היום ב-
אנשים

../images/Emo219.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo82.gif

אחה"צ ב-17:30 רס"ן סיוון שחק-וינר, המדריכה הראשית של בית הספר למקצועות התעופה של חיל האוויר בעובדה, תתארח ותענה לשאלות הגולשים בנושאי מקצועות התעופה השונים אותם ניתן לרכוש במהלך השירות בחיל - החל מתפקידי המודיעין, פענוח תצלומי האוויר, מקצועות הפיקוח ובקרי הטיסה ועד לפירוט על תפקידי תפעול מחשבים, הפקת סרטים ועוד תפקידים שונים ומגוונים. אתם מוזמנים לשרשר שאלותיכם כבר עכשיו בפורום מתגייסים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=164&msgid=80445608
גלי כרמלי ומני מטלון, מנחי סדנת קואצ´ינג לילדים, יענו לאורך היום לשאלות הגולשים ויתנו עצות וכלים להורים להעצמת הילדים וחיזוק בטחונם העצמי בפורום להיות הורים. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=149&msgid=80447410
חיה שווייגר, דיאטנית קלינית, תענה לשאלות הגולשים הערב בשעה 21:30 בפורום קיצורי קיבה. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=19&msgid=80311284
תחרות הסיפורים של פורום סבים נכדים ומה שבינהם יוצאת לדרך עברתם חויה משותפת עם הסבים? ביליתם טיול בלתי נשכח עם הנכדים? בואו לספר את הסיפור שלכם בפורום ואולי לזכות בפרס. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=142&msgid=80403196

א ר י ק ל

New member
רביעי-ארה"ב ../images/Emo58.gif

פלישיה פלישיה,או בעצם - פלישה. סוף סוף נפקחות לה העיניים! והיא לא היחידה.. השמלה שלה והכובע פתחו עיניים לכל בית הקברות האזורי.

aabbadd

New member
דעתי . . .

סה"כ פרק משעמם. הדבר היחיד שיש לי לומר הוא שברוק נראתה היום זקנה יותר מתמיד, היא הסירה את התוספות שיער והתסרוקת שעשו לה גרמה לה להראות זקנה. גם השמלה לא החמיאה במיוחד.

../images/Emo58.gif שלישי-חמישי ארה"ב

פלישיה, תמותי כבר. בקצרה: פלישיה מארגנת חתונה "שחורה", כולם לבושים שחור מזעזע. כולל הכלה. גם זר הפרחים שחור. פלישיה רואה את דנטה וברידג'ט מתנשקים. פלישיה לא מתחתנת עם דנטה. פלישיה זורקת על ברידג'ט את הזר ושוברת אותו. ברידג'ט המומה. דרלה מחבקת את דינו. ברידג'ט הופכת להיות הברוק החדשה ואני לא בטוח שאני אוהב את זה. מצד שני, אשלי ג'ונס שחקנית מעולה אז לא אכפת לי איזה טקסטים ייתנו לה. פלישיה מעיקה מיום ליום, לזלי קיי עושה עבודה טובה אבל אני לא סובל את הדמות שלה. מה לכל הרוחות טיילור קראה? לא הצלחתי להבין.

א ר י ק ל

New member
המצבה על חשבוני, ולא סתם מצבה-

אני מוכן להשקיע בה במצבה משיש שחור.

../images/Emo58.gif שישי ארה"ב

ברידג'ט סופסוף עומדת על שלה ואומרת לכולם שהיא מאוהבת בדנטה ושבעצם הכל אשמת פלישיה. סטפני אומרת לברידג'ט שהיא בדיוק כמו אמא שלה- מרוכזת רק בעצמה. ברוק שומעת את זה והן שוב רבות. דנטה איכשהו יוצא חף מפשע. לא ברור לי למה. אמא של דנטה צריכה למות. וגם האבא. כל המשפחה למען האמת.

Mikel20

New member
אני הייתי גם הורג

את דנטה עצמו, ובא לציון גואל. רואים כמה מיותר הוא היה שבכל הפרק שעסק סביבו הוא הוציא אולי מילה וחצי. סחטאן על המשחק של אשלי ג'ונס, אהבתי את המונולוג שלה, כל מילה חקוקה בסלע. איך הרסו לי את פלישיה

וואי, איך שהוא עצבן אותי!

דנטה כמובן. הוא יודע שהוא זה שנישק את ברידג'ט אפילו אחרי שהיא אמרה לו ללכת והכל, והוא עומד שם ולא מגן עליה בכלל מכל ההאשמות של פלישיה וסטפני! האמת שברידג'ט גם עצבנה משהו, לקחה את כל האשמה על עצמה. בסוף הפרק הייתי בועטת לדנטה בביצים ולא מנשקת אותו. זה גבר זה? ובקשר לפלישיה - אשכרה מדמות הכי מגניבה הפכה לילדה מפונקת שמסתתרת מאחורי אמא שלה כל הזמן. איכסה!

M a g n u s

New member
השבועיים האחרונים ארה"ב../images/Emo58.gif

בשעה טובה ובדיליי קל השלמתי את הפער שפתחתי בעקבות עיסוקיי הרבים, וכמובן שאני חייב לכתוב על רשמיי מהשבועיים האחרונים
עד לפרק של יום ד' השבוע ברוק נראתה מ-ד-ה-י-ם
אשכרה נראתה כמו שהיתה בשנות ה-80, ממש חוויה לעיניים
בפרק של יום ד' היתה נפילה בעיקר בגלל התספורת אבל בפרק של יום שישי היא כבר נראתה טוב יותר. ולשאר הדברים הפחות חשובים
ברוק ורידג' לנצח
האם סטיבן באמת באמת עזב
(שאלה רטורית)
הפרק של יום ו'- פלישיה כ"כ אנוכית. למיטב זכרוני היא בכלל התחילה עם דנטה בזמן שהוא עוד היה רשמית עם ברידג'ט
וכל שאר הדברים שקרו עם דינו- הרג אותי שהיא וסטפני נכנסו בברוק וברידג'ט על זה שהן אגואיסטיות, כששתי האגואיסטיות הגדולות היו הן בעצמן
קצת התאכזבתי שברידג'ט ברחה מהר מהחדר אחרי שברוק הגיעה- היה כאן פוטנציאל לחתוליאדה
ואני דווקא אוהב את זה שברידג'ט מסתמנת לה כברוק- הדור הבא, הגיע הזמן שהבחורה תתחיל לפלס לעצמה את הדרך ולא לתת לכולם מסביבה לדרוך עליה- חזקי ואמצי

למעלה