שרשור עשור מיוחד

always be me mc

New member
ספיישל עשור - קריירת המשחק של אליסה ../images/Emo41.gif

+
אחח מה כבר אפשר לומר על אליסה של 10 השנים האחרונות? היא המשיכה לכשף אותנו בתור פיבי מ-'מכושפות'
הפכה לשגרירה של יוניצף וביקרה במלא מקומות
שיחקה במס' סרטים
ייצרה ליין בגדים
הופיעה במס' תוכניות
הפכה לצימחונית (זוכרים שהיא אמרה שזה קרה לה בעקבות ה-11 בספטמבר?)
התחתנה שוב
הוציאה ספר
בקרוב היא גם תופיע בתוכנית חדשה
בקיצור סלחו לי אם שכחתי משהו, אבל אליסה עשתה לא מעט תוך 10 שנה
ואומנם אי אפשר לעבור על הכל, אבל צריך להתחיל מאיפה שהוא ולכן הכנתי לכם שאלון שקשור לקריירת המשחק של אליסה ושעליכם לענות עליו (אין פטור
)

always be me mc

New member
השאלון : ../images/Emo22.gif../images/Emo232.gif

1. איזו דמות של אליסה הכי אהבתם: א. מכל הסדרות שהייתה בהם (בעשור הזה..): Spin City - 1997-2001 (two episodes) - Meg Winston Jimmy Neutron - 2004 (one episode) - April (ב-IMDB אומרים זה היה בסרט, ב-TV.com ובויקי אומרים שזה היה פרק מסדרה ואני אלך עם הרוב) Charmed - 1998-2006 (178 episodes) - Phoebe Halliwell My Name Is Earl - 2007-2008 (10 episodes) - Billie ? ב. מכל הסרטים שהייתה בהם(יש פה סרטי טלוויזיה, סרטי קולנוע וסרט וידיאו lol): Diamond Hunters - 2001 - Tracey Van der Byl Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure - 2001 - Angel Buying the Cow - 2002 - Amy Kiss the Bride - 2002 - Amy Kayne Dickie Roberts: Former Child Star - 2003 - Cyndi Dinotopia: Quest for the Ruby Sunstone - 2005 - 26 The Blue Hour - 2007 - Allegra Wisegal - 2008 - Patty Montanari Pathology - 2008 - Gwen Williamson ? 2. אלו סרטים/תוכניות ראיתם ואלו עוד אתם צריכים/רוצים לראות ? קרדיט על השמות, סרטים ודמויות מגיע ל-IMDB
(המידע נלקח מפה: http://www.imdb.com/name/nm0000192/) ודברים שלא הכללתי: הקליפ של בלינק 182, הפיילוטים של הסדרות שבסוף התבטלו(Single with Parents, Reinventing the Wheelers), המשחק וידיאו של מגרשי השדים שבו השתתפה, וגם הסרטים/תוכניות שעוד לא שודרו.

always be me mc

New member
עונה : ../images/Emo232.gif

1. א. (יו מזכיר לי לימודים זה
) ללא ספק את פיבי הכי אהבתי. כמה טוב
, הומור ויופי היו בדמות הזאת
אחרי פיבי המ.. נראה לי מג. ראיתי שני פרקים איתה והיא הייתה סבבה :) ב. גוון. גוון הייתה אחלה חברה ובא לי לתת כאפה לדמות של מיילו שבכלל בגד בה
אחרי גוון אני אגיד איימי (מ-'לקנות את הפרה' שבכלל תירגמו ל-'להתחתן או לא'), בגלל טוב הלב וחוש ההומור שלה ואומנם סינדי גם הייתה מאוד מצחיקה, אבל היא גם הייתה ביץ' לא קטנה
2. אני צריכה בהזדמנות להשלים: - עוד פרקים של אליסה מ-'שמי הוא ארל', כי בגלל בלאגן עם הצפייה בפרקים ככה ויתרתי (וחבל לא? הפרק הראשון שראיתי איתה היה קורע ברמות חח) - וייזגאל אני חיייייייייייייייייבת לראות! ניסיתי לה++יד ולא הלך לי אבל אני לא מוותרת
ויש עוד כמה דברים, אבל אלו הדברים שאני מרגישה כמו
מעריצה בגלל שעוד לא ראיתי אותם
סה"כ סרטים של אליסה מהעשור שראיתי: 4 *נותנת לעצמי נכשל*

