נאמברס

coullette

New member
רעכעכעכעכע

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): -ברקה,מאינפוזיה כשנולדתי 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - מורין - ורדי 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: -וניל עוגיות - שוקו פצפוצים -בננה 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - 4 אנשים מצחיקים - - - 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - אסף - בועז - תמר - גיא -לוק -נדב 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - בלאט -puta -conas -kurwa -שרמוטה - 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: -וואללה לא מכירה כל כך הרבה - - - - - - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - נו בחייאת - - - - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": -קקי -לימודים -עבודה -ארוחה משפחתית -משפחה -הורים -אנשים מעצבנים -אוטובוסים - 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: -יש המון אין לי כוח עכשיו

בקושי יש שאלונים בכמוד מרוב חדשים ../images/Emo10.gif

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): -היחידה, נימצאת ממש ליד העצם הבולטת שמעל כף הרגל. זה היה בחוף הים באיטליה. הייתי מאוד מאוד קטנה ולא יודעת איך אני זוכרת את זה... אני אחי ניכנסנו למים. שיחקנו קצת וזה ואז אני זוכרת שיצאנו והרגלים שלנו פשוט דיממו... זה היה מפחיד
2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - - 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע:בדר"כ קונה אחד בגלל חוסר כסף אבל נגדי -לימון -תות -שוקולד 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - - - - 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - - - - - - 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: -רבאק -כוסאמק -מממ - - - 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: -אולסטאר -וואנס - - - - - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: -של האחים שלי. אני ממש מנסה ואז כועסים שאני לא זוכרת :( - - - - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": -שאלונים -סקרים -פורום סקרים ושאלנוים - - - - - - 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: -די לא יודעת - - - - - - - - -

fireyes

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo188.gifנאמברס

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): -יש הרבה, אחת הבולטות היא בקרסול הימיני, בצורת איקס ארוך שנגרמה מ...מדוזה רעבה במיוחד(!) אבל היא יפה, אז זה בסדר.. 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: -עומק -תהום(אחים) 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: -פרוזן יוגורט בטעמים אישיים -וניל -פררו 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: -פרקו -ד' -ר' -ל'+דושה(הן בעסקת חבילה) 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: -מנור -נגה -אופק -טום -אמה -הנרי 6)שש קללות אהובות, בכל שפה שהיא: -פרהשמה(בערבית
) -סעממממממממממק -הלוואי שתקום בבוקר ולא תמצא את המפתח של האוטו XDD -נרגץ(בשפה שלי
) -עפוץ -מרייר(גם בשפה שלי, הכוונה לאידיוט) 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: -פומה -אולסטאר -אדידס -דיאדורה -ניובאלאנס -האש פאפיס -טימבר 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: -ימי הולדת של חברים ומשפחה -יום שנה למשהו מסויים -יום נישואין של אחותי -תאריך לידה של האחיין שלי -המהפכה הצרפתית
(14.7.1789)זוכרת נו... -ה' באייר תש"ח -כ"ט בנובמבר -יומולדת עברי 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": -מיטה -ספר -מקלחת -טלוויזיה -מחשב -סקו"ש(לא משעמם פה, אני נכנסת לפה גם כשמשעמם) -ויקיפדיה -חומר למבחן בתקשורת -מחברת הסטוריה 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: -קיפ הולדינג און של אבריל -אחלום לנצח של מופע הארנבות של ד"ר קספר -יש אי שם -חופשייה של שרית -כשהלב בוכה -לבדי של הראל מויאל -קול גלגל- של שוטי הנבואה -your guardian angel -מישהו לרוץ איתו -אם יש גן עדן

