סופפפפפפפפפפפפפפפפפ"שששששששש!!!!!!

../images/Emo216.gifסופפפפפפפפפפפפפפפפפ"שששששששש!!!!!!../images/Emo216.gif

שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע לא של נועם:
אלבום השבוע:
אומן שבועי:
סינגל השבוע
:
מאכל השבוע:
הודעת השבוע: [אהממממממממממ 16.3]
חוויה טובה שעברתם השבוע:
חוויה פחות טובה שעברתם השבוע:
תוכנית הטלווזיה של השבוע:
הSMS שעשה לכם את השבוע:
ההודעה במסנג'ר שעשתה לכם את השבוע:
הטלפון שעשה לכם את השבוע:
אדם שעשה לכם את השבוע:
תוכניות לשבוע הבא: ביי!

ליהי54

New member
איזה שבוע נוראי.

שיר השבוע של נועם: לעוף שיר השבוע לא של נועם: Eric and the Angels - יזהר אשדות אלבום השבוע: הסיבוב האירי - יזהר אשדות אומן שבועי: יזהר
סינגל השבוע: מאכל השבוע: הודעת השבוע: [אהממממממממממ 16.3] חוויה טובה שעברתם השבוע: כלום חוויה פחות טובה שעברתם השבוע: וועדה רפואית של צה"ל... תוכנית הטלווזיה של השבוע: צחוק מעבודה הSMS שעשה לכם את השבוע: ההודעה במסנג'ר שעשתה לכם את השבוע: הטלפון שעשה לכם את השבוע: "לאן את הולכת כשיבש בעיניים?" - מאור הקדיש לי שיר מהופעה של כנסיית השכל
אדם שעשה לכם את השבוע: מאור תוכניות לשבוע הבא: גדנ"ע

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifi..gonna soak up the sun...../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם:סתם שיר השבוע לא של נועם:soak up the sun - sheryl crow!!!
מלכה!!
אלבום השבוע:האוסף של שריל קרו^^ אומן שבועי:שריל קרו.. סינגל השבוע:all i wanna do - sheryl crow + the first cut is the deepestסינגלים ישנים אבל עדיין סינגלים
מאכל השבוע:גלידה! גלידה ועוד גלידה!! חחח במיוחד גלידה עם אלכוהול.. זה טוב.. וגלידה עם פקאן.. הודעת השבוע: [אהממממממממממ 16.3]בהחלט! חוויה טובה שעברתם השבוע:שהוא בא לראות אותי בגלידה!!
חוויה פחות טובה שעברתם השבוע:הבגרות..
תוכנית הטלווזיה של השבוע:
הSMS שעשה לכם את השבוע:
ההודעה במסנג'ר שעשתה לכם את השבוע:
הטלפון שעשה לכם את השבוע:חנה! והוא
אדם שעשה לכם את השבוע:סוניה..הוא..חנה.. תוכניות לשבוע הבא:ל צ ב ו ע א ת ה ח ד ר ! חייב!! ו.. ליסוע לת"א ולנתניה!! ולראות את אורנה שלא ראיתי חודש וחצי!! שבוע טוב!

כי כבר התחילו את הספירה לאחור לקראת..... :)

שיר השבוע של נועם: שמתי לב, יופי שיר השבוע לא של נועם: המון שירי קטנטנות
, מותק את אצלי בראש-שלומי שבן, מניפולציה-בטי, לפעמים-אביב גפן.. אלבום השבוע: אין אומן שבועי: שלומי שבן סינגל השבוע: שמתי לב!!!!!!!!!111 מאכל השבוע: ברואניז
הודעת השבוע: [אהממממממממממ 16.3]: בהחלט ההודעה על ההשקה. חוויה טובה שעברתם השבוע: ענברי הייתה אצלי
, ימי פעילות.. חוויה פחות טובה שעברתם השבוע: יום חמישי גמר אותי. תוכנית הטלווזיה של השבוע: גוסיפ גירל, אבודים.. הSMS שעשה לכם את השבוע: "בכל שעה, בכל מקום.
" ההודעה במסנג'ר שעשתה לכם את השבוע: "כפרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" הטלפון שעשה לכם את השבוע: ללא ספק עם נועם. כי הוא כזה מלך. אדם שעשה לכם את השבוע: נועם, שיר, אליעד, ענברי, אהרוני והשכב"ג שלי.. תוכניות לשבוע הבא: בדיקות, חיפוש עבודה, הופעה של איתמר..

האאאאאאאאאאאא

שיר השבוע של נועם: שמתי
,אני וכל המחשבות נו:) שיר השבוע לא של נועם: חלומות בטון,יש לנו להיט,יפייפים,הקיר הזה,זהב-שרון הולצמן לילה בתל אביב,לילי רוז- תומר ממיה אלבום השבוע: "זיכרון דברים" "זהב" אומן שבועי : שרון הולצמן
סינגל השבוע : אעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע שמתי לב!!!!!!!!!!!!11111 מאכל השבוע: אממממ,וואלה שום דבר מיוחד:) הודעת השבוע: [אהממממממממממ 16.3] חחחחחחחחחחחחחחח טוב שזה לא היה היום בין הנלהבים שהיו לי לאחרונה. חוויה טובה שעברתם השבוע: מחשבות טובות, עזריאלי עם ענברי,תומר ממיה:) חוויה פחות טובה שעברתם השבוע: ת'אמת? שכלום:O אולי קצת פחד לריבים מיותרים :) תוכנית הטלווזיה של השבוע: מסודרים!!!!! הSMS שעשה לכם את השבוע: וואלה לא עולה לי בראש ההודעה במסנג'ר שעשתה לכם את השבוע: ההודעה שעשתה לי יום מלהיב:p הטלפון שעשה לכם את השבוע: חחח השיחת טלפון שלי ושל ענברי עם נועם:p כי פשוט ענברי דברה מלא.. אדם שעשה לכם את השבוע: ענברי,הילי.. תוכניות לשבוע הבא : הופעה של איתמררררררררררררררררררררררררר

