מנסיונכם: האם עו''ד מתאמץ יותר אם השכ''ט

מצב
הנושא נעול.
ועכשיו גם פתרת לי תעלומה

צר לי מאוד לשמוע.
אך אם מאן דהוא משתמש בכינוי "משה מעוז", אין לי שליטה על כך ( כמובן שאין לי זכויות יוצרים על הכינוי הזה ). על כל פנים אין לי ספק שאנשים חכמים ידעו להבחין בין התבטאויות "משה מעוז" באתרים שפרטת לבין אופן התבטאויותי.
ועכשיו גם פתרת לי תעלומה
ראיתי בהערה אחרת שלך כאן ( אם היא נכונה ), כי יש אדם המזדהה בשם "גמלאי" שהודה שהוא משתמש בשם "משה מעוז" בפורומים אחרים ? האם תוכל לתת לי הפנייה להודאה הזו ? - כך יהיה ברור מי מקור השימוש חסר תום להב בכינוי "משה מעוז" . עד כמה שזכור לי היה לי בעבר וויכוח נוקב עם אדם המזדהה בכינוי "גמלאי" . נראה לי שהוא מאותם סהרוריים ( והרשימה שלהם ארוכה ) המופיעים כאן חדשות לבקרים ( בדרך כלל בין אישפוז לאישפוז ) .

gom919gov

New member
אם לא מחקו אותה, תוכל על ידי כתיבת

ועכשיו גם פתרת לי תעלומה
ראיתי בהערה אחרת שלך כאן ( אם היא נכונה ), כי יש אדם המזדהה בשם "גמלאי" שהודה שהוא משתמש בשם "משה מעוז" בפורומים אחרים ? האם תוכל לתת לי הפנייה להודאה הזו ? - כך יהיה ברור מי מקור השימוש חסר תום להב בכינוי "משה מעוז" . עד כמה שזכור לי היה לי בעבר וויכוח נוקב עם אדם המזדהה בכינוי "גמלאי" . נראה לי שהוא מאותם סהרוריים ( והרשימה שלהם ארוכה ) המופיעים כאן חדשות לבקרים ( בדרך כלל בין אישפוז לאישפוז ) .
"גמלאי" בשורת חיפוש באתר ynet למצוא את ההודאה שלו.

האמת..לא מעניין אותי

"גמלאי" בשורת חיפוש באתר ynet למצוא את ההודאה שלו.
האמת..לא מעניין אותי
אין שום אתגר מחשבתי בהתמודדות עם סהרוריים כאלה ובאיזה שלב זה גם משעמם ואולי אף עצם ההתנצחות עם אחד כזה, יש בה גם התאכזרות כלפי סהרורי כזה, שבוודאי גם לוקה מעט בנפשו ולכן כללי המשחק לא הוגנים. ואף אולי פוגעים בכל הפורום. אז אניח לזה לעת עתה. בכל מקרה תודה שהפנת את תשומת לבי לכך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה