שאלת גמילה

../images/Emo215.gifשאלת גמילה../images/Emo215.gif

(לא, זה לא אמור להיות קרמבו). אז ככה: הקטנה שלי בת שנתיים וחודש, וגמולה מזה עשרה ימים. הגמילה הלכה חלק מאוד, בלי פיספוסים, תמיד מודיעה מראש, תמיד עושה בסיר. אז איפה הבעיה? כל מה שסיפרתי עד עכשיו נוגע לפיפי. בכל מה שנוגע ל- No. 2 אנחנו מקבלים את התוצרת אך ורק בתחתונים, עם הודעה בו זמנית (או בעצם הודעה לאחר מעשה....). כשהיא עושה, זה בבירור מבאס אותה (אני, אגב, לא עושה מזה עניין). למרות שהיא הילדה השלישית שלי, ואני יודעת שגמילה מקקי לוקחת יותר זמן מגמילה מפיפי, אני לא מצליחה לשחזר כמה זמן זה לוקח, וזה לא פשוט, כשיש עוד שני ילדים, להתנהל לפי התכתיבים המטבוליים
של הקטנה. אז לחיתולים כבר לא נחזור, אבל תנו לי איזה תקווה שזה לא הולך לקחת עכשיו חודשיים
זה מתחיל להיות שיקול שאני מביאה בחשבון לפני כל יציאה מהבית, אם היא כן או לא צפויה לעשות קקי באמצע שנהיה בתור בסופר או איפה שזה לא יהיה.
ושאלה ורק אלה יהיו צרותינו

פלגיה

New member
גמילה לוקחת זמן

עשרה ימים, ועוד בגיל שנתיים וחודש זה סופר זריז. אגב, הילדים הקודמים שלך אינם רלוונטיים לעניין, כיוון שאצל כל ילד הגמילה לוקחת פרק זמן שונה. בכל מקרה, כמה שבועות ואפילו כמה חודשים הם פרק זמן סביר לגמילה. אצל הרבה ילדים הקקי מתעכב יותר בגמילה (למרות שיש ילדים שזה הפוך אצלם). בשלב הזה אין לך הרבה מה לעשות חוץ מלחכות בסבלנות. לא נראה שהוא מפחיד אותה, או מרתיע אותה באיזה אופן או שהיא מפתחת עצירות. היא פשוט לא יודעת לקשר את התחושות, ואם חושבים על זה - זה ממש לא ברור שלחץ בבטן הוא סימן לקקי, שאמור לצאת ממקום אחר לגמרי. מבינה מאוד את הבאסה. ההמלצה הכי טובה לשלב הזה היא ללכת לאיזה שוק או בזאר ולקנות סטוק של תחתונים זולים. כך לא חייבים להתבאס בכביסות מסריחות - ואפשר לזרוק את התחתונים המלוכלכים בלי רגשות אשם.

גמילה מאצבע ../images/Emo45.gif

לא ידעתי לאיפה לשרשר אז שירשרתי כאן. יש לי בן מקסים בן שנתיים ו3 חודשים. מאוד בוגר על גבול המתפרע, מוצץ אצבע מגיל מאוד צעיר והיד השנייה בפופיק בבטן. חייב שיהיו את שניהם אי אפשר רק אצבע בלי היד השניה בטבור. ז"א בחורף הוא מרים את כל הבגדים עד למעלה ונוגע בבטן אז רוב היום מסתובב עם בטן חשופה. השיניים מקדימה מתחילות כבר לבלוט ומיום ליום נראה שהוא מתמכר לאצבע שלו יותר ויותר. אנחנו כרגע בגמילה של החיתול ומתקדם יפה אחרי שבועיים מייאשים, החלטתי שעם האצבע אני מחכה קצת, אבל בעצם איך מתחילים את הגמילה של האצבע? הוא כבר מכיר את המרה מתחיל לצרוח כשאני מקרבת אליו עם זה. ואחרי שאני מצליחה לשים לו את זה הוא נרגע ואומר לי "איכסה זה לא טעים" והופך את זה לצחוק. אני אשמח לשמוע פתרונות שלכם ואם חויתם משהו דומה??? תודה

mich78

New member
../images/Emo2.gif חשבתי שזה רק אצלנו

הגדולה מוצצת אצבע - אבל כרגע היא לא מכורה מאוד כך שזה לא כ"כ נורא, אם יש דרך לגמילה קלה אשמח לשמוע אנחנו משתמשים במרה לגמילת כסיסת הציפורניים שלה. הקטן מכור לפופיק, הוא אוהב לשתות את הבקבוק עם אצבע בפופיק אין לי מושג מהיכן ההרגל הזה, כרגע אני עדיין מלבישה אותו באוברולים מה שמונע את הרמת החולצה ובטל חשופה, אבל מה יהיה בקיץ ?

אוברולים לא עזרו לנו

הוא למד לפתוח את הריצרץ עד למטה להרים את החולצה הפנימית ולשים את היד בפופיק, אי אפשר לעשות את זה בלי להכניס אצבע לפה. מרה לא עוזר לנו, הוא יודע שעוד מעט יפוג וישר מכניס צריכה דרך אחרת לעזור לו וכמובן למנוע ממנו את בעיית השיניים העתידיים

למעלה