הסיכום השבועי-חוזר

ג ב ש ו ש

New member
../images/Emo215.gifהסיכום השבועי-חוזר../images/Emo70.gif../images/Emo215.gif../images/Emo88.gif

חבר'ה,אחרי כמה שבועות ללא סיכום שבועי החלטתי שהגיע הזמן להחזיר אותו ושכמה שיותר חברי פורום יענו עליו
אז קדימה
שיר השבוע שלכם[של שורטי]- שיר השבוע שלכם[לא של שורטי]- סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע- האנשים שעשו לכם את השבוע- בילוי השבוע שלכם- מאכל השבוע שלכם- דבר טוב שקרה לכם השבוע- דבר רע שקרה לכם השבוע- משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא- ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף- תמונה שבא לכם לחלוק איתנו- שיהיה לכולם סופ"ש מהנה ביותר

ג ב ש ו ש

New member
מסכם../images/Emo243.gif../images/Emo88.gif

שיר השבוע שלכם[של שורטי]-חצי רגל בחוץ
שיר השבוע שלכם[לא של שורטי]-שמעתי בעיקר את האלבום החדש של הראל סקעת,ליבי ומרגול.שירים בודדים זה הסינגל החדש של נינט-הכלה
סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע-רמזור ומועדון לילה
האנשים שעשו לכם את השבוע-אממ..אין
בילוי השבוע שלכם-לא ביליתי... מאכל השבוע שלכם-
דבר טוב שקרה לכם השבוע-שלא הייתי בצבא בכלל
דבר רע שקרה לכם השבוע-שהרגל ממש כאבה לי
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא-שהצום יעבור בקלות ועל הצד הטוב ביותר
ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף-שיהיה לכולנו סוף שבוע נעים ומהנה...שמרו על עצמכם
תמונה שבא לכם לחלוק איתנו-של הילה כמובן

מסכממתת!!../images/Emo9.gif

שיר השבוע שלכם[של שורטי]- צפוווףף! שיר השבוע שלכם[לא של שורטי]- אהבת חיי סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע- בית מלון לכלבים האנשים שעשו לכם את השבוע- ממ...חברה ..והמדריכה שלי בילוי השבוע שלכם- הייתי אתמול בסליחות בכותל וחזרתי ב3 ומשו.. היה ממממש כייףף! מאכל השבוע שלכם- מממ..שוקולד(?)
דבר טוב שקרה לכם השבוע-התחילו האימונים של אחריי!!! דבר רע שקרה לכם השבוע- ממ.. לא משנה משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא- לעשות משו שלא העזתי עד עכשיו... ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף-כל מה שהחיים לימדו?שום בצצפר לא יצליח! תמונה שבא לכם לחלוק איתנו-סתם מהים לפני כמה זמן.. שתהייה שבת שלום ומבורכת!

maytal7

New member
מסכמת ../images/Emo27.gif

שיר השבוע שלכם[של שורטי]- אהובתי שיר השבוע שלכם[לא של שורטי]- michel של אנוק סרט,תכנית או ספר שאהבתם השבוע- אהבתי את התוכנית שהייתה אתמול של נמרוד הראל הוא פשוט גאון האנשים שעשו לכם את השבוע- לא משו מיוחד בילוי השבוע שלכם- נסעתי קצט לים להתאוורר היה נחמד מאכל השבוע שלכם- בהחלט מרק ירקות חחח דבר טוב שקרה לכם השבוע- לא משו מיוחד דבר רע שקרה לכם השבוע- כלום לא קרה משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא- לחזור לעבודה אחרי כמה זמן שהייתי בבית ציטוט מרתק\מסר לאומה\כל דבר שתרצו להוסיף- יאללה אין סבלנות לחכות כבר ל"סוכריות חמוצות" תמונה שבא לכם לחלוק איתנו- אין שיהיה לכולם סופ"ש מהנה ביותר

למעלה