הפרק היומי - 5X03

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif הפרק היומי - 5X03 ../images/Emo210.gif

תרגום חופשי: כתוב בכוכבים לאחר שהיא מבלה ליל אהבים ראשון עם לוק, לורליי יורדת לדיינר לבושה באחת מחולצותיו, ומגלה כי המקום מלא בלקוחות. למרות שנראה שאף אחד אינו מתעניין ביחסיה החדשים, עד מהרה הנושא הופך למרכזי בישיבת העיירה. בינתיים, רורי מתעמתת עם סטודנט עשיר, לאחר שהוא מעליב את חברה, ופריס עורכת אזכרה למאהבה המבוגר, שנפטר במהלך הסמסטר. בתפקיד אורח: מאט סוצ'רי ("עכבישים נגד אנשים"). (לקוח מאתר ערוץ 10). מאט סוצ'רי?!
מסכן. איך מתעללים לו בשם. (אה, זה מאט זוקרי.
)

yulo

New member
אף אחד עוד לא הגיב :/

טוב..אז אני אהיה ראשונה :) הפרק היה בעיני ממש יפה :) ממש אהבתי את הקטעים של לוק ולורלי וכל הפוצי מוצי- הם כל חמודים ביחד במיוחד הקטע שלוק התעצבן בישיבה :p:p:p אמלי היתה ממש מצחיקה היום..כל הקטע עם ה"אני לא אהיה הראשונה שתחזור" היה ממש משעשע :) הקטע בסוף היה ממש מותח..מזה אומר..הם יהיו ביחד..או לא? :/ דווקא דין נראה היום די טוב.. וזהו..נחכה לפרק הבא... נ.ב שמתם לב שבדיוק שלורלי ולוק דיברו על האסטרונאט יצאו לפירסומות והיה פרסומת על האסטורנאוט? חיחיחי

והנה לך תגובה...חחח...

אמממ...עוד לא ראיתי תפרק היום אבל נראה לי שראיתי אותו כבר...ואם זה אותו פרק שדין בא אליה ואומר לה שהוא וויתר על אישתו בשביל אחת שכבר עזבה אותו פעם אחת...משהו כזה אז הוא ממש טוב....גמני אהבתי...

אחלה פרק...

אני אישית ממש אוהבת את הפרק, יש שם הרבה לוק-לורליי וזה כ-י-ף-!-!-! ראיתי את הפרק הזה כבר כמה פעמים (ראיתי כבר את עונה 5) ולוק ולורליי כ"כ מתוקים - גם בסצינה בדיינר וגם כשהוא אוסף אותה ושניהם נבוכים, זה כ"כ משעשע... ואחרי זה שהם מדברים במיטה
וכמובן - כשלורליי יורדת לדיינר בבוקר.. ענק!
והישיבה - פשוט מעולה! זה כזה סטארס הולו! וטיילור עם כל התרשימים... חחחח ולוק היה כזה חמוד איך שהוא התעצבן וצעק על כולם!
אני מתה עליו!!! שבוע טוב אנשים

MiriOrit

New member
אחד הפרקים האהובים עלי ../images/Emo99.gif

איזה כיף שלא צריך לסים ספויילר... כ"כ הרבה קטעים טובים - לוק ולור יוצאים לדייט ראשון... במקום הקבוע שלו והוא מציג לה את החיים האחרים שלו - שהיא לא מכירה הקטע עם התפריט - ענקי - כל פעם שאני רואה אותו אני נקרעת מצחוק "אז אתה כתבת את התפריט"
"אני אגיד כל דבר בשביל ספל קפה"

