שרשור ברכות למירי די- mid18

Kewen

New member
../images/Emo213.gifשרשור ברכות למירי די- mid18 ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

היפהפיה שכבר מיוצגת אצל רוברטו ומביאה לנו גאווה - שממשיכה לרוץ קדימה ולהפתיע בהפקות חדשות - חוגגת ביום חמישי יום הולדת! מירי, קודם כל בתור בן אדם- את אינטליגנטית וחריפה, יש לך אופי כובש וכיף לבלות איתך! את יפהפיה, סקסית, אקזוטית ואת יודעת לעבוד מול מצלמה כמו דיווה אמיתית, מאחלת לך שנה מדהימה שתקח אותך למקומות שלא חלמת עליהם! ושאת היומולדת הבא שלך תחגגי כבר במילאנו אמן! (אל תשכחי להזמין אותנו
) אוהבת!

mid18

New member
קרןןןןןןןןןןן

א. אני פשוט מאוהבת בך. ב. איך ידעת שיש לי יומולדת?? ג. אני עדיין מאוהבת בך ד. תודה רבההההההה על כל המחמאותת עשית לי את היומולדת.. סוף סוף 19.. אוהבת אותך ואת כל הפורום המון.. באמת באמת שאין עלייך.. עזבי שאת בנאדם מדהים ואת כבר יודעת מה אני חושבת עלייך אישית, אני רוצה להגיד לך, ולכל הפורום שאכן אני בלי עין רעה טפו(!!) התחלתי לעבוד יפה והכל בזכותך ובזכות הבוק המדהים שעשית לי.. אז חבר'ה- בוק כמו שצריך- רק לקר!!!! ה. שום דבר לא השתנה אני עדיין מאוהבת בך מוווווואההההה תודה לכולם!!!!

Dirty Pumpkin

New member
מזל טוב מירי :]

את מקסימה ויפייפיה, שיהיה לך רק בהצלחה. כבוד למגזר (פורום דוגמנות)

Adar Azulay

New member
המון מזל טוב! ../images/Emo65.gif ../images/Emo23.gif

מאחלת לך את כל האושר בעולם,מדהימה!

אסוווור אבלללללל!!! ->

אסור להגיד מזל טוב לפני הזה זה אמונת תפילה אומרים שזה מביא מזל רע ... אז אני והשטויות שלי נגיד למירי ביום הולדת חח

מירייי באמת שאת מ=ד=ה=י=מ=ה בלי עין הרע!!!

אני רואה את ההתקדמות שלך ונפגשנו כבר כמה פעמים ואת באמתת מדהימה את גם מהממת בלי ספק בכלל וגם יש לך אופי כובשש~~!~~!! באמת שמגיע לך הטוב ביותר שקיים!!!!! אזז מירי שיהיה לך המון המון מזל טוב ושרק תעלי תעלי ותעלי עוד ועוד ועוד ושלא יהיה גבול בשבילך!!!! א=ו=ה=ב=ת!!!!!!!

kimi d

New member
מזל טוב מירי :]

אני באמת חושבת שאת תפרצי, יש בך משהו מיוחד:) מזל טוב עד 1200000 .

חן M

New member
לא הייתי פה הרבה זמן אבל

ראיתי שיש למירי יומהולדת אז זו סיבה מספיק טובה להיכנס. מירי שיהיה לך המון מזל טוב ובהצלחה בכל התחומים
תמשיכי לייצג את העיר שלנו בכבוד
.

Eurogirl

New member
מזל טוב מהממת! ../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

וסתם לידע כללי: מזל מאזניים נחשב למזל שבו יש את האנשים היפים ביותר! שיהיה לך המון מזל טוב ובהצלחה בכל מה שתעשי, בעולם הדוגמנות ובכלל!

נעמית33

New member
מירוש!!!!

המון בריאות ואושר, שתמשיכי להיות כזאת זורמת, כזאת חייכנית, שתמיד תלכי עם האמת הפנימית שלך, ובחיים אל תיפטרי מתכונת היושר והכנות שלך, אלו תכונות ראויות להערצה, שעוד השנה תגשימי את כל חלומותייך, ותמיד תהיי שמחה, אוהבת המון, נעמה

mid18

New member
../images/Emo99.gifתודה רבה לכולכם!!

תודה רבה רבה אני חולה עליכם...
אכן מאזניים נחשב למזל שאוהב יופי ואסתטיקה ורודף צדק.. בדיוק כמוני! תודה יפים שלי :)

למעלה