פינת היוצר

../images/Emo191.gif ועוד אחד.

את טועה. אם את חושבת שאני בסדר עכשיו, שאני סולחת לך, אז את טועה. גם אם תחייכי אליי ואחייך חזרה, זה זיוף. גם אם תחבקי ואחבק חזרה, זה שקר. אני לא בסדר, אני לא שמחה, אני לא חברה שלך. אני לא חברה שלך, ואני לא אהיה כאן כשיהיה לך רע, כמו שאת לא היית כאן בשבילי. כמו שאת לא כאן בשבילי. אני לא בסדר, אני לא. והחיוך הזה? זה לא חיוך של אושר, זה חיוך של ייאוש, זה חיוך של עצב, זה לא חיוך אמיתי. ממש כמוך, מזויפת. את מזויפת, כמו החיבוק הזה שמעכשיו תקבלי, חיבוק מזויף ואדיש, כי לא טוב לי. וגם את זה את בטח לא רואה. כי את חושבת שאני בסדר. את טועה.

fireyes

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo188.gifפינת היוצר

שרשרו כל מה שיצרתם אי פעם, מה שבא לכם
מציור בכיתה ד' שאמא תלתה על המקרר, ועד המקרר שהתכער

fireyes

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo188.gif Need you

אם זה קרה, כנראה שלא היינו מוכנים לסוף. בכלל. אני לא הייתי. כשפגשת את האלה שלך, לא עצרת לחשוב על הנחותה המרימה שובלי שמלתה של אהובתך. אני. אם זה נפגע, כנראה שלא הייתי מודעת מההתחלה. מוח ממוזער לא יכול להכיל גם רגשות וגם רגעים. הלב לא ריק מתוכן. הוא מלא בדם. סמיך. כהה. כשתדקור אותו, תתמלא כולך בכתמים אדומים של בושה. של יראה. אם זה היה, כנראה שהמטרתי עלייך סודותיי השקטים. המיוסרים. אם זה קרה, כנראה שנשאתי עיניי ביתר תשוקה. אני. כשהתגלמה בפנייך מלאכית בלבן, לא השלכת דממה על המיותרים בשיחותייך. לא פינית מזמנך המדוד לזו שלא תתקדם לעולם. אני. כשתהומות נפרצו, הזית אותה. רק אתה, לעיניך בלבד. לא יכולת אלא לראותה, בלי לגעת. ממש כמו נר, שנשקפת בלהבתו הבדידות הכפוייה. אני. זקוקה לך.

Nataly B

New member
זה ממש יפה!

השפה הגבוהה ממש מוסיפה פה (מה שמבדיל בין סתם משהו ולמשהו ממש יפה!).

Nataly B

New member
חחח אדיר! :)

שנה שעברה (כיתה י') ממש שנאתי את המקצוע והחלטתי לשעשע את עצמי חח וגם כי סנופי ממש קל לצייר חח

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif נכון! ../images/Emo9.gif

אני עשיתי בתנ"ך
לא פחות גרוע XD (אני לא לומדת צרפתית)

למעלה