בראש
השנההההההההה

../images/Emo214.gifבראש ../images/Emo74.gif השנההההההההה../images/Emo43.gif

שנה חדשה מתחילה לה לה.... מה השאיפות החדשות שלכם
בתחום הלימודים
בתחום ההופעות
בתחום כפיר
בתחום האישי
בתחום המשפחתי
בתחום המוזיקה בכלל
ואולי אפילו בתחום הרוחני
מאחלת לכם את כל מה שאתם מאחלים לעצמכם, שתהיו לבני אדם ולא לבובות על חוט!!!

shahar1989

New member
אז נספר לכן קצת?

כי הרבה זמן לא ביקרתי במקום הזה שנקרא "תפוז" אז מותר לי.. אני אעדכן אתכם בכללי.. אני עכשיו בחופש, חופש וחצי של חופש, משפחה, חו"ל ופשוט לפגוש כמה שיותר אנשים - מפעם וכאלה שפגשתי רק עכשיו. תמיד טוב, לא? החופש הזה גם מסמל בשבילי מליון הופעות, באחת כבר הייתי ועל הדף יש עוד 4 לפחות.. נראה כבר עם כמה נסגור.. השנה אני אמשיך להשתמש באומץ (שגילתי שיש לי.), כנראה שאמשיך לעשות דברים שבהתחלה אני לא אבין למה אני עושה אותם וכנראה שאני אמשיך להנות מהחיים. הכי טוב לא? אני אצלם המון, כמה שאפשר, כמה שיותר (יותר טוב..).. ב1 לנובמבר אני מתחילה של"ת בכברי, אז אני עוברת לגור בקיבוץ כברי בצפון ל4 חודשי. וב2 למרץ, באיחור של שנה וחצי (או שנתיים וחצי??) אני סוף סוף עולה על מדים. שנה טובה תפוזניקיות שלי

../images/Emo214.gifחופש זה טווווווווב!!!!../images/Emo24.gif

תהני כמה שיותר, מותר לך
וסליחה על הבורות, אבל מה זה של"ת???

biraniboong

New member
../images/Emo76.gif../images/Emo74.gif../images/Emo75.gif

מה השאיפות החדשות שלכם
להשיג את רישיון נהיגה ולעבור תיאוריה בע"ה! וגם להצליח במגמת תקשורת שלי ובמגמה שלי... בתחום הלימודים
להצליח ולעבור את הבגרויות! בע"ה! בתחום ההופעות
ללכת להופעות של הראל, כפיר ולי בירן! בתחום כפיר
ללכת להופעות שלו ולקנות את הדיסק השני!! בתחום האישי
לכתוב את היצירות שלי והצליח לכתוב את הסיפורים שלי עד הסוף! בתחום המשפחתי
שהם תמיד יתמכו בי ויעזרו לי בתחום המוזיקה בכלל
שה-MP3 שלי יהיה מפוצץ בשירים! ואולי אפילו בתחום הרוחני
להיות רגועה, להתעלם מתגובות שליליות ופוגעניות וגם אם יש לי תחושה שמתעלמיים ממני להתעלם בחזרה, להבליג ולא לוותר לעצמי! לחייך תמיד! שהשנה תהיה מתוקה כדבש!!

biraniboong

New member
שני תיקונים!!!!!

1. להצליח במגמת תקשורת ובבגרות שבמגמה.. 2. התכוונתי לכתוב

Miss Nat

New member
מה קורה אנשים??

שנה חדשה מתחילה לה לה.... ואני בדיוק סיימתי טירונות ואווו אתן לא מבינות איזה כייף היה כל כך מדהייםםםם אני עדיין לא מאמינה שזה נגמר. מחר אני כבר מתגייסת בבה"& שבע אני מקווה להתחיל את הקוס עצמו רק אחרי החג אז תאחלו לי בהצלחה :) כבר שנים לא הייתי פה מה חדש אצלכן? אם בא לכן לשמוע חוויות דברו איתי במסן :) אז שנתחיל בשאלון.....? מה השאיפות החדשות שלכם לההצליח בקורס,להשקיע ולהמשיך להתמלא מוטיבציה לכוון הכי גבוה שאפשר בתחום הלימודים ללמוד את מה שאני ארצה>>> תאטרון ופפסיכולוגיה עם ילדים בתחום ההופעות לבוא סוף סוף להופעה של כפירר התגעגעתי וממש בא לי להתפרקקקקקקקקקקקקק בתחום כפיר לפגוש אותו שוב,לומר לו שאני מתגעגעת לשירים שלוווו ושהוא מדהיםםםם בתחום האישי שואפת לצאת לקצונה :) בתקווה שיציעו לי בתחום המשפחתי להנות עם המשפחה כמה שיותררר ולנצל את הזמן בכלל אז זהו.. שיהיה לכולן חג שמח! תהנו ותנצלו כל רגע! נטלי