anna the best

New member
מספריים ../images/Emo39.gif../images/Emo105.gif

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): צלקת קטנה באמצע הקטע הזה בין הברך לקרסול (שכחתי איךקוראים לזה...) ברגל שמאל. נגרמה בגיל 3 בערך כשהייתי בגן שעשועים והלכתי יחפה על הקצה של ארגז החול, שהיתה פזורה שם מלא זכוכית.... ואז כנראה נפלתי וזכוכית אחת ננעצה לי ברגל. ואז התחלתי לבכות, ואני זוכרת שרצנו עם אמא שלי מהר הביתה וכל הרגל שלי היתה מלאה בדם. ואז היא שמה לי משחה כזאת על הרגל בצבע ירוק בגוון של הבגדים הירוקים שיש היום בחנויות, שזה כמו יוד בעצם אבל עם אלכוהול. וזה מזה שרף!!!!!!!!!!!!!!!! (את ביקשת חפירה...) - 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - אין לי מושג, לא שמעתי בזמן האחרון שמות מוזרים מדי... - 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - שוקולד
- וניל - שוקולד וניל
4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - ברק - שרית - גלוריה - אח שלי? 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - כלנית - דגניה - לי - דניאל - רון - נור 6)שש קללות אהובות, בכל שפה שהיא: - כוסאמק - שייחנק העולם - ביץ' - כוסראבק - פאק - בלט 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: לא קונה מותגים 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - יומולדת לסבתא שלי30.9 - משהו בנובמבר יומולדת לבת דודה שלי - יומולדת לחברה שלי 31.7 - ..... 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - משעמם - אפור - טמטום - שטויות - אני - ונדליזם - שגרה - יציאה מהשגרה - חו"ל 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - me muero de amor- natalia oreiro - se dice amor -axel fernando - ... שאר השירים הם שירים שאני נורא אוהבת עכשו, אבל עוד כמה ימים הם בטוח ימאסו. תהנו

יוואו חזרתי לכתוב פה O=

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - יש לי רק כחולים בגוף 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - קוטפת ענף עץ השקד -צ'יף 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - ריבת חלב -וניל -לימון 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - שירז -ירדן -לירון -ליאור 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - עמרי - טרומבון D: -אריאם -הוק - מרווה -הדס 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - בלאט ברוסית :=D -כוסעמממק[אני כל זמן אומורת] -זהו אני לא מקללת כל כך הרבה ---- ---- ----- 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - אולסטאר - אולסטאר -אולסטאר - אולסטאר -אין לי מושג איזה חברה הנעלי בית שלי O= אז ממ הפנינג -אולסטאר -אולסטאר 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - יומוולדת של אמאבא -תאריכים ששל מבחנים -כל מיני תאריכים שמלמדים בהיסטוריה O= -יומולדת לחברה שאני אף פעם לא זוכרת אם זה ב27.11 או ב27.12 -המסיבות שאני מייחצנת O-: - את אם היומולדת שלי לא תמיד אני זוכרת
---- ------ 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - קיר -שיעור היסטוריה - 5 בבוקר -מחשב -ריקוד -שינה -מוזייקה -חברים -ממ טלויזיה 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - בתי קפה -עברי לידר -כבשים - עברי לידר -אחלום לנצח - מופע הארנבות של דוקטור קספר - מכה אפורה - מוניקה סקס -זכיתי לאהוב - עברי לידר -אור הירח - אביב גפן - הנך יפה -עידן רייכל - המילים הכי יפות- שייגעצ - קשה לי לחשוב - שייגעצ -השיר של פוקימון תהנו

אספיר85

New member
מספרים../images/Emo54.gif

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): הכותרת מספרים הזכירה לי צלקת בזרת שנגרמה מאחותי החכמה שהחליטה לנסות לגזור לי את הזרת עם מספריים! בעיקרון עכשיו רק אני רואה את הצלקת כי היא די נעלמה... כל שאר הצלקות- אין לי מושג מאיפה הן הגיעו. (אולי חטפו אותי שהייתי תינוקת?) 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: -לא היו. - 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - וניל אוריאוז. -זהו>< - 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - נועם איתי לבד XD - הדר - וגפנ - וזאתי עם התלתלים ביחד. 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - אין. - - - - - 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - פאק. - אני מקללת הרבה שאני עצבנית, בעיקר אומרת על אנשים שהם טיפשים. ועצובים. כן כן. 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - ואנס - אדידס - אין כל כך הרבה. - - - - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - שקשה לזכור? הממ... דברים רעים לא רוצה לכתוב. - - - - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - עצוב - תוכניות טלוויזיה - דפיקת ראש בקיר - רע - אין לי עוד רעיונות. - - - - 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - אני יודעת את השירים שלא נמאס לי לשמוע עכשיו. סוזן וגה - טומס דיינר - השירים של גאנס תופסים בערך 1 - 2 -3 -4 מקומות - השירים של קולדפליי תופסים גם 1 - 2 - 3 - 4 מקומות - והשירים של יוני בלוך.

