ק
יקו

fireyes

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo188.gifק../images/Emo32.gifיקו

שרשרו בדיוק לפה, כן לפה(!!) את מה שממש לא קשור לנושאי הפורום!%^%^#%^&%& אעהה מה דעתכם שנקבע על תאריך ושעה וניכנס כולנו לצ'אט של סקו"ש? אוהבת,
ליל"ט

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif הצ'אטכמעט אף פעם לא עובד לי >:

בעצם הוא אף פעם לא עובד לי.

mafakit

New member
לא הלכתי לישון בלילה..|אלפקה|../images/Emo218.gif

אני במצב מאוד לא שפוי... D:

anna the best

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo105.gif תפוזבל!

אתמול ניסיתי 3 פעמים לשלוח הודעה, וכל פעם אמרו שיש תקלה ואי אפשר להגיע לעמוד!! ואתמול היה לאמא שלי יומולדת, והיא ממש אהבה את מה שהבאתי לה!

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gifמזל טוב!../images/Emo9.gif../images/Emo65.gif

או שגיאה או חסימה בד"כ.. לאדעת O:

anna the best

New member
תודה....

הבאתי לה ספר עם 300 ניבים ופתגמים בעברית (היא ממש אוהבת כל דבר שקשור לעברית) וספר נחמד כזה עם כל מיני עיצות כשיש לך חרא של יום, עם מלא תמונות של פנדות....

c h e n 1 3

New member
../images/Emo221.gifמזל טוב..!!../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

הפלאפון טבע../images/Emo108.gif../images/Emo120.gif

הפלאפון טבע בים. לא ישוב עוד לעולם. כי רק לי יש מזל מספיק נאחס כדי שהפלאפון יעוף לי לשירותים. אבל היי, אני יכולה לענות לשיחות, ולחייג למספרים שאני יודעת...
אהבתי אותו. יהי זכרו ברוך.
אבל היי.. לחפות מצאתי תזיפו שלי! אתמול ישבתי בזולה עד מאוחר ולא שמתי לב שהיא נפלה לי, וקמתי בבוקר ולא מצאתי אותה.. ובדקה לפני השיעור נהיגה רצתי לזולה ועשיתי חיפוש ולא מצאתי ונורא התבאסתי.. כי חלמתי על הזיפו הזה מלא זמן וחבר שלי קנה לי אותה ליומולדת עם חריטה וזה.. ונורא התבאסתי.. ואז אחרי השיעור חזרתי לזולה.. ומצאתי אותה איפשו על האדמה שם =]

דנטל

New member
פעמיים עף לי לשירותים

אחרי שהשתנתי ולפני שהורדתי את המים והייתי צריכה מהר לדחוף יד לתוך האסלה לשלוף אותו, אבל זה לא עזר להציל אותו. הם בהתחלה עוד בערך עובדים ואחרי זה מתים לגמרי. הלכתי להחליף וזה ממש פאדיחות להגיד להם שזה נפל לשירותים, אבל הם לגמרי לא מתרגשים מרוב שהם רגילים לזה. בכל מקרה, בסופו של דבר הפאדיחה האמתית היתה ששתי התעופות האלה קרו לי שבוע אחרי שבוע. מאז אני לא נכנסת יותר לשירותים כשהפלאפון בכיס האחורי שלי, אלא מניחה אותו על הרצפה (אם זה בבית) ואיפה שלא מגעיל (אם זה שירותים ציבוריים, מניחה אפילו בחזיה).

חח טוב אצלי זה לפחות היה אחרי ../images/Emo108.gif../images/Emo120.gif

שהורדתי את המים.. הקטע הוא שהוא אפילו לא היה בכיס. שמתי אותו ליד הכיור ואז באתי להרים אותו משם והוא פשוט עף היישר לתוך האסלה. הוא עובד לי כבר 3 ימים, אבל בלי מסך.. אפשר רק לדבר ממנו.. אבל גם ככה אני כנראה אחליף אותו כי זה לא נחמד שאין מסך

MispIaced

New member
רק לי הפלאפון נהרס אחרי שהוא טבע?

טוב, אני מניח שהכלור מהבריכה לא עזר לו :)

דנטל

New member
ניסית לייבש אותו אחר כך?

טוב, גם אצלי הם נהרסו, כאמור, וזה לא היה כלור
.

למעלה