קוראים לזה אהבה

../images/Emo210.gif../images/Emo23.gifקוראים לזה אהבה../images/Emo23.gif

פרק 48 ניראה לי..
צפיה מהנה לכולם
שאלה
למישהו יש את שיר הפתיחה של הסידרה להורדה / צפיה

46 לא?../images/Emo87.gif

לצפייה יש לי... השאלה אם את רוצה קליפ פתיחה מספיילר או שיר פתיחה עם כלום ברקע?

אסתר45

New member
שאלה..../images/Emo95.gif

איך זה שרודריגו והורסיו לא ידעו שפילאר הייתה בהיריון מפטריסיו?? כי הם היו אמורים לדעת את זה..כי באותו זמן פליאר כבר הייתה נשואה להורסיו..

ינצה

New member
אשתו הקודמת של פטריסיו

ואמא של באוטיסטה. כולם חושבים שהיא מתה, ובעצם היא מאושפזת במרפאה של אוקטביו ורק הוא ולורנסה יודעים מזה.

snirf

Active member
פרק 47 ../images/Emo26.gif

רודריגו גילה שמאגי בהריון,רוסה,במפתיע,שכנעה אותו שהילד שלו אנדראה לעומת זאת שיקרה ואמרה שהילד מפדה...
כך שעכשיו העניינים בכלל הסתבכו,רודריגו בטוח שמאגי משקרת,והילד הוא מפדה
אני דווקא מחבב את פילאר למרות הכול,איך סקלו אותה...מה זה? רודריגו,פטריסיו,לורנסה... אומנם הם די צודקים בטענה שאיזו אמא משאירה את הילד שלה בבית-יתומים? אבל גם פטריסיו בעניין,שלא רצה לחשוף את הבן שלו... חח ואלבה(מיגליטו) מאזינה מהצד ופשוט בשוק מהמשפחה המוזרה הזאת...
פומה מעצבן...פלור נחשפה בגלויות וכתבה שהיא אוהבת אותו והוא קרע אותן והתעלם
הסוד שלורנסה מסתירה מתחיל להתגלות...קונסואלו גילתה שדולורס חיה ונמצאת במרפאה של אוקטביו
אני בספק אם היא תספר לחואנה את האמת ולמשפחת בנגאס בכלל...בטח אוקטביו יאיים עליה כדי שלא תספר

Hadas 87

New member
ממש עוזרים לי הסיכומים שלך! ../images/Emo51.gif

כי אני כל הזמן מפספסת פרקים וככה אני קוראת את הסיכום שלך ונשארת פחות או יותר בענינים. חחח וגם אני הזדעזעתי מהדרך שבה התיחסו לפילאר. מילא זרקו אותה מהבית (למרות שגם זה מוגזם...) אבל לקחת לה את הילד ש-ל-ה?
נסחפת קצת, גורדיטו
מה נראה לו?! שזה שהוא אימץ את הילד לפני 5 דקות נותן לו לגיטימציה לקחת אותו מהאמא הביולוגית שלו? פחח פחחח פחחחח. זה שהיא מסכימה לזה ולא צוחקת לו בפרצוף רק מראה כמה אשה לא חכמה היא. כל אחד יודע שאין כזה דבר שלוקחים ילד מהאמא הביולוגית שלה. אלא אם כן היא איזה רוצחת מטורפת שרק עושה רע לילד. וכמו שידוע לכולנו- זה לא המצב. קיצר ממש מטומטם מה שקורה שם.... הורסיו בכלל צריך להיות בעמדת החלש ולהתחנן שיתנו לו בכלל להיות עם הילד, עכשיו כשיודעים מי האבא האמיתי ובמקום זה הוא המלך ומחליט מי כן יראה את הילד ומי לא. פחחח. סדרה מפגרת. לא נותר לי לומר עוד כלום. פשוט נטולת היגיון וידע בסיסי.
מה נסגר בין פלור לפומה? למה כל המתח הזה? למה הוא מתיחס אליה כמו אל זבל?

snirf

Active member
שמח לשמוע../images/Emo13.gif

ולגבי פלור ופומה קיימת מערכת יחסים מצחיקה ומוזרה...
כעקרון המתח הזה נובע מכך שאחרי שהם שכבו,פלור אמרה לו שהיא חשבה על מישהו אחר כשהם עשו זאת ולכן הוא קיבל את זה כ"כ קשה,כי הוא אוהב אותה... אבל הוא לא יודע שהיא שיקרה,והיא לא חשבה על אף-אחד... כן,קצת מסובך ואידיוטי כל הסיפור הזה

ינצה

New member
כשמאגי אמרה לו שהיא בהיריון ממנו

הייתי בטוח שהוא ירוץ ויחבק אותה,אבל לא...חייבים למרוח, ליצור ריב טיפשי...עכשיו מובן לי איך מורחים טלנובלה ל255 פרקים
מה גם שסגונדו לא שיחק מי יודע מה בסצינה הזו
ממש הגזימו בהתנהגות לפילאר. וקונסואלו הפוסטמה הזו! יא טיפשה! גם את שכבת עם הבעל של בת דודה שלך
אלנה וגורדיטו חמודים
מיגליטו ממש חמודה ומצחיקה. אני שמח שהחזירו אותה בתור דמות משנית נחמדה להעביר איתה את הזמן
פלור-פומה מעצבנים...יותר נכון פלור מדהימה
ופומה מעצבן
קונסואלו גילתה שדולורס חיה
לא נראה לי שהיא תצליח להסתיר יותר מדי מחואנה. למרות הכל-חואנה לא טיפשה, ודולורס אמרה יותר מדי מילים בקול רם-כך שחואנה בטוח תחשוד במשהו, ובמוקדם או במאוחר תגלה....

למעלה