Lorelai: I was just trying to remember the first time we met. It must have been at Luke's, right? Luke: It was at Luke's, it was at lunch, it was a very busy day. The place was packed. And this person... Lorelai: Oh, is it me? Is it me? Luke: This person comes tearing into the place, in a caffeine frenzy... Lorelai: Ooh, it's me! Luke: I'm with a customer, she interrupts me, wild-eyed, begging for coffee. So I tell her to wait her turn. Then she starts following me around, talking a mile a minute, saying God knows what. Finally I turn to her, and tell her she's being annoying. Sit down, shut up, and I'll get to her when I get to her. Lorelai: You know, I bet she took that very well, 'cause she sounds just delightful... Luke: She asked me my birthday. I wouldn't tell her, she wouldn't stop talking, finally I gave in. I told her my birthday. She went and got the newspaper, opened it up to the horoscopes page, wrote something down, tore it out, handed it to me. So I was looking at this piece of paper in my hand, and under Scorpio, she had written: 'You will meet an annoying woman. Give her coffee, and she'll go away.' So I gave her coffee. Lorelai: But she didn't go away! Luke: She told me to hold onto that horoscope, put it in my wallet, and one day it would bring me luck. (Luke takes his wallet out and shows Lorelai the horoscope.) Lorelai: Boy, I will say anything for a cup of coffee! (long pause) I can't believe you kept this. You kept this in your wallet? You kept this in your wallet... Luke: Eight years. Lorelai: Eight years...
אח"כ לור יורדת רק עם חולצה לדיינר - המבטים של האנשים - מעולה! (רק בגלל שכבר נמאס לי להגיד ענק
) האסיפה - כ"כ מצחיק... לוק יצא מעולה.. "זה הקשר שלי! לא שלך! לא שלך! שלך! אבל לא שלך! שלי ושלה אבל לא שלך! אהה.. הסטורי ליין של רורי - לא מפריע אבל גם לא כ"כ מעניין

MiriOrit

New member
אוי.. פדיחות... זה לשים ולא לסים..

אין לי מושג איך התבלבלתי

NoaHK

New member
היי פורום

מה המצב? its been a while סתם קפצתי לומר שלום ואת דעתי המנומקת על הפרק היום. רורי הזאת כל כך מעצבנת, טרחנית ונטולת כל סקס אפיל. לאט לאט אני משתכנעת יותר יותר שהיא סתם פרצוף יפה... ומנגד, בעוד פעם לורליי לא הייתה הדמות החביבה עלי (בלשון המעטה, חשבתי שהיא דרמה קווין צווחנית) הפרק הזה היא הפתיעה אותי. הדמות שלה כל כך מקסימה כשהיא מאוהבת He called me hot plates. i think he likes me! ולוק כזה כלבלב חמדמד. כל בחור צריך לקרוא את הספר הזה שהוא קרא (מה זה היה, how to let yourself love?) בקיצור עונה 5 מסמנת מפנה אצלי ביחס שלי לסדרה - הזדהות עם הדמויות המבוגרות יותר. we get old, eh? בכל מקרה הקטע עם המשרת בביתן בריכה היה אדיר. משמורת משותפת...

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif אני שונאת אותם.

הם תרגמו "Hey, Finn" ל"קווין". הם חיללו את שמו של פין. מוות למתרגמים!

Kill Bernard

New member
באיזה שלב? ../images/Emo2.gif לא שמתי לב..

הם חרשים גם?
כי זה ממש ברור שזה לא קווין. נראה לי. הייפין. קייפין. קייוין. קווין. אבל אפשרי.
אם אתה חרש.

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif כשהם נכנסו למעונות,

לחפש בחורה מסתורית.
המתרגמים של הסידרה פשוט זוועתיים. ולא רק עכשיו. כל כך קשה לאמת את התרגום עם תסריטים?!

o0Invisible0o

New member
../images/Emo45.gifראיתי!../images/Emo2.gif

והיתה עוד טעות תרגום מטומטמת עם פריס שאמרה "here" בשביל "כאן" והם תרגמו "הנה" זה היה כ"כ לא קשור! לצערי הפסדתי חלק נכבד מהפרק.><
ואין לי כוח להגיב עכשיו.

SuperKeren

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifגם אני ראיתי את זה

וכזה הסתכלתי עקום ואז פתאום צחקתי ואמרתי בלחש: "כי הם לא יכולים לכתוב פִּין!"

