סכמש נוטף סקס

../images/Emo54.gifמסכמשת ../images/Emo195.gif../images/Emo9.gif

שם: סטסי :)
השבוע במילה אחת: אין מצב שאני אתאר את השבוע הזה במילה אחת.
השבוע מ-1 עד 10: 1000000000000000000
דבר טוב שקרה השבוע: הכל, מהרגע שהוא התחיל.
דבר רע שקרה השבוע: שהוא נגמר
דבר מצחיק שקרה השבוע: הטקסים בגדנ"ע חח
דבר הזוי שקרה השבוע: כל החוויה הזאת
פאדיחת השבוע: עשיתי שם כלכך הרבה פאדיחות שאין טעם אפילו להתחיל לספר ><
ציטוטי השבוע: חחחח היו כלכך הרבה שאני כבר לא זוכרת. עמדנו בתור לקבל מדים, והפקודה הייתה לעמוד ישר ולא לזוז. אבל פתאום התחילה לנסוע לעברינו משאית ענקית, ואנחנו כזה: "המפקדת, אפשר לזוז?" המפקדת: "לא! אמרתי לעמוד ישר ולא לזוז!" אנחנו: "אבל...בבקשה?" המפקדת: "לאא! אתם תעשו מה שאני אומרת!" אנחנו: "אבל המשא-" המפקדת: "לעזאזל למה אתם כלכך צריכים לזוז?!?! תעמדו במקום!" אנחנו: "אבל המפקדת אנחנו נידרסססססססססס" ואז היא הסתובבה וראתה ת'משאית וזה היה כמו בסרטים חחח, היא כזה קפצה לעברינו ודחפה אותנו הצידה וכולם נפלו אחד על השני. חחחח וואי זה היה כלכך מצחיק. היינו בשטח ולימדו אותנו מזה אז"ר שזה - אויב זרק רימון. אז כשמישהו צועק לדוגמא: "אז"ר מימין" כולם צריכים לרוץ ממש מהר לצד ההפוך ולשכב על הרצפה. אז הם כל הזמן בדקו את העירנות שלנו וצעקו לנו את זה, אבל אז המפקדת שלנו [כפרה עליה 3>] באה אלינו כזה עם שתי אבנים ואמרה לנו: "תסתכלו טוב, מה ההבדל בין שתי האבנים האלה?" ואנחנו מסתכלות ואומרות שאחת יותר גדולה, אחת יותר מחוספסת, אחת בצבע שונה וכאלה... והיא שואלת איזה עוד הבדלים יש אבל כבר אמרנו את כולם... והמפקדת אומרת: "כן, אבל תסתכלו טוב טוב איזה עוד הבדל ממש משמעותי יש ביניהן?" ואנחנו מסתכלות ולא רואות כלום! והיא כזה: "טוב, אז ההבדל הכי חשוב הוא ש- אז"ר משמאללללללללל!!!!!!!!!" ולשניה כולנו היינו ככה - O: ואז כולן צרחו ורצו לכיוונים שונים ובחיים לא צחקתי ככה, הייתן צריכות להיות שם באותו רגע. אני ביציאה הכי מפגרת באנושות: המפקדת: "לאן את רוצה להתגייס?" אני: "לצבא!" הדר: "למי יש נייר?" מורן: "לאסתי" הדר: "מה זה אסתי??" מורן: "....אסתי זאת ילדה" הדר: "אהה נכון ><" וכל הפקודות שאי אפשר לשכוח: "5 שניות לקבלת המפקדת, 5, 4, 3, 2, 1, לקבלת המפקדת צוות 7, if you wanna go to heaven, come to seven!" וכל ה- כן המפקדת, הקשב המפקדת, כן המ"מ, כן הסמלת, וכו'...
אדם השבוע: המפקדת שלי והבנות מהצוות 333>
שיר השבוע של טוקיו: לא יצא לי לשמוע ;_;
שיר השבוע לא של טוקיו: לא שמעתי מוזיקה כי פשוט לא היה לי זמן ;_;
אנשי השבוע: הצוות והמפקדים
התחדשות השבוע: כובע של הגדנ"ע?
מאכל השבוע: זיתים :S
שתיית השבוע: מים
תמונת השבוע:
תכנונים לשבוע הבא: בצפר
הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo54.gifועוד משהו קטן

בגלל שהיינו מנותקים שם מטלויזיות, מחשבים, ורוב הזמן גם מפלאפונים, לא היה לנו מושג מה קורה בעולם... אז יום אחד באנו למפקדת וביקשנו ממנה שתברר לנו מה מתרחש בישראל, והשאלה הכי חשובה שכולן רצו לדעת הייתה: "את מי העיפו באח הגדול???" XDD רנין הלכה :|

Mana Sama

New member
פחחח גדנ"ע XDDD

איזה מזל שלא הייתה לי אחת כזו~ אבל בהחלט היה מצחיק בטירונות..חחח אז"ר..נוסטלגי משו XD

למעלה