מזל טוב לג'קי!!

nogao10

New member
../images/Emo213.gif ../images/Emo65.gifמזל טוב לג'קי!!

ג'קי בון ג'ובי הקטן, מזל"ט לך... אם נעשה חישוב מהיר, הוא נולד ב2002, מה שאומר שהיום הוא בן..... 6?????? יש כזה מצב????? אבל זה כל כך גדול!!!!!! אני מאחלת לו המון אושר והצלחה בחיים (רציתי להוסיף עושר אבל ממש וויתרתי) שהמלאכון הקטן עם השיער הבלונדיני פשוט ימשיך לעשות את מה שהוא עושה כל כך טוב- ימשיך מידי פעם לתת לנו תמונות שיגרמו לנו לנזול על המסך ולומר שיום אחד יהיה לנו גם כזה!!!!

Batel185

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo151.gifמזל טוב ג'קי!!!!!!!!!../images/Emo151.gif../images/Emo151.gif

ג'קי.....מזל טובב.!!!!!!!!!!!!!!!!.
אוייש אתה כל כך חמוד....ביום העצמאות ראיתי ילד שזה ממש היה ניראה אתה מאוחרה......רציתי לרוץ אליו ולחבק אותו אבל הוא הסתובב וראיתי שלא היו לו פנים כמו שלך כאלה מתוקות ודומות לג'וני שלי!!!........... ג'קילהה.....שיהיה לך את היום הולדת הכי שמחה בעולם.. ואני בטוחה שאבא שלך החמוד הזה לא מפסיק לתת לך נשיקות .....................אני מאחלת לך אושר..בכל מה שתעשה....ושכל משאלותיך התגשמו.. למרות שאם ג'ון אבא שלך אני בטוחה שאין לך משאלות ג'ון זאת המשאלה הכי גדולה.......חחחחחחח אוהבת המוןן בתאל....!!!!!!!!

happy birthday../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת לג'קי... יווו מה כבר 6? לג'וני שלנו יש כבר ילדים גדולי הכי קטן בן 6 וגם זה גדול אז ג'קי גדלת בעוד שנה וככל שהשנים עוברות את נהיה יותר חמווווד ונהיה מו אבא שלך (לא יודעת למה יש לי הרגשה שתגיע לגיל לא תהיה לך בעיה עם בנות ממש כמו לג'וני אבל אני מבקשת ממך שלא תעשה את הטעות שהוא עשה.. טוב לא משנה מה אפשר לאכל לילד שהוא חמוד יש לו אבא שזה ג'ון בון ג'ובי ואמא... טוב האמא לא... ילד חוץ מלאחל לו שימשיך ליהיות כמו שהוא אין מה לאחל לו.. טוב אז ג'קי תישאר כמו שאתה זה כל מה שיש לי לאחל לך....

LIRONSH100

New member
אהמ אהמ...

טוב... אז כמובן סליחה מתוק שלי על האיחור, אבל אתה יודע שיש לי סיבה טובה לזה! (בין השאר לקחנו אותך לקרית אתא..ונהנת מסינריה, הראל מיואל וריטה (ואז נרדמת ואני יכולתי להשתולל בברי סחרוף..) בכל אופן, יעקוב שלי... (כן, השם המלא של גק'י זה ג'קוב שזה יעקוב..) מה אני יכולה לאחל למתוק שכמוך? שתמשיך לעשות את מה שאתה עושה (שזה, לספק לנו המון תמונות (יחסית לאח שלך הקטן יותר...) ולשגע את האחים שלך ואת ההורים שלך..) שתהיה יפיפה כמו האבא שלך.. שתהיה מאושר, ומדהים, (ובנוגע לעושר אני לא דואגת.. במקרה הרע.. תמכור את הבגדים של דוד מוקי!) שתהיה כזה מקסים! ושיהיה לך המון זמן עם אבא... (טוב, תתחלק גם איתי ועם רומיאו וג'סי וסטפ..) אז ג'קוש.. תמשיך להיות כזה מצחיקול כמו שאתה... אוהבת המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון לירון בון ג'ובי.. (האמא החורגת שלך שאתה אוהב..) (וזה התמונה הכי עדכנית של המתוקון- עם זמן עם אבא בפסח, ועם רומיאו...

m o r 1 0 2

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifג'קייייייייי../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo168.gif

המתוק המדהים,כבר בן 6
אני מאחלת לו את כל האיחולים שיש
מקנאה באבא המושלם שיש לו
יומולדת שמח למדהים הקטן

למעלה