צריכה עזרה ברעיונות ליומולדת!!

../images/Emo210.gifצריכה עזרה ברעיונות ליומולדת!!

אוקיי אז ככה...יש לי יומולדת 13 מחרתיים.. אבל אני עושה את החגיגה ביום שישי אני מזמינה 6 חברות לבית שלי...אנחנו רואות סרט עם חטיפים פיצה עוגה ובלה בלה בלה ואני גם רוצה לעשות משחקים יש לכם אולי רעיונות מקוריים ומגניבים למשחקים? יש לי כבר 2 משחקים 1.אמת או חובה או שאלות עם מוכנות 2.חבילה עוברת עם משימות מגניבות לדוגמא: בחבילה עוברת לעשות ככה: -תני לילדה שיש לה את הגרביים הכי צבעוניות -תאחלי לילדת היומולדת ברכה תוך כדי קפיצות וסיבובים -עשי את הפרצוף הכי מצחיק שלך אם יש לכם רעיונות למשימות וכ'ו גם לאמת או חובה אז בבקשה תגידו לי! אבל בעיקרון אני רוצה רעיונות לעוד איזה 2-3 משחקים מגניבים ואם יש לכם בכלל רעיונות לעוד כמה דברים לעשות אז תגידו...!!!!! תודהה לכל מי שיעזור לי

srurv

New member
דבר ראשון- מזל טוב!!!!!!!

אז ככה- אתם יכולים לשחק את המשחק NEVER ולתת משימה למי שמפסיד... זה משחק שדרכו אפשר לגלות כל מיני דברים אחד על השני שלא ידענו עד עכשיו וכו'... -מומלץץץ אפשר גם סתם בשביל הפאן לשחק משחקים של ימי הולדת שהיו עושים פעם.. משחקי בלונים, הכנסת נר לבקבוק וכו'... מתאים לך? -סיון-

ShirShir

New member
משחקים ליומולדת 13../images/Emo65.gif

תגידי לכל אחת להביא חפץ אחד שלה שהיא אוהבת או אולי תמונת ילדות שלה כתינוקת, המשחק יהיה לזהות למי שייך החפץ/התמונה... זה יוצא ממש מצחיק
תוכלי לארגן פעילות יצירתית - ככה תעבירו זמן בכיף וביצירתיות וגם כל אחת תצא מהמסיבה עם מזכרת יפה. למשל: צמידי חרוזים, ציור על עץ (משהו קטן ושימושי), הכנת מחזיקי מפתחות מפימו ועוד ועוד. מזל טוב, שתהיה לך מסיבה מהממת!!!!

למעלה