אולג
מזל טוב

kobbar

New member
../images/Emo213.gif אולג ../images/Emo77.gif מזל טוב ../images/Emo39.gif

אולג - המוכר יותר תחת הכינוי 19860 - חוגג היום 20 אביבים בדיוק !!!!! מזל טוב על שינוי ספרת העשרות !! מזל טוב !!!! עד 120 !! שתהיה לך הרבה בריאות, עושר, הצלחה, ומצעדים חודשיים !

../images/Emo49.gif אולג ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo24.gif

המון המון מזל טוב... הרבה אושר, שמחה, אהבה ובריאות
ושתמיד יהיה לך חיוך על הפנים

אריה31

Member
מנהל
אולג מזל טוב :)

ואולי לכבוד יום הולדתך תסביר לנו איך הגעת למספר 19860?

kobbar

New member
הוא כבר הסביר !

שאלתי אותו את זה לפני כמה זמן, הוא אמר שהוא רצה לעשות 1986, אבל זה היה תפוס, אז הוא פשוט הוסיף אפס. זה מציין את שנת הלידה שלו. דרך אגב, שמתי לב שבברכה שלי רשמתי "בריאות, עושר, הצלחה.." אפילו לא איחלתי אושר... איחלתי רק שלא יהיה לו שפעת, שיהיה לו כמה דולרים טובים, והצלחה... איזה אדם חומרני אני
אז שכחתי את מה שהכי חשוב.. אלמוג - שיהיה גם אושר....! (למרות שעדיין, עושר ת'כלס יותר חשוב בעולם של היום.. חה חה.. אז שיהיה לך גם את זה וגם את זה, למה לא? סבבה) מזל טוב !!

העכביש2

New member
מזל טוב גבר גברי

שתהיה אחלה שנה לפחות ועוד הרבה שנים מצויינות! שתמיד תהיה עם מצב רוח חיובי ושהמוזיקה תוביל אותך למחוזות מופלאים....רק מוזיקה יכולה לעשות את זה...ובנות..
מזל טוב

ללוווש

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo9.gifמזלטוב../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

19860

New member
תודה לכולם חברים יקרים ../images/Emo13.gif

באמת תודה לכולכם. לא ציפיתי את האמת ברכות וכו' כי לא חשבתי שאתם יודעים על היום הולדת אבל כן אני חוגג היום 20. שינוי קידומת חחחחחח תודה לכולם אני מאוד שמח להיות פה מי יתן ונחגוג פה עוד הרבה ימי הולדת יחד אני באמת מתרגש היום צלצלו אלי כל החברים והידידות ובירכו אותי ועכשיו אני חוזר הביתה ורואה גם את הברכות שלכם וכולי אושר!. תודה לכולם מת עליכם (וכן קובר צודק לגבי ההסבר על הכינוי. 1986 היה תפוס ולכן הוספתי 0 כי זה מה שהיה פנוי. אולי בקרוב אני אשנה את הכינוי)

א ו ח נ ה

New member
מזל טוב אולג../images/Emo13.gif

מהמאזינים המיתולוגיים שלנו יש לך ד"ש מאלעד ורונית

19860

New member
שוב תודה לכולם באמת תודה ../images/Emo51.gif

תודה לכולם על הברכות אוהב ומעריך את כולכם

../images/Emo151.gifיווו אולג מזל"ט!../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

אני לא מכירה איתך.. ואני מניחה שאף פעם לא דיברתי איתך אבל.. מזל טובבבבב!
כל הברכות שבעולם!

The Human

New member
מזל דא אולג!! ../images/Emo13.gif

הרבה מזל טוב אחי.. ברכות על שינוי הקידומת, תעשה חיים וכמו שמישהו אחר כבר כתב לך: שתזכה עד 19860...

למעלה