Retama

New member
עונה

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - שום דבר רציני.. צלקת ליד הגבה, ממש קטן ובקושי רואים. נפלתי ונחתכתי כשהייתי קטנה 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - לא שמעתי בשבוע האחרון, אבל בכל זאת... קטורת -פועם (כמו לב שפועם) 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - וניל - שוקולד - בננה/קפה 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - לימור - דינה - עלם - נגה 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - איילה - איתמר - אביתר - אורן - ערן 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - כוסעמאק - שיט - חרא - לך להזדיין - בן זונה - 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - טבע נאות - אדידס - - - - - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - ימי הולדת - הקמת המדינה - מלחמות בהיסטוריה - יום נישואים לאבא ואמא - טיולים - הופעות - נו, הכל - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - שינה - מחשב - חופש גדול - ספר - טלוויזיה - - - - 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - - - - - - - - - -

c h e n 1 3

New member
../images/Emo221.gifגמלי הכל נמחק..!

עשיתי כבר את כל השאלון הזה והכלך נמחק לי ..!!

ליאל44

New member
עונה

הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - יש לי ווריד והוא מה-זה בולט..! 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - לא זוכר... - 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: תות ושוקולד - - - 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - החברים שלי - והמשפחה שלי - - - 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - נועה - יריב ודנה ומיקי - - - - 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - בנזונה - מאנייק - ופאק יו - - - 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - - - - - - - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - כמעט כל התאריכים - - - - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - לימודיםםם וזה מילה אחת - - - - - - - - 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - טוקסיק של בריט - השיר פתיחה של כמעט מלאכים - והאלבום של פריס הילטון - - - - - - -

נמנמנמ../images/Emo60.gif

)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): אמ, יש לי צלקת בצורת קו מוזר ביד שמאל; פעם נפלתי על חול עם אבנים וזה כשרצתי באיזה מגרש בשיעור ספורט, כשהייתי ביסודי, בכיתה ה' אני חושבת. 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: -שיראור. -אסטר. 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: -שוקולד D: -נוטלה ^_^ -לימון, אני חושבת. 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: לא רוצה לקחת איתי אף אחד. 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: -מיכל. -קורל. -הגר. -דר. -אורן. 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: לא תודה 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: -וואנס -אולסטאר -רוקט דוג -TUK -DC -אין יותר - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: -כל מה שקשור בהיסטוריה ומורשת וכל הפיכס הזה. - - - - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": -מחשב -שינה -מיטה -טלוויזיה -טלפון -בהייה -מחשבות -ציור -נגינה בגיטרה 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: -Ticket To Heaven / 3 Doors Down
-אין לי ארץ אחרת / אהוד מנור
-בלוז כנעני / אהוד בנאי
-Flavor Of The Weak / American Hi-Fi
-High School Never Ends / Bowling For Soup
-Scotty Doesn't Know / Lustra
-קליפה / איה כורם
-Bohemian Rhapsody / Queen
-Wishmaster / Nightwish
-Sk8er Boi / Avril Lavigne
ויש עוד מלא.

MispIaced

New member
טרילילי?

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - נמנמ, כיתה ו', ניסיתי לתקוע מחוגה ממתכת בעיפרון, העיפרון נשבר, המחוגה נכנסה לאצבע. 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: לא יצא לי לשמוע שמות מוזרים ב\מן האחרון. 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - שוקולד מריר - רום עם צימוקים של ד"ר לק - לא יודע, אוהב רק את אלה. 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - אף אחד, בא לי לבד. 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - דרדסבא - דרדסית - גרגמל -שרק, כמו אבא שלו - פיל וורוד -ברווז כחול 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: נמ 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: בקושי יכול לרשום 1. 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: כל תאריך :X 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": יבנה. 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: נראה לי שכל מה שאני שומע. אין 10 ספציפיים או משהו

למעלה