק אלא להחזיר. שווה את ההשקעה. כל זאת ובאמת אחרי שהציוד חוזר לידיים האמונות אליו באמת נעשה איתו מה שמצופה והוא לא שוכב באיזה מחסן ומעלה ארוכה.
 

מיצו

New member
אתה אופטימי.

הצר"פ שתחזיר ייזרק למזבלה הקרובה. וזה בסדר, כי ממילא לא תשתמש בו לעולם, אז לפחות הוא לא צובר אבק בבית. לגבי שאר הציוד, סביר להניח שהוא ממויין ומועבר הלאה, אבל אנחנו חיים במדינה שבה לקחו תרומות דם מאתיופים רק כדי לתת רושם שהם לוקחים, ואז משם זה הלך ישר לזבל. אז לך תדע.
 

Commie1

New member
כשסיפרתי לחבר

אחרי ששכנעתי אותו לבוא איתי גם כן, על מה אני מקווה שיעשו עם הצר"פ, הוא ענה לי באותה תשובה פחות או יותר, והגדיל להזהיר אותי שמא "אגדיל" ראש בעניין, בבחינת: שיגידו תודה שאנחנו מחזירים בכלל, ושאני לא אצפה שהם עושים עם זה משהו מושכל. אני מודע למציאות.
 
למעלה