נאמברס

fireyes

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo188.gifנאמברס../images/Emo70.gif

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - - 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - - - 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - - - - 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - - - - - - 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - - - - - - 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - - - - - - - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - - - - - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - - - - - - - - - 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - - - - - - - - - - תהנו

תפוז מטומטם ../images/Emo108.gif../images/Emo120.gif

קודם עניתי על זה במשך שעה ואז הוא החליט לא לשלוח את זה =/ עכשיו אין לי כוח שוב

בגלל זה אני תמיד עושה העתק על הכול

לפני שאני שולחת .. אי אפשר לדעת מה יקרה עם התפוז הזה ..

חחח../images/Emo3.gif כדי שאם יקרה מצב שתפוז לא ישלח

<וזה קורה לי הרבה פעמים> אז כל התשובות לא ימחקו לי

Beyond Perfect

New member
אני :)

)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - יש לי צלקת בברך מאש הייתי בערך בת 7... החלקתי בדשא בבצפר.. מעכתי צפרדע או משהו כזה.. כמה ימים אח"כ הייתה לי שלפוחית בברך, הורידו לי אותה ונשארה לי צלקת בגודל ס"מ מהתפרים.. 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - ביראן - כוכבית 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - וניל פקאן - שוקולד עוגיות - פאדג' 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - לי - אנטון - ימית - מממ ואיזה חבר של אנטון.. שלא יחשבו עלינו דברים מוזרים :) 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - ריאן - היידן - קורל - ליאה - ריי - רון 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - bustros (פיליפינית) - כושלדודה שלך המוצצת הזאת לציקלופים (כרמיאלית מדוברת) - pizdanutaya (רוסית) - זונה בת זונה - ביץ' - fuck head 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - אלדו - לי קופר - דיאדורה - גזית - קרוקס - מרטינס - וואלה לא יודעת 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - ימי הולדת - ימי הולדת - ימי זכרון - ימי הולדת - לא דעת - אנערף - לא זוכרת - לא יודעתתתת 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - מבחן - שיעור גאוגרפיה - חננות - ספרי קריאה - השאלון הזה - שיחות ארוכות מדי - מספרה - חדר מורים - בדיקת מבחנים 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - conjure one - teras from the moon - underdog project - girls of summer - sylver - in your eyes - rue du soleil - in my hesrt - all saints - rock steady - amerie - touch -artful dodger - think about me - ashanti ft nelly - switch - bon jovi - bed of roses - ll cool j ft amerie - paradise - lucie silvas - what youre made of אז קצת יותר מ-10... אבל אני הכי אוהבת אותם

Beyond Perfect

New member
זה עדיין שם שלא שומעים כל יום...

ובדיוק בשבילך, כרגע שמעתי עוד יותר מוזר... - רימונה.

Beyond Perfect

New member
../images/Emo3.gif

טוב אז נעבור לאפשרות שלישית - עטרה... וזה לא שאני צוחקת על השמות *כן בטח* סתם זה שמות שלא שומעים כל יום...

linoy7

New member
אני מכירה מישהי שקוראים לה עטרה../images/Emo3.gif../images/Emo41.gif

Beyond Perfect

New member
באסה לה...

אחד הפירושים של עטרה זה החלק הזה בז*ן.. טחח ממש מממש באסה לה =\

דנטל

New member
יש פירוש אחד - הפירוש הוא כתר

החלק הזה ב- ז' הוא הכתר של האיבר.

Beyond Perfect

New member
חחח אבל עדייןל חלק הזה ב-ז קוראים עטרה...

אני לא הייתי קוראת לבת שלי ככה..

למעלה