סופשנה...סיכומים וסיפורים

פרלמנים

New member
../images/Emo213.gifסופשנה...סיכומים וסיפורים../images/Emo213.gif

לילה טוב. בעוד חצי שעה תסתיים שנת 2007, חשבתי להקדיש את השרשור הזה לסיכום השנה הזו שלנו... 1. הארוע המשמח/המרגש ביותר שהיה לכם השנה
2. הארוע המאכזב/ הקשה של השנה
3. הספר הטוב ביותר שקראתן השנה
4. הסרט (הלוואי והיה לנו זמן..
.) אפשר להתפשר על סרט בטלויזיה או ב DVD...הטוב שראיתן השנה
5. הצחוק הגדול של השנה
6. הבטחות ותקוות לשנת 2008 שתבוא עלינו לטובה
שרשרו כאן..יהיה כיף
שנת 2008 טובה, בריאה, פוריה ומשגשגת לכולנו. אמן. ג'סיקה, אסף ודניאל עוז

פרלמנים

New member
הסיכום שלנו../images/Emo41.gif

1. המרגש ביותר..עשינו את השינוי הגדול בחיים-עברנו למושב, התרחקנו מהעיר והקמנו משק חקלאי...זו הגשמת חלום שלנו
2. האכזבות:לא שבו בנים לגבולם, קרנית גולדווסר סוגרת עוד שנה שלמה-לבד! לא תמו ימיה הארוכים והמגוחכים של ממשלת אולמרט, לא ניצחנו את הפשע המאורגן והשחיתות בשלטון... 3. ספר: "על העוורון"-ז'וז'ה סרמאגו (גם הארי פוטר השביעי היה מצוין
) קוראת עכשיו ספר שנקרא "חמשת רבעי התפוז"...בינתיים מקסים! 4. ראינו רק סרט אחד בקולנוע (וואו, באסה)-הארי פוטר ומסדר עוף החול-היה כיף בעיקר כי זה היה הדייט הראשון שלנו לבד מאז הלידה...
והסרט היה אחלה... 5. כל יום עם דניאל מצחיק, בעיקר עכשיו שהמילים מתחילות
הכי הצחיק כשהוא למד להגיד "ציצי" והיה צועק בכל הזדמנות "צי-צי"... 6. מקווה מאוד שבשנת 2008 יהיולדניאל אח או אחות חדשים והמשפחה שלנו תגדל
עובדים על זה במלוא המרץ
שנה טובה לכן יקירותי
ג'סיקה

אנגלה3

New member
שנת 2007 שלנו../images/Emo6.gif

הארוע המרגש ביותר מבחינתנו בשנת 2007 : ב-1.1.07 נולד לנו במזל טוב בן משותף (אחרי מערכת יחסים של 9 שנים...) שחר- האוצר שלנו, המתנה שלנו מה' שכל בוקר וכל לילה אנחנו מודים לו על המתנה שנתן לנו. היום - כן כן היום - שחר שלנו בן שנה!!!
אך - איזה פתיחת שנה..... הארוע הקשה שהיה לנו השנה : הניתוח שעברתי ביד ימין, מכירת הדירה שלנו והמעבר חזרה לבית הוריי, והידיעה ששחר יצטרך לעבור כנראה ניתוח בהרדמה מלאה, ניתוח אורולוגי. לצערי לא היה לי כ"כ זמן לקרוא ספרים השנה...
, סרט טוב שראיתי השנה, גם זה לא יצא כ"כ עם כל השינויים שעברנו, חוץ מהארי פוטר ומסדר עוף החול - שהלכתי אליו עם אלמוג, שחר ועוד חברה עם הבן שלה.
הצחוק הגדול של השנה...לא עולה לי כרגע...טוב אני אחרי כוסית שמפניה - שהרמנו לחגיגות יום ההולדת ופתיחת השנה החדשה...אז אפשר להבין, לא
תקוות לשנה החדשה הבאה עלינו לטובה : בריאות, בריאות ועוד הפעם בריאות לכולם, כל השאר יבוא מעצמו...אם יש בריאות אז יש הכל. שנה אזרחית טובה לכולם, שנה פוריה, בריאה ומלאה במשאלות שמתגשמות. אנג'לה.

