מסכמים עוד שבוע

veredmp

New member
../images/Emo215.gif מסכמים עוד שבוע ../images/Emo215.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):
תמונת/פליקס השבוע:
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:
ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
אני מאוד עייפה, אין לי כוח לחשוב על שאלת בונוס. כל אחד מוזמן לחשוב על שאלה ולענות עליה
סופ"ש מעולה לכולם!

yafit1305

New member
מסכמת אחרי הרבה זמן

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):"שני כוכבים" שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):מאיה אברהם - "משהו אחר" תמונת/פליקס השבוע:פלייר שאני הכנתי לכבוד החנוכה - אתם מוזמנים איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:היום צילמתי אישה בהריון והיה ממש כייף משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: אמא שלי עברה לפני שבוע וחצי ארוע מוחי קל והייתה מאושפזת כמה ימים ועברו עליי ימים לא קלים,וכמו שאברהם טל שר "הזמן עושה את שלו" - ואני בטוחה שיהיה בסדר.ופתאום השיר "אל תשליכני לעת זיקנה" התנגן לי בראש המון וכל פעם ירדו לי דמעות.(ותודה לנעמה הלא היא נעמי היפה שהייתה בשבילי ברגעים הקשים) משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:פרוייקטים שקשורים לעבודות צילום סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:"הזמן עושה את שלו"

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר של מירי: שיר לשירה שיר השבוע לא של מירי אבי בן אבו-ככה לא עוזבים תוכנית טלוויזה מעצר בית אתמול ההופעה, הזמנה לחתונה שמאוד שמחה אותי וטיול בנמל תל אביב מצפה לו הופעה של אלון אולרציק - פסטיבל הפסנתר היה קסום סכמו את השבוע במילה אחת חביב+

שבוע מושלם!!! ../images/Emo47.gif../images/Emo42.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): לשם!! ושאר השירים שהיו בהופעה
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): שירי מורל של צוות 1!! חח תמונת/פליקס השבוע: קשה לבחור, יש גם תמונות מהגדנ"ע וגם מההופעה! חח תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: מכושפות ציטוט/י השבוע: "לצורך העניין הזה יש לכם 10 שניות. 10 שניות זוזו!!" חחח כל מה שהמפקד שלנו אמר במהלך השבוע בערך
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: כל השבוע כל השבוע כל השבוע!! היה כל כך כיף בגדנ"ע ואתמול בהופעה של מירי היה מהמם מתמיד!! קיצור לא נהניתי ככה המון זמן!! משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: עייפות וכאבי שרירים בעיקר חח משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: בכלל לא חשבתי על השבוע הקרוב.... לא זוכרת אם יש משהו...
האם פגשתם את מירי השבוע? כן! היה קצר ובכל זאת קסום! היא פשוט מקסימה אין לי מילים!! סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: מ-ו-ש-ל-ם!! (וכל מילה נוספת מיותרת) שיהיה סופ"ש מהמם לכולם! ושבת שלום! מתה עליכם!

veredmp

New member
מסכמ"שת

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): כל שירי ההופעה......
תמונת/פליקס השבוע: תמונה מים המלח
ציטוט/י השבוע: "ווי לאב יו מירי, איי לאב יו טו". משעשע ביותר
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: יום שני ויום חמישי
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: 2 הופעות של מירי
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: היה בעיקר קצרצר
ולמרות זאת, היה מהמם
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: עובר!

לילה טוב../images/Emo199.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):אהובי שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):חיית הברזל- ברי סחרוף תמונת/פליקס השבוע: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:היפה והחנון. ציטוט/י השבוע:השרשרת ממיכל נגרין? איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:כמובן הופעה של מירי, עכשיו ארוחה טובה באוונגרד עם חברים טובים, היום ביקור בשוק הכרמל תמיד עושה טוב על הלב משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:כלום. משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:הרבה הופעות. האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:היה. היה קצר אבל היה. סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:הופעתי.