../images/Emo214.gifאיזה כיף לשמוע ממך!!!../images/Emo13.gif

אני עוד יותר שמחה לשמוע שהטירונות עברה עלייך בכיף!!!!
וואי, כמה זמן לא היית בהופעה...
אני חושבת ששברת שיא!
שיהיה לך רק טובבבבבבבבבב!!!!

Miss Nat

New member
../images/Emo24.gifשנה טובה מתוכה ומבורכת לכולםםם

אני מאחלת לכולם להפיק את הכי הכי טוב שאפשר מעצמכם נצלו את הזמן הכי טוב שאפשר! אל תוותרו ואל תפסיקו לשאוף ולהאמין בעצמכם!! בקשר לטירונות,הקורס שאני הולכת לעשות חודשיים ממש נראה לי כמו איזו טירונות חוזרת עם כל המשמעת והרף הגבוהה שיש שם. רק אתמול הייתישם בפעם הראשונה וכבר צרחו עלינו.. אני גם הולכת לקבל מדי ב שוב ונשק אז בכלל ממש כמו טירונות חוזרת. שמעתי שהקורס הולך להיות קשה אני מקווה שיהיה מעניין לפחות. :) אז זהו,בשני בבוקר אני צריכה להתייצב בבסיס שוב ואני סוגרת כיפור. בכל מקרה בהצלחה לכולם בכל אשר תבחרו לעשות :) שיהיה לכולם סופ"ש מדהים אוהבת אתכם ומתגעגעת המוןןןןן

../images/Emo126.gifזו הולכת להיות שנה מטורפת כלכך.

מה השאיפות החדשות שלכם וואו. כלכך הרבה- להגשים את עצמי עד כמה שאפשר במסגרת שנת שירות, להעמיק את הקשר עם הגרעין המדהים שלי, להעמיק את הקשר עם החניכים, לעשות שינוי אמיתי, לשמור על הקשר עם החברים בבית, לעבוד על הקשרים עם המשפחה, להכיר את עצמי. בתחום הלימודים ללמוד כמה שאפשר על כל מה שמעניין אותי, ללמוד לנגן על גיטרה. בתחום ההופעות להופיע ולהיות בכמה שיותר הופעות בתחום כפיר שיצא כבר הדיסק אמןןןן ושיהיה רק טוב! בתחום האישימה שאמרתי בהתחלה בתחום המשפחתי מה שאמרתי בהתחלה בתחום המוזיקה בכלל לנגן על גיטרה, לשיר בלי סוף, להיות מסוגלת להעביר את האהבה שלי למוזיקה לחניכים ולחבר בין אנשים דרך מוזיקה. ואולי אפילו בתחום הרוחני להיות עצמי. אוהבת כלכך כלכך כלכך.

'אם יש למה, תדע להתמודד עם כל איך..'

מה השאיפות החדשות שלכם
בתחום הלימודים: טוב אממ, אפשר לומר שאני לומדת הרבה על התפקיד.. אז באמת להיות הכי טובה בתפקיד שלי ולהיות מקצוענית!
בתחום ההופעות: לדעת לאזן בין חיי כחיילת לחיי האזרחיים ולבוא להמוןןןן הופעות ולראות אתכן כמה שרק אוכל
בתחום כפיר : אין לי כ"כ שאיפה בתחום של כפיר, אבל אני בטוחה שיש לו מספיק
בתחום האישי: לגלות ולהפתיע את עצמי כל פעם מחדש, ליצור חברויות חדשות, להיות עצמאית יותר ובעיקר.. מאושרת בחלקי
בתחום המשפחתי: שהמשפחה שלי תהיה בריאה ושלמה, ותמשיך להיות תומכת ומדהימה כמו שהיא.
בתחום המוזיקה בכלל: לא לנטוש אותו לעולם! גם כשאין זמן, וגם כשהראש עסוק, כל הזמן להקדיש את הזמן הזה לשמוע דברים חדשים, ולהנות מהישנים..
ואולי אפילו בתחום הרוחני: למצוא את הדרך היחידה הזאת שאני מאמינה בה מהתחלה ועד הסוף.

למעלה