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gif אם החונך שלי היה רואה מה אני עושה

במקום ללמוד..
1. איזו דמות של אליסה הכי אהבתם: א. מכל הסדרות שהייתה בהם (בעשור הזה..): חח אין ספק בכלל שפיבי :] ב. פאטי אין ספק בכלל.. סרט ענק והיא משחקת מעולה שם וגם הדמות מעולה.. פשוט אישה חזקה.. וגם היא איטלקיה שם.. אז בכלל.. :] ותודה להא.ני שהראה לי את הסרט! (ומאז ראיתי אותו עוד כמה פעמים ביס.. חח) 2. אלו סרטים/תוכניות ראיתם ואלו עוד אתם צריכים/רוצים לראות ? מה אני רוצה לראות? הממ... אני לא סגורה אם זה סרט אמיתי שלה.. משהו על אקדמיה לנהיגה חח לא סגורה על זה.. כשהיא צעירה ממש.. קניתי דיוידי צרוב כזה באיזה שוק רמלה-לוד נודד מעפן כזה.. (באמצע שיעור נהיגה המורה שלי החליט לעצור לראות מה יש) וכל כך התלהבתי שזה סרט של אליסה ובסוף זה היה פורנו.. (ולא של אליסה חח) וממש התבאסתי.. ומאז אני מתה לראות את הסרט.. אם הוא באמת קיים בכלל.. ומה ראיתי... נדמה לי שחוץ מbuying the cow ראיתי הכל.. הוגו פול זה לא מהעשור הזה? אני ממש אוהבת את הסרט... וגם פטריק דמפסי משחק שם אז בכלל

always be me mc

New member
פשש סחטיין אז על האומץ ../images/Emo8.gif../images/Emo232.gif

וכמובן גם על זה שענית :) האמ הבריכה של הוגו זה מ-1997 ולכן הוא לא ברשימה.
על הסרט פורנו ובאשר לאקדמיה.. אז זה נורא מוזר, לא זוכרת ששמעתי/ראיתי משהו כזה
הו ויערה? קבלי A ממני על זה שראית כמעט את כל הסרטים
(אומנם לא ראית 'להתחתן או לא'/'לקנות את הפרה' אבל בינינו? יש לה איזה 3 סצינות קצרצרות בסרט הזה {שאגב מאוד משעשע})

always be me mc

New member
../images/Emo213.gif../images/Emo110.gifשרשור עשור מיוחד../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif../images/Emo171.gif

+
וול, עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא ולכן לפה ישורשרו כל ההודעות המיוחדות שמתקשרות לסיום העשור.

always be me mc

New member
../images/Emo140.gif שאלון מיוחד עליכם ואליסה! ../images/Emo9.gif

וכן, הוא בהחלט מתקשר לעשור
השאלות על אליסה: 1. לפני 10 שנים איפה הייתם מבחינת הערצה לאליסה? 2. איפה אתם עומדים כיום? (אוהבים? מחבבים? סתם מתעניינים?) 3. מה לדעתכם יהיה עם הקריירה של אליסה בעוד 10 שנים? (היא תמשיך לשחק או תפרוש לטובת המשפחה?) 4. אפרופו עשור, אתם חושבים אליסה מסוגלת להיות נשואה לפחות ל-10 שנים? 5. תארו את אליסה ב-10 מילים: 6. שימו תמונה של אליסה מאיזו שנה שאתם רוצים (מהעשור כמובן), שנורא אהבתם: 7. ציינו אירוע שקשור לאליסה ועשה לכם תעשור: 8. כתבו משהו שאתם מאחלים שיקרה לאליסה בעשור החדש: השאלות עליכם: 1. שם: 2. גיל: 3. מיקום (אם בא לכם): 4. שנה אהובה מהעשור: 5. זמר/ת אהוב/ה מהעשור: 6. להקת העשור שלכם: 7. שיר העשור שלכם: 8. אלבום העשור שלכם: 9. סרט העשור שלכם: 10. דבר שתזכרו לטובה מהעשור החולף: 11. דבר שתזכרו לרעה: 12. מה אתם רוצים להשיג בעשור החדש? ואיך לא
שגם לכם ואליסה יהיה הרבה הרבה