NaniBani

New member
קפצתי לביקור... ../images/Emo13.gif

שיר/י השבוע שלכם (של מירי): נובמבר, בקרקס הזה שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי): תקליט שרוט, באמת ומקרוב, עוד יום תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: האייפוד שלי, עם הקריזות שלי
ציטוט/י השבוע: ****לואי קטורז**** (למדנו בהסטוריה על לואי ה-14.. וחברה שלי שלומדת צרפתית בעצמה, למדה איזו קללה בצרפתית, והשבוע היה לנו מבחן בהסטוריה, וכל פעם שהיא כתבה "לואי" היא הוסיפה את הקללה "קטורז" .... חחחחחחח... ) איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:---->>> יום שלישי, הייתי בהופעה של ה-VOCCA PEOPLE , (ב-הא הידיעה!) זה הדבר הכי הכי מושלם בעולם! (חוץ ממירי)))))) (!!!) , וזה לא מומלץ, זה ח-ו-ב-ה!!! משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: אמא שלי , והדג שלי
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: עצוב, אין לי למה לצפות.. וואי וואי... רק לעבור את 2 המבחנים הקרובים בשלום!!! האם פגשתם את מירי השבוע? - ***עוד חודשיים וחצי בשרובר
***** סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: אחותו! כל אחד מוזמן לחשוב על שאלה ולענות עליה - אף אחד לא כתב שאלה, אבל אני אוסיף אחת- מאכל השבוע: ק-ר-מ-ב-ו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מתגעגעת אליכם מאוד, שיהיה לכם סופ"ש רגוע, ושבוע טוב, בלי שום טיפת רע, רק טיפות של גשם, ומהר!

מסכמת...

שיר/י השבוע שלכם (של מירי):הרגילים שלי:) טיפה טיפה,באה אליכם,ושירה.... שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):תן-רוני דלומי,ושירים מההופעה של אביב שהיה ב"פסנתר" למרות שלא היתה הופעה "וואו!" היו שירים שאני אוהבת:) תמונת/פליקס השבוע: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:התחלתי לראות טלוויזיה!!! חחח ,רוקדים עם כוכבים,מאסטר שף,ועוד כל מיני:) ציטוט/י השבוע:זוכר את נובמבר?! עננים עננים:/ איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:הדבר שבאמת עשה לי את השבוע שעבר זה כתבה בעיתון שאביב גפן ועידן רייכל עובדים יחד על דיסק חדש... אביב מתחיל להכיר את הצד השני של עולם המוזיקה,ואין יותר מאושרת ממני!!!!!!!!!!!! חיכיתי ליום הזה נראה לי כל חיי:) זה מתחיל בעידן רייכל..אולי מי יודע לאן זה יגיע אמממממ.... משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: המזג אוויר הזה!!! אני רוצה גשםםםםםםם.... משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:יום חמישי הופעה של מירי!! יום שישי אני בחופש (לקחתי בגלל ההופעה),וביום שישי אני נוסעת עם חברה לצימר עד יום שבת:) האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו: לא!!! וטוב שכך! את מירי אני רואה רק בהופעות ולא ברמזורים, אסור שאני אפגוש את מירי סתם ברחוב:) אחרי זה אני סתם נכנסת לסרטים בתוך עצמי,ואין לי כוח:) סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: אביבי :)

Music4Life

New member
../images/Emo160.gif סוגרת עוד שבוע. סכמ"ש!

הסכמ"ש שלי ............... שיר/י השבוע שלכם (של מירי):
כל האלבום "חדשות טובות"...אין לי חידושים
שיר/י השבוע שלכם (לא של מירי):
השירים של ריהנה!!! איזו מלכה היא ....
תמונת/פליקס השבוע:
ממ אין לי משהו מיוחד לשתף אותכם. תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:
וואי אתמול ראיתי סרט מותחן מ-ד-ה-י-ם! הוא היה גאוני, ושמו הוא "מיזרי". נתתי לסרט הזה 10/10 שזה נדיר אצלי...אני לא יכולתי להשאר ישובה בספה, זזתי הנה והנה בטירוף, עם השמיכה ובלי השמיכה, ופשוט השתגעתי ממתח!!!! טלשתי שערות, סרט מתח סופני ביותר, ממליצה בחום רב
ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
אין יום אחד כזה, כל יום הוא מתנה ....
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
וואלה לא יודעת ...לא מצליחה להזכר במשהו שממש הוריד לי את מפלס מצבהרוח, ב"ה. משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
טוב יש משהו ענק שאני מחכה לו.....שבוע הבא, יום חמישי בשעה טובה אני טסה לחו"ל
לגרמניה-הולנד, לחברה מאד מאד טובה שלי
, לטיול מדהים מדהים ו...להופעה של ליידי גאגא האחת והיחידההההה
. אני מחכה לזה בקוצר רוח כבר חצי שנה שלמה בכליון עיניים, סוף סוף הגיע ואין מאושרת ממני!!
האם פגשתם את מירי השבוע? האם היה- א.מהמם ב.קסום ג.מרגש ד.כל הנ"ל הסבירו, פרטו ונמקו:
לא ....מקווה ששלומה טוב
והיא מאושרת ושלא קשה לה מידי עם תמרי המתוקה
, אבל יש לי כרטיסים להופעה שלה ברל'ה, בקרוב....אז לא דואגת מידי. סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
שבוע של אריזות וארגונים אחרונים. חח לא ממש מילה אחת אבל היה קשה למצא מילה יחידה. שבוע מרגש. שבת שלום!!!!!

למעלה