הי יונה, הי יונה , יומולדת

../images/Emo213.gif הי יונה, הי יונה , יומולדת

יש לה חליל.. והוא פשוט ועדין והיא מפיקה ממנו נעימות ומלווה את השרים יש לה גם מסרגות וכשהיא לא מחללת בחליל היא יוצרת ראה זה פלא כסות לדור הבא, ומלבוש גם. ומה עוד יש לה ליונה שלנו?
יש לה היום יומולדת
נאחל לה ליונה שלנו זו עם עלה של זית.. נברך אותה ב
שלא יגמר לעולם.

דנ120

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo212.gif../images/Emo49.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo79.gif../images/Emo140.gif

kashat8

New member
מלא מלא זר פרחים אדום...

הן מחר יום ראשון.... אך היום יום שבת, נשתה נא עוד כוס אחת, חינגה הילולה נקדש הלילה זמרים בכנופיה שרים הללויה. מזל טוב ליונתי אשר איתי.......

נ א1

New member
היי את, בחגווי הסלע -

אשרינו שנולדת ! שבת נפלאה ליומולדת ו מ ז " ט !

החתולית

New member
../images/Emo49.gif ליונה |כלנית)

עם ובלי עלה של זית, לצלילי החליל הערבים, ועם הרבה אפודות וגרביים, שיחממו את לילותנו וליבנו. יום הולדת שמח

קוליפון

New member
מזל טוב../images/Emo212.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

הי הי יונה הי יונה פעמונה
הי הי יונה הי יונה פעמונה
עם עלה של זית
יונה שלי צוצלת, שלוש בנות רצו לסרוג לי סוודר
, היום סורגות הן לי שלושה
.....מה חשוב ... מה את סורגת?
כמו יונה הנכונה למעופה
ואחת יונה היביטה בעיני, ואחת יונה היגידה: אי-וי-וי... ושלישית אמרה: כל גופי פעמונים, ופרחים ויונים ודברים משונים, דודי דודי.

../images/Emo24.gifמזל טוב ../images/Emo77.gif

ולוואי ויהיו ימיך סוגים בשושנים ולילותיך מלאי חלומות טובים בריאות, אושר, אהבה וזמר ילווך ואנו נמשיך להנות משירך, חלילך ומסרגותיך

ארבל א

New member
../images/Emo24.gifהמוני ברכות

המשיכי לחלל ולסרוג ולהביא לנו שלום ואמונה...
אמשלי ביקשה ממני לפני כמה ימים למסור לך ד"ש, אז אני מייפה את כוחי, בשמה, להרחיב את הברכה ולאחל גם מזלטוב...

giba70

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif

המשיכי לחגוג ולסרוג

trilliane

Well-known member
מנהל
../images/Emo48.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo28.gif

hilagilady

New member
אה...מאחלת לך שתסיימי לסרוג כבר את

הסוודר שאת סורגת כבר חודשים...

למעלה