inbarIL

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

"ענברי את מאוד שקטה" וואלה?!?!?!?!??!?!?!?!!!11 כי שיר כ"כ נותנת לי לדבר ובכלל כ"כ נותנת לי לגעת בפלאפון שלי!!111
העיקר שהמשך המשפט מסתיים טוב

Miny2

New member
there is so many things that i want u 2 know

שיר השבוע של נועם:לעוף... שיר השבוע לא של נועם:save u,ביחד מפחד אלבום השבוע:אין... אומן שבועי:אפרת גוש. סינגל השבוע: מאכל השבוע:פלאפל עם חביבה בנחלת ה-7... הודעת השבוע: [אהממממממממממ 16.3] ברור...ההופעה בברבי. חוויה טובה שעברתם השבוע:האמת,שזה היה שבוע די זוועה...:O חוויה פחות טובה שעברתם השבוע:סבתא של המורה שעובדת איתי נעדרת
מיום שני מחפשים אותה...ואנחנו לא מוצאים אותה וככל שהזמן עובר זה לא טוב כי היא מבוגרת בקור של ירושלים והיא צולעת בלי מקל ההליכה ואין לה כסף...
פרסמתי גם הודעה חדשה בנושא תסתכלו... עוד משו' לא טוב שקרה השבוע-היינו בגן חיות התנכ"י ובכניסה יש אגם מים ענק עם כל מיני סוגי חיות ואחד התלמידים שילי פשוט רץ וקפץ לתוך האגם ואני והמורת צהריים רצנו אליו ושעה צעקנו לו שיצא ועד שהוא יצא..והוא היה כולו רטוב והמורה פשוט התחילה לרעוד מרוב לחץ ולבכות... תוכנית הטלווזיה של השבוע:לא יצא לי לראות כ"כ... הSMS שעשה לכם את השבוע:הSNS ממנו... ההודעה במסנג'ר שעשתה לכם את השבוע:לא הייתי מחוברת...=/ הטלפון שעשה לכם את השבוע:השיחה איתו...וכל הסיפור ופשוט לשמוע את הקול שלו...ולשמוע איפה הוא ועם מי הוא ולדעת שטוב לו. אדם שעשה לכם את השבוע:הוא תוכניות לשבוע הבא:להמשיך לחפש את הסבתא של חברה שילי ואני מקווה שגם למצוא אותה בריאה ושלמה בע"ה יתברך...(אתם מוזמנים להגיד תהילים למציאתה
...) אולי היום ללכת להופעה של יותם מלר...להפגש עם ידיד שילי ביום שלישי בע"ה יתברך... שבוע רגוע מחויך ושקט3>

inbarIL

New member
שיר ימטורפת מה זה הסכמש הארוך הזה!!

שיר השבוע של נועם:אם הייתי, יופי, שמתי לב
שיר השבוע לא של נועם:מלאאאאאאאאא צ'יקיטיטאס בכרמיאל
הרבה עברי כפיר יהושע..תומר ממיה
ועוד כמה שירי ילדים ושירים מסרטים וכאלה. שבוע מלאאאאאא במוזיקה
אלבום השבוע:האייפוד שלי?
אומן שבועי:קטנטנותXD
סינגל השבוע:שמתי לב כמובן:) ["ומה הבא? ומה הבא?" יופי שירוש
]
מאכל השבוע:צ'יפסD:
הודעת השבוע: [אהממממממממממ 16.3]יאללה לכי
חוויה טובה שעברתם השבוע:ימי הולדת
, פיקניק+החלקה על הקרח
, סופ"ש בכרמיאל
חוויה פחות טובה שעברתם השבוע:ףף.
תוכנית הטלווזיה של השבוע:אממ גוסיפ גירל והישרדות
הSMS שעשה לכם את השבוע:מדנדוש:)
ההודעה במסנג'ר שעשתה לכם את השבוע:מסער
הטלפון שעשה לכם את השבוע:יואווווו חפרת
אממ הרבה..עם עמיתי ומיכלי ומלאאא עם היליק ומלאאא עם שיר ואנערף..
אדם שעשה לכם את השבוע:הילי
טרגר
שיר
מיכלי
חן
אור
עדי
לירון
חג'ג'
[
]
תוכניות לשבוע הבא:הופעה של איתמר בביאליק ושל עברי במודיעין! אללה:)

חחחחחחחחחח

ענברי להרגע, לפעמים סכמ"ש חפירה זה לא רע P: וחוץ מזה יותר מדי ירידות עליי בסכמ"ש אחד..
.

למעלה