|סופגניהחג חנוכה שמח לכולם

../images/Emo213.gif../images/Emo138.gif|סופגניהחג חנוכה שמח לכולם../images/Emo32.gif

שוב עברה שנה מחג האור האחרון.. והנה חנוכה שוב בפתח..
ספרו תכנונים,מה אתם רוצים לעשות?משהו נחמד שבא לכם לספר.. מתכננים לאכול סופגניות?לצאת לחופשה..משהו? ואולי בהזדמנות זו אפשר להביא לתודעת הארץ שגלעד שליט כבר נמצא בשבי זמן רב,אני מקווה שאחד מהנרות שאנחנו מדליקים יאירו לו את היום והלילה איפה שהוא נמצא ובתקווה שהממשלה הכושלת שלנו במקום לאנוס אחד את השניה תחליט לפעול להחזרתו לארץ..כי גם לו מגיע לחגוג

spelling

New member
../images/Emo138.gif../images/Emo137.gifחג שמח!!!!!!!!!!!

שיהיה לכולנו חג שמח!!!!!!!!!!! תאכלוחברים,זה חג וצריך להנות!!!!!!!!!!!! היוםה דלקנו נר ראשן.. חנוכה הזה אני מתרגש כי זה חנוכה הראשון שלי בתור דוד!וזה גם החג האהוב עליי כי יש לי בו יומולדת וגם כי זה אחד החגים הכי יפים שיש בארץ! אז שיהיה לכולנו חג שמח ותשמרו על עצמכם!

always be me mc

New member
../images/Emo24.gifחג שמח לכולם!../images/Emo213.gif../images/Emo137.gif

ורוצים עצה ממני? תהנו, תחגגו אבל אל תסחפו ותאכלו יותר מדי אחרת לא תוכלו לזוז במשך כל שאר השנה
המ באשר לתוכניות אז בהמשך השבוע כבר תשמעו... כמו כן מזל טוב לזמרת השרה את השיר הממכר No Air הלוא היא ג'ורדין ספארקס שמסתבר שחוגגת היום יומהולדת 19
וכמובן גלעד
לא נשכח ולא נסלח על מה שמעוללים לך הממשלה והאויבים!

אגב חנוכה שמח,מישהו שמע על מבצע עופרת יצוקה

אני מתה מפחד,זה ממש ממש מזכיר לי את המלחמה לפני שנה,אני 6 שעות על הטלוויזיה (זה רציני
)אימא שלי הלכה לעבודה ובכיתי שתישאר בבית כי פחדתי שתתחיל שוב מלחמה..,זה מגוחך או שלא
נראה לי שאני משתגעת אני ממש מאחלת שכל תושבי הדרום יעברו את זה בשלוםמ ושזה לא יתרחב יותר
אני מקווה שהפגיעה בדרום לא תהרוג את החייל גלעד שליט-יש כאלה ,כמוני,שמאמינים שהוא חי

always be me mc

New member
שמעתי שמעתי

ומה כבר אפשר לומר על זה? עצוב לי על האנשים(שלנו כן?) שעוברים את זה, זה קצת מפחיד(בשבילי קצת, בשביל תושבי עוטף עזה אני בטוחה שהרבה
) אבל לדעתי זה הכרחי הפעולה הזאת כי כמה זמן אפשר להבליג והם ירו עלינו? כמה זמן אפשר לשקוט בזמן שהם מפתחים נשק? עדיף להכות ולהכות חזק ולא לרחם עליהם כי רחמים להם אין. כמו כן שלי כפרה תרגעי, זה לא כמו מלחמת לבנון, חמאס הם לא כמו חיזבאללה ובע"ה נצא מהמצב הזה כשידינו על העליונה
ובאשר לגלעד שליט אז תאמיני לי שגם אני מקווה

spelling

New member
אל תדאגי שלי..

הצבא שלנו הוא אחד החזקים והמפותחים בעולם ולא סתם הוא חיכה שבועיים(שזה המון זמן) כדי לתכנן אסטרטגיות ומתקפות..זאת פעולה שאולי תעצור כבר את החיים שנוצרו אצל תושבי הדרום ותיתן לנו עתיד יותר בטוח.. כשהתחילה מלחמת עירק והיינו צריכים לקחת מסכות לבצפר ישבתי שעות מול הטלויזיה ויומיים לא יצאתי מהבית אני כל כך מבין אותך..אבל את תראי שאין לך ממה לפחד..המדינה תכננה בקפידה על המהלכים שיש שם בשבילש תוכלי להיות בטוחה:)

אני זוכרת את המלחמה ההיא..

המסכות היו דוחות.חחח
-מנסה להיות אופטימית.. פשוט יש לי חברה שהיא כמו אחות ויש הרבה שאומרים שהשנה יבוא האסון-המלחמה אז אני קצת בלחץ

למעלה