החוליה החלשה - Little Earthquakes

Gremshnit

New member
../images/Emo216.gif החוליה החלשה - Little Earthquakes../images/Emo216.gif

לאחר הסכמה כמעט מלאה, חברי הפורום החליטו להעיף את...Me and a Gun. מצטער, ברבדוס... אני בטוח שמעכשיו זה יהיה *באמת* קשה. רשימת שירים:
Crucify
Silent All These Years
Precious Things
Winter
Happy Phantom
Leather
Tear In Your Hand
Little Earthquakes
שירים שעפו:
China
Girl
Mother
Me and a Gun
אני מזכיר, יש לכתוב את בחירתכם בכותרת הראשית.

Blood Roses

New member
אני בעד שתפסיקו../images/Emo88.gif

או שסתם תתנו לי להעיף את צ'יינה כי לא עשיתי את זה בזמן אמת.

Gremshnit

New member
אתם לוקחים את המשחק הזה יותר מדי ברצינות...

אף אחד לא הכריח אותך ולא אף חבר פורום אחר להשתתף, ובכלל, המשחק לא נועד לקומם או לעורר כעס או תחושות כאלה או אחרות בקרב הקהילה, אלא רק לשמח ולגרום ליצירת דיונים בנוגע לשיקולים או סתם על האלבום/שירים. כמו שנועה אמרה כבר בשרשורים קודמים, זה משחק מוכר בפורום ולא צריך לקחת אותו ביתר רצינות או ברמה האישית. לא רוצים להצביע, בכייף, אבל המשחק יכול להיות הרבה יותר מעניין אם כמות המשתתפים בו תהיה מרובה יותר. אולי עצם העובדה ש-LE הוא האלבום שצריך לנפות ממנו שירים מקשה על התקדמות המשחק ויצירת שיתוף פעולה מצד הפורום - מי יודע, אולי עם אלבומים ארוכים יותר או Strange Little Girls ו-The Beekeeper זה יצליח יותר ויהיה יותר שיתוף - אבל אל תשכחו שזה רק משחק. גם אם תצביעו ל-Crucify או Winter, זה לא אומר שאתם שונאים את השיר או מזלזלים בו. תזכרו גם שבשלבים הממש מאוחרים כל הצבעה תהיה בעלת השפעה - במיוחד לאור העובדה שזהו פורום קטן - וייתכן ואם לא תצביעו, שיר שממש אהבתם ייבחר כחוליה החלשה. ובכלל, שיתוף פעולה רק מדרבן אותי להמשיך לעשות כל מיני משחקונים כאלה בפורום
מקווה שהבהרתי את העניינים. תודה~ *חוזר להאזין ל-MGMT*

Gremshnit

New member
Tear In Your Hand../images/Emo128.gif

יכול להיות שבעתיד אצטער על זה, אבל שאר השירים כל כך הרבה יותר טובים!!!! ובטח שבטח האפי פנטום. כאילו, אמג, זה כזה שיר מושלם עם כאלה מילים גאוניות~!@#$% חיפשתי משפטים לצטט כדי להצדיק את טענתי, אבל גאד, כל מילה בשיר הזה גאונית. וטיר אין יור האנד...בהחלט שיר גדול, אבל אני מעדיף להקריב אותו מאשר לראות את האפי פנטום מחוץ לרשימה בשלב כה מוקדם.

rfranko

New member
תתחיל להצטער ומייד! ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

Applebite

New member
המילים של הפי פנטום אמנם גאוניות

אבל הוא שמח מדי בשבילי
טיר נשמע שמח בכאילו אבל הוא בעצם נורא אירוני וכועס, ומבחינה מוזיקלית אני אוהבת אותו הרבה יותר מאת הפי פנטום.

Sunflower Fairy

New member
../images/Emo128.gifLittle Eathquakes../images/Emo204.gif

אל תהרגו אותי, בבקשה.
זה פשוט שאני כל כך אוהבת את כל השירים האחרים (זה לא שאת זה לא, פשוט אותם יותר, וזה שיר עם מילה שנורא קשה לכתוב, אז עדיף עכשיו מאשר לעולם לא.
)

למעלה