אינה ו

New member
השנה שלנו

שנת 2007 הייתה רצופה רגעים מרגשים: כל "פעם ראשונה" של תום - הפעם הראשונה שהוא אמ אמא\ אבא והתכוון לזה, הזחילה הראשונה, הצעד הראשון, היום הראשון ללא נעליים, הריקוד הראשון, הנשיקה הראשונה (איתי כמובן
) ועוד המון נוספים..... הספר המעניין ביותר שקראתי השנה "תזונת תינוקות בעידן השפע" (מה לעשות, מאז שהוא נולד אם אני קוראת אז רק ספרי גידול וחינוך). הספר מאוד אינפורמטיבי ומעניין. האכזבה הגדולה: העובדה שאני לא נשארת בבית עם תום. כמה שאני אוהבת את העבודה שלי, הייתי שמחה מאוד לעבוד חצי משרה. וכמובן המצב של הילדים במדינה שלנו. לפעמים אני מרגישה שאנחנו מדינת עולם שלישי שבה מתיחסים לילדים כ"אזרחים סוג ב'" שאפשר להתעלל ולרדות בהם כרצון ההורים והמטפלים. הצחוק הגדול: היו המון, העכשוי ביותר: כל פעם שמשהוא נופל או יש רעש חזק תום תופס את הראש שלו בשני ידיים מנדנד מצד לצד ואומר "אוי אוי אוי...." פשוט גדול!!!! בשנת 2008: מקווה להתגבר על הפחד ולהכנס להריון שני, רוצה להתחיל לפעול להגשמתו של חלום: להקים גן ילדים שיהיה מקוח חם, אוהב וחינוכי לילדי ולילדי אחרים.

שילתי1

New member
שנה אזרחית חדשה וטובה לכולנו

1.הארוע המשמח ביותר זה כמובן הלידה של שילת שלקחה רבע שעה בחדר לידה (לא להאמין) 2.הרגע המאכזב היה הרגע בו הודיעו ברציפות על הטיפול של הק"פ וחטפתי את זה בשוק!!! (היום כבר הרבה יותר טוב) 3.הספר הטוב ביותר האמת שקראתי השנה זה ספר שמלווה הריון מהתכנון שלו עד הלידה ו-הגידול של הילד ספר שנכתב על-ידי טוביי הרופאים . 4.משהו מול הטלויזיה!!! נלך על סדרה שפשוט חרשנו עליה עד אחד בלילה כל יום "נמלטים"-אחת הסדרות היפות והממולצות! 5.הצחוק הגדול:לידה שניה שלי!!! ולא האמנתי שחופשת לידה יכולה להיות דבר מהנה כל-כך (אני לא רוצה שזה ייגמר) לעומת הראשון שיהייה רק בריא ,הוציא לי את כל האויר מהמפרשים!!! 6.אני מבטיחה בעיקר לעצמי לקחת את החיים בקלות יותר אולי בצורה הזאת להקל גם על הסובבים אותי ומקווה מאוד שאני אצליח!!! וכמובן הרבה בריאות ואושר ורק חיוכים!!! אז אחריי כל הבילבוליי מוח שלי ואחריי שמזמן כבר לא הייתי פה אני רוצה לשתף אותכם בביקור בקפלן אצל ד"ר פנסקי שהסתיים לא מזמן והיה ביקור משמח ביותר. ד"ר פנסקי מרוצה מאוד עוד שבועיים נגיע לעוד ביקורת וגם אולטרסאונד פרקיי ירכיים (באותו ביקור) ו...בגיל חמישה חודשים (היום שילת בת חודשיים) נדע בוודאות האם יש צורך בניתוח-לפי מה שנראה כרגע לא בטוח שנצטרך עבור את הניתוח. בגיל שבעה חודשים (אם נמשיך ככה) שילת תיהייה עם הנעליים רק צהריים ולילה! אני ממש שמחה ורוצה להגיד לכל ההורים המתחילים בבקשה תקפידו תכירו את הבן שלכם רק עם נעליים לא לשחק עם זה ! אנחנו מורידים לשילת את הנעליים רק לרבע שעה ביום (מקלחת וזהו). איזה כייף לדעת שאתה עושה משהו למען ילדך ומצליח !!!

למעלה