always be me mc

New member
עונה ../images/Emo45.gif../images/Emo232.gif

השאלות על אליסה: 1. לפני 10 שנים איפה הייתם מבחינת הערצה לאליסה?
אז זהו שלא הכרתי אותה חח הכרתי אותה החל מ-2002, ואפשר לומר שמאז אני מעריצה שלה
2. איפה אתם עומדים כיום? (אוהבים? מחבבים? סתם מתעניינים?)
דיי אוהבת
(לא הייתי אומרת אבל מעריצה שרופה
) 3. מה לדעתכם יהיה עם הקריירה של אליסה בעוד 10 שנים? (היא תמשיך לשחק או תפרוש לטובת המשפחה?)
מקווה שתמשיך לשחק ולמען האמת קשה לי לראות אותה מוותרת על הקריירה שלה. 4. אפרופו עשור, אתם חושבים אליסה מסוגלת להיות נשואה לפחות ל-10 שנים?
כן! 5. תארו את אליסה ב-10 מילים:
אליסה היא בן אדם מקסים, מתחשב ועם לב נורא אוהב
6. שימו תמונה של אליסה מאיזו שנה שאתם רוצים (מהעשור כמובן), שנורא אהבתם:
אשרשר אותה בתגובה להודעה הזאת עוד רגע. 7. ציינו אירוע שקשור לאליסה ועשה לכם תעשור:
הליין בגדים נורא אהבתי בהתחלה כי זה הביא לנו פול תמונות של אליסה, אבל עכשיו? עכשיו עלי לומר שהחתונה. 8. כתבו משהו שאתם מאחלים שיקרה לאליסה בעשור החדש:
אושר, עושר, בריאות, הצלחה, ילדים אם היא רוצה אבל מה שבטוח, שתמשיך לקבל רק חום ואהבה :) השאלות עליכם: 1. שם:
גליה 2. גיל:
21 (עדיין לא כ"כ נקלט :O) 3. מיקום (אם בא לכם):
בי-ם חסר הים חח 4. שנה אהובה מהעשור:
2002
קיבלתי כבלים, זכיתי לראות 'באפי' אחרי מחסור של שנים וגיליתי את מאריה ואליסה (חוץ מזה שהיו אחלה שירים בשנה הזאת
), המ אחרי 2002 עלי לבחור ב-2005-2006 בגלל כל ההצלחה של האמנציפציה ומאריה זוכה, מופיעה ומדהימה בגראמי
5. זמר/ת אהוב/ה מהעשור:
התחלתי עם בריטני ועברתי למאריה ובגדול אז אגיד מאריה :) 6. להקת העשור שלכם:
אטומיק קיטן
7. שיר העשור שלכם: |למטה|
Lucky
: http://www.youtube.com/watch?v=M5hN_ZW8Sxk No Air
: http://www.youtube.com/watch?v=ZfcyS3OLEZg&feature=fvst Overprotected
: http://www.youtube.com/watch?v=RHcxVvy7Pn0 The Tide Is High
: http://www.youtube.com/watch?v=RHcxVvy7Pn0 We Belong Together
: http://www.youtube.com/watch?v=jdnexnzxDwI It's Like That
: http://www.youtube.com/watch?v=uI2cwfluyNo One Love
: http://www.youtube.com/watch?v=WmaSAtlXHSA ויש עוד. אז אוקי יש יותר מדי
8. אלבום העשור שלכם:
The Emancipation Of Mimi (מאריה), Feels So Good (אטומיק), Oops!... I Did It Again (בריטני) 9. סרט העשור שלכם:
X men, משפחת סימפסון - הסרט, איזו מין שוטרת, יומני הנסיכה, שישי הפוך ועוד רבים וטובים אחרים (שנפלו לי מהראש lol) 10. דבר שתזכרו לטובה מהעשור החולף:
אחרי שנים רבות ומייגעות סיימתי לימודים!!! *זורקת כובע באוויר*
והאנשים הנפלאים שהכרתי בזמן השירות לאומי
11. דבר שתזכרו לרעה:
כל הקטע עם הבית חולים והבעיות בבית
12. מה אתם רוצים להשיג בעשור החדש?
בריאות ושלום בבית

always be me mc

New member
הנה התמונה שעשתה לי תעשור../images/Emo26.gif../images/Emo232.gif

את כל התמונות מהאירוע הזה כאמור אהבתי, ואני גם עדיין אוהבת {וסוגדת} לתמונות קידום שלה מעונה 5 (אלו שבהן היא לובשת אדום
)

CharmedRulez

New member
עונה ../images/Emo13.gif

השאלות על אליסה: 1. לפני 10 שנים איפה הייתם מבחינת הערצה לאליסה? אני יודע שהכרתי אותה. אהבתי אותה מאוד מ"מי הבוס" והמשכתי עם מכושפות בהתחלה. 2. איפה אתם עומדים כיום? (אוהבים? מחבבים? סתם מתעניינים?) מת עליה ועל כל מה שהיא עושה
3. מה לדעתכם יהיה עם הקריירה של אליסה בעוד 10 שנים? (היא תמשיך לשחק או תפרוש לטובת המשפחה?) סדרה, סרט, המשך ליין בגדים מצליח (גם לילדים וגברים), המשך פלנטרופה ואני בטוח שב-10 הקרובות היא תהיה בהיריון ותלד. 4. אפרופו עשור, אתם חושבים אליסה מסוגלת להיות נשואה לפחות ל-10 שנים? אליסה מצאה לדעתי את החצי השני שלה
... היא נשארת נשואה. טפו-טפו-טפו. 5. תארו את אליסה ב-10 מילים: אישה, מדהימה, שחקנית, מעולה, צדיקה, מקסימה, אמיתית, רצינית , יפה ומוכשרת. 6. שימו תמונה של אליסה מאיזו שנה שאתם רוצים (מהעשור כמובן), שנורא אהבתם ---> מהשנה (או שנה שעברה?) שהיא עשתה פוטושוט לאחד המגזינים... 7. ציינו אירוע שקשור לאליסה ועשה לכם תעשור: מכושפות
חתונה שלה
8. כתבו משהו שאתם מאחלים שיקרה לאליסה בעשור החדש: ילדים והצלחה בקריירה. השאלות עליכם: 1. שם:דוד 2. גיל:21 3. מיקום (אם בא לכם): מרכז העולם, ת"א. 4. שנה אהובה מהעשור: 2000, 2009, 2006. 5. זמר/ת אהוב/ה מהעשור: וואלה, לא יודע.. 6. להקת העשור שלכם: קולדפליי! 7. שיר העשור שלכם: קשה מדי! 8. אלבום העשור שלכם: קשה מדי! 9. סרט העשור שלכם: קשה מדי! 10. דבר שתזכרו לטובה מהעשור החולף: קרה כלכך הרבה! הייתי בכיתה ו' כשהעשור התחיל, אני משתחרר מהצבא. אוסף אירועים מעצב ומשפיע על כל חלק שבי ומי שאני. 12. מה אתם רוצים להשיג בעשור החדש? אהבה, קריירה, תשוקה. בהצלחה לכולם ושנה אזרחית טובה

always be me mc

New member
לא מתה על הפוטושוט האמת../images/Emo67.gif

+
אבל פשש. ממש גאה בך שענית! |צלש| ורק שתדע, יש לך אחלה תשובות (יש לדעת שאימרה זו לא מתייחסת ל-7,8,9
)

always be me mc

New member
../images/Emo41.gif ענייני פורום - ססטיסטיקות ../images/Emo24.gif

בוא נראה באיזה מצב אנחנו נמצאים לפני השנה (והעשור!) החדשדשה

always be me mc

New member
and the top 10 Forums are.. ../images/Emo106.gif../images/Emo232.gif

או במילים אחרות: 10 הפורומים המועדפים עליכם 1) אחת שיודעת
2) אמריקן איידול ורוקסטאר
|סיימון|
3) טלוויזיה
4) בין תיכון לצבא
5) אמא מחליפה
6) אוניברסיטת בר אילן
7) חיילים משוחררים
8) אבודים
9) מיסוי והחזרי מס
10) אסיה - תרבות ופנאי
(מי עזב/ה אותנו ונסע/ה לאסיה?
)

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifהלוואי שאני..

תכלס אני לא זוכרת שאי פעם נכנסתי לפורום הזה אבל זה הגיוני שזו תהיה אני מאחר ואני לומדת מזרח אסיה.. אבל ברצינות לא נראה לי שנכנסתי לפורום הזהב חח מי נכנס למיסוי והחזרי מס?!

CharmedRulez

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo44.gifהלוואי שאני..

הייתי נכנס לחיילים משוחררים

always be me mc

New member
הלוואי שאני.. ../images/Emo232.gif

אוכל לצפות בעונה החדשה של אמריקן איידול ולהגיב בפורום
(אבל בגלל הפסיכו אני בספק)

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifאיך הפכנו את זה לשרשור "הלוואי"?

חח

למעלה