פינת השבוע- תענו!!!

everynormal

New member
../images/Emo215.gifפינת השבוע- תענו!!!../images/Emo215.gif

שיר חרוש של אליס השבוע: שיר חרוש לא של אליס השבוע: אלבום ששמעתם השבוע: סרט/סדרת/תוכנית: ספר: אמן: מאכל: ציטוט: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: בילוי השבוע: המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): תמונה: השאלה השבועית - למי תצביעו בבחירות לכנסת [במידה ואינכם יכולים להצביע, למי הייתם מצביעים לו יכולתם]?

hitchhiker218

New member
:)

שיר חרוש של אליס השבוע: השבוע שמעתי כ"כ הרבה אליס...פשוט המון. לכן אין משהו ספציפי... שיר חרוש לא של אליס השבוע: ולקנו-דמיאן רייס אלבום ששמעתם השבוע:--- סרט/סדרת/תוכנית: CSI עונה 5 וחלום אמריקאי עונה 2... ספר:הבנות אמן: מתי כספי מאכל:מלפפון וגמבה ציטוט:היו לי כמה דברים טובים לכתוב,אבל שכחתי את הכל... משהו טוב שקרה השבוע: לא היה משהו שאני זוכרת. משהו רע שקרה השבוע: דברים מתחילים להתפורר לי:) בילוי השבוע:"מאחורי הצלילים" המופע המשותף של שלומה גרוניך ומתי כספי. מדהים ומומלץ! המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]:שוב,"מאחורי הצלילים"... תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה):סתם ללמוד...והרבה...ובגלל שאין לי השבוע שעת אפס ושיעור מתמטיקה ביום שישי(הו כן...
),מן הסתם אצא בחמישי ושישי. תמונה: השאלה השבועית - למי תצביעו בבחירות לכנסת [במידה ואינכם יכולים להצביע, למי הייתם מצביעים לו יכולתם]?ביבי,אוהבים אותך.חחח

Greypure

New member
Anger becomes our queen

שיר חרוש של אליס השבוע: Hate to feel שיר חרוש לא של אליס השבוע: Anesthetize - Porcupine tree אלבום ששמעתם השבוע: Fear of a Blank Planet - Porcupine tree סרט/סדרת/תוכנית: "זהות" ספר: - אמן: סטיבן וילסון הגאון! מאכל: קפה
ציטוט: "Anger becomes our queen" משהו טוב שקרה השבוע: יציאה ביום שישי - שיחת נפש משהו רע שקרה השבוע: לחץ בילוי השבוע: המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: כל דבר של סטיבן וילסון! הבנאדם כל כך מוכשר *גרופית* תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): להנות תמונה: ציור שציירתי לא מזמן השאלה השבועית - למי תצביעו בבחירות לכנסת [במידה ואינכם יכולים להצביע, למי הייתם מצביעים לו יכולתם]? יש לנו מדגם בחירות בבית ספר, אין לי שמץ של מושג במי לבחור

Sanguine Sky

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ממש יפה! כמה זמן את מציירת? את לומדת או משהו?

Greypure

New member
תודה! ../images/Emo13.gif

מציירת מגיל 0, למדתי בחוג משהו כמו 10 שנים ועזבתי לא מזמן

בדנתמ

New member
תעני את קודם ../images/Emo88.gif

עכשיו זמן ללכת לישון בו. אח"כ זמן לענות בו על שאלונים

Sanguine Sky

New member
---

שיר חרוש של אליס השבוע: Hate to feel! האמת שלא שמעתי הרבה זמן אליס ואז שמעתי אותו וההתלהבות מאליס חזרה אליי
. שיר חרוש לא של אליס השבוע: Ayreon-Day 8:School. אלבום ששמעתם השבוע: לא שמעתי משהו חדש. (למישהו יש המלצה?
) סרט/סדרה/תוכנית: דוקטור הו. ספר: ערפד הערפילים/כריסטי גולדן. אני קוראת אותו ממש לאט כי התיאורים שם מאוד מפורטים וזה קצת מלחיץ
. אמן: אני חושבת שאייריון. מאכל:
ציטוט: "אם אתה נכנס דרך הדלת אתה גם יוצא ממנה. עכשיו אני אוציא אותך... לא, אני אזרוק אותך מהחלון.[מסתכל על החלון בחיוך זדוני] אה, בעצם אני לא אצליח, יש סורגים"(המורה שלי למתמטיקה מחנך אותנו כראוי
כי זה לא נורא לזרוק ילדים מהחלון. זה פשוט לא בר ביצוע.) משהו טוב שקרה השבוע: תעודות. (ממוצע 99, הא!) משהו רע שקרה השבוע: כלום. בילוי השבוע: בילוי? אני? מה? המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: Weird Al. הוא פשוט אדיר. לא נחשפתי אליו השבוע, אבל נזכרתי בו, והוא ממש משעשע. הוא עושה פארודיות על כל מיני שירים מפורסמים וזה נחמד מאוד
. תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): שום דבר מיוחד. תמונה: מה שקורה כשמנסים להסיר את Google Chrome מהמחשב
השאלה השבועית - למי תצביעו בבחירות לכנסת [במידה ואינכם יכולים להצביע, למי הייתם מצביעים לו יכולתם]? אני לא יכולה להצביע, ואין לי מושג. אני לא ממש מתמצאת בעניין הזה.

למעלה