החוליה החלשה - Little Earthquakes

Gremshnit

New member
../images/Emo216.gifהחוליה החלשה - Little Earthquakes../images/Emo216.gif

בצער רב, אך לא מאוכזב, אני נאלץ להודיע כי החוליה החלשה השבועית היא..................Leather. אבל, אל לנו להצטער ולהתעצב, כיוון שלת'ר (המעולה) מיקם את עצמו במקום החמישי והמכובד מאוד. ואם זה לא מספיק, השיר הקטנטן והחבוי הזה (אבל מאוד פרובוקטיבי ואמיץ) עקף כמה מתחרים רציניים והגיע לשלב שבכלל לא האמנתי שיגיע. אז כפי שכבר אמרתי, אפשר לסכם את לת'ר כהפתעה של המשחק הזה, אבל אולי זה רק אני. בכל אופן - הריעו לו!
ולענייננו...הגענו לשלב הרביעי והמתקדם במשחק, צעד אחד לפני רבע הגמר הממשמש ובא! הוהו! ובשל כך, השלב הזה הולך להיות מיוחד.
זהו שלב החסינות.
מה זה אומר שלב החסינות? זה אומר שמלבד בחירת שיר כחוליה החלשה, יש לכם את היכולת לבחור בשיר שהייתם רוצים להעניק לו חסינות לשלב הבא. משמע --> בסבב הבא לא יהיה ניתן להדיח אותו, מה שאוטומטית מציב אותו בחצי הגמר. כמו עם החוליה החלשה, "החוליה החזקה" תיבחר גם היא על-פי רוב הקולות. כדי שאוכל להבדיל בין בחירותיכם, לצד החוליה החזקה הוסיפו סימן של וי
. אם לא הבנתם, ההודעה צריכה להיראות כך: יהונתן הקטן -
- את השיר הזה אני מעוניין להדיח. לשפן יש בית -
- לשיר הזה אני מעוניין להעניק חסינות. רשימת השירים שנשארו:
Crucify
Precious Things
Winter
Little Earthquakes
רשימת השירים שעפו:
China
Girl
Mother
Me and a Gun
Tear In Your Hand
Silent All These Years
Happy Phantom
Leather
המשך שבוע נעים~

noosh

New member
../images/Emo128.gif קרוסיפיי, ../images/Emo127.gif LE

(יש מצב שקרוסיפיי ישתנה, אבל לא יודעת).

רעוּת

New member
כנ"ל ../images/Emo46.gif.

ואני עוד זוכרת לך שרצית להעיף את ווינטר
ושמתם
שה-4 האחרונים שנשארו זה השירים שהיא שרה מהאלבום הזה בהופעה פה? |זורהמלחלאורי| ערך סנטימנטלי וכו'
.

Gremshnit

New member
../images/Emo128.gifPrecious Things

Little Earthquakes
נדמה ש-LE נמצא בסכנה קיומית, לכן אני מעניק לו את חסינותי. בכל אופן...פרשס. מיי פרשס. כזה שיר מושלם. אבל עם כל אהבתי אליו ואהבתי לביצועים הכל-הזמן מדהימים של טורי, יש לי ערך סנטימנטלי רב יותר כלפי קרוסייפי, ואני פשוט לא יכול להדיח אותו
מה שכן, זה לא נראה שהוא הולך להישאר במשחק... אבל לפחות אחיה בלב שקט בידיעה שלא נתתי את ידי בדבר.

למעלה