סיכום שבועי בסגנון איחורי...

pRimaVeriTaVIV

New member
../images/Emo215.gifסיכום שבועי בסגנון איחורי...../images/Emo215.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי)-
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי)-
בילוי השבוע שלכם-
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-
תוכנית רדיו/תחנת רדיו ששמעתם השבוע-
תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים לצרף אם יש)
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-
משהו שהרס לכם את השבוע-
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-
מאכל השבוע-
משפט השבוע שלכם-
האם פגשתם את מירי השבוע? אם כן-איך היה?
שאלת בונוס: הייתם בהופעה אקוסטית? אם לא, מתי מתכננים ללכת? אני מאשים את הדס
בגלל מה שהיא אמרה שבוע שעבר, היא עשתה עין הרע ושכחתי לשים סכמ"ש

ה 22

New member
אם אפשר לדעת .. מה -אני- קשורה?../images/Emo15.gif

*** ו..אני בעדך.. הכי כייפ להאשים
אבל באמת רק בשביל האינטלגנציה... מה אמרתי?

pRimaVeriTaVIV

New member
../images/Emo11.gif

• כל הכבוד לאביב שפותח סכמ"ש לפני כ.שבת|חיפושית|
ו ה 22

../images/Emo210.gif../images/Emo3.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי)
אם זאת האהבה שלך שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי)
חלק ממך-שירי מימון (בגרסא עברית+אנגלית) בילוי השבוע שלכם
לימודים
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם
עקרות בית נואשות, כמעט מלאכים תוכנית רדיו/תחנת רדיו ששמעתם השבוע
--- תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים לצרף אם יש)|סדגש לא תמונה מהשבוע אבל רציתי שתראו את הבנות דודות הבובות שלייי
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו
--- משהו שהרס לכם את השבוע
לימודים, מבחנים ותוצאות של מבחנים. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא
יומולדת שנתיי לבנות דודות המדהימות שלי
מאכל השבוע
--- משפט השבוע שלכם
אני מניחה שאתם לא רוצים שאצטט שירים מימי הביניים
(נוו, מחר מבחן בספרות..) האם פגשתם את מירי השבוע
אם כן-איך היה
--- שאלת בונוס: הייתם בהופעה אקוסטית
אם לא, מתי מתכננים ללכת
לא, ואין לי מושג...:/ הודגש באמצעות מדגישומטיק

ady18

Well-known member
מסכמת:)

שיר/י השבוע שלכם (של מירי)-ילדה שהתבגרה פנינים בנהרות הגשר הישן ונובמבר :) שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי)-החדר האינטמי-תערובת אסקוט ועוד בילוי השבוע שלכם-הופעה של מירי ונורית גלרון סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו/תחנת רדיו ששמעתם השבוע-גל"צ תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים לצרף אם יש) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-הופעה של מירי\הופעה של נורית גלרון משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-מסעדה עם חברים:) מאכל השבוע-לביבות\מקדולנדס:) משפט השבוע שלכם- האם פגשתם את מירי השבוע? אם כן-איך היה? שאלת בונוס: הייתם בהופעה אקוסטית? אם לא, מתי מתכננים ללכת?ואני הולכת בעזרת השם לזאפה :)

dxe בן

New member
מסכם../images/Emo8.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי)- אם זאת האבה שלך שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי)- a-ha-take on me בילוי השבוע שלכם- לא יצאתי לבלות השבוע
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- דבר עם הסוכן שלי תוכנית רדיו/תחנת רדיו ששמעתם השבוע- תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים לצרף אם יש) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-
משהו שהרס לכם את השבוע- תאונה לא נעימה במיוחד
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- כלום מאכל השבוע- שווארמה משפט השבוע שלכם-
האם פגשתם את מירי השבוע? אם כן-איך היה? לא לצערי שאלת בונוס: הייתם בהופעה אקוסטית? אם לא, מתי מתכננים ללכת? אני מיתכוון ללכת כשתופיע בירושלים בעזרת השם

"לבשתי שמלה במיוחד שאהבת, לבשתי מילים שמזמן

לא שמעת אך נפשי חשופה ..." שיר/י השבוע שלכם (של מירי)- כל השירים שהיו בהופעה בייוד החדשים אם מעבר לקשת, השיר של ליאור, השיר עם עפר, השיר של רמי. שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי)-הגשמה עצמית ותקופה של שינויים בילוי השבוע שלכם-הופעה של מירי סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-אח גדול. טופ מודל. תוכנית רדיו/תחנת רדיו ששמעתם השבוע- גלגלצ - תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים לצרף אם יש) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-הופעה של מירי. need i say more? משהו שהרס לכם את השבוע-שום דבר לא יהרוס אחרי סופ"ש שכזה שהתחיל בהופעה של מירי משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-הופעה של קרן מאכל השבוע לחם גזר משפט השבוע שלכם-איפה מיקי
האם פגשתם את מירי השבוע? כן אם כן-איך היה? מדהים. מרגש. מחמם את ה
שאלת בונוס: הייתם בהופעה אקוסטית?כן א. הייתי כבר בשתיים אם לא, מתי מתכננים ללכת?אני מתכננת שוב על זאפה אני מאשים את הדס בגלל מה שהיא אמרה שבוע שעבר, היא עשתה עין הרע ושכחתי לשים סכמ"ש הכי קל להאשים את הדס במקום להאשים את עצמך

veredmp

New member
לאחר זה הלקדים החדש.....

שיר/י השבוע שלכם (של מירי)- ילדה שהתבגרה. לגמרי ילדה שהתבגרה
כל כך שמחה שזה נכנס לליינאפ! שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי)- לעולם/עפר בשן, הגשמה עצמית/אריק ברמן, תקופה של שינויים/קרן פלס בילוי השבוע שלכם- מירי בצוותא משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- הופעה של מירי, אחרי הופעה עם מירי. פשוט מחק לי את כל השבוע הנאחס הזה בשניה אחת
משהו שהרס לכם את השבוע- שבוע נוראי כשהשיא שלו היה לעבוד ביום רביעי משמונה וחצי בבוקר עד אחת וארבעים בלילה, לחזור הביתה, לישון שלוש שעות ולחזור חזרה לעבודה עד שיצאתי להופעה. פלא שלא נרדמתי באמצע ההופעה......... משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- האמת שיש לי מליון תכנונים לשבוע הבא. שבוע כיפי. משפט השבוע שלכם- מירי הקדישה לי שיר בדיעבד! כ
עליה
האם פגשתם את מירי השבוע? אם כן-איך היה? כן. היא היתה מקסימה. שאלת בונוס: הייתם בהופעה אקוסטית? אם לא, מתי מתכננים ללכת? הייתי ומתכננת ללכת שוב בקרוב

איריס מ

New member
מסכמת באיחור ../images/Emo9.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי)- ילדה שהתבגרה ובכלל השירים מההופעה. שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי)- סוף הרגש, לוקח ת'זמן. בילוי השבוע שלכם- ההופעה של מירי בצוותא. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- "חברים". תוכנית רדיו/תחנת רדיו ששמעתם השבוע- גלגל"צ. תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים לצרף אם יש)
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- ההופעה של מירי. משהו שהרס לכם את השבוע-
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- הופעה בקרליבך. מאכל השבוע- מרק. משפט השבוע שלכם-
האם פגשתם את מירי השבוע? אם כן-איך היה?
פשוט נפלא. שאלת בונוס: הייתם בהופעה אקוסטית? אם לא, מתי מתכננים ללכת? הייתי ובע"ה בפברואר באשדוד אם לא לפני

עונה../images/Emo13.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי)-ואוו יש המון.ממ טיפה טיפה נראה לי מהביצוע של ההופעה אתמול.אבל בעיקרון כולם מההופעה אתמולDD: שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי)-מממ קייטי פרי-הוט N קולד בילוי השבוע שלכם-ההופעה של מירי אתמול(L) סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-האח הגדולD: תוכנית רדיו/תחנת רדיו ששמעתם השבוע-גלגל"צ:] תמונה/פליקס שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים לצרף אם יש) משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-ההופה של מירי כמובן
משהו שהרס לכם את השבוע-נממ|: משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-|: מאכל השבוע-|: משפט השבוע שלכם-יאא וויליייייD: האם פגשתם את מירי השבוע? אם כן-איך היה?אתמול,היה מושלם.הכי כיף שיש כפרעליה!(L) שאלת בונוס: הייתם בהופעה אקוסטית? אם לא, מתי מתכננים ללכת?ממ לא,מקווה ללכת כשהיא תבוא לב"ש שוב

אחלה שבוע שיהיה

שיר של מירי-שיר תקווה שיר לא של מירי-הגשמה עצמית של אריק ברמן בילוי-קניון תוכנית-האח הגדול\סרט-21\סדרה-החיים זה לא הכל מה יקרה שבוע הבא-אילת לא פגשתי את מירי לא הייתי בהופעה אקוסטית,וברור שאני מתכוון ללכת-כמובן להופעה באשדוד

למעלה