קבלת שבת

jess r

New member
שבוע טוב ../images/Emo140.gif

משהו טוב שקרה השבוע: טיול שנתי לצפון, היינו בחרמון
משהו רע שקרה השבוע: הצטננות שאחרי הטיול השנתי
סרט טוב שראיתי השבוע: אין כזה שיר השבוע שלכם: the flaming lips - a spoonful weighs a ton the flaming lips - buggin Gin Blossoms - Hey Jealousy תמונה של מה שבא לכם: ...

steelwater

New member
חחח דוגרי!

אבל זה טוב. הבנתי שכדי להתקבל לתו השמיני צריך הרבה ידע בלהקות! הבעיה שנראה לי שצריך ידע גם בלהקות בסגנונות שאני לא אוהבת כל-כך...

steelwater

New member
היי, קנאה

איזה שיר מעולה.
עשית לי חשק. אני הולכת לשמוע אותו! איך שמעת אליהם?

ליאוריש

New member
תשובות שלי לשבת יום אחרי

משהו טוב שקרה השבוע: לא קרה משהו טוב כל כך השבוע התחלתי ללמוד השבוע....ואני לא יודע אם זה טוב או רע משהו רע שקרה השבוע: קרוב משפחה נפטר....אז היה מאוד עצוב..עדיין. סרט טוב שראיתי השבוע: עכברי קניון של קווין סמית', תודה שעישנתם סרט מצויין שיר השבוע שלכם: Snow Patrol-Set The Fire To The Third Bar Placebo-Running Up That Hill תמונה של מה שבא לכם:

steelwater

New member
אני מצטערת מאד!

מצטערת על האובדן שלכם. אני מממש רוצה לראות את תודה שעישנתם! זה דעיין מציד בקולנוע? התמונה חמודה. אבל את חייבת להגיד לי מה זו החולצה הזאת! כי יש לי חולצה כזאת שהאי של הדיסק של הסקס פיסטולס אבל זה לא נראה כמו המלכה מאחורי המילים שעל החולצה שלו.

ליאוריש

New member
קודם כל אני בן

בפעם השנייה חח תודה אין לי מושג על החולצה אני רק אוהב את התמונה של רייצ'ל ואדם רייצ'ל מדהימה. תודה שעישנתם אני לא בטוח שמציג את צריכה לבדוק אבל יש כבר בדיוידי ל א מתורגם להשכיר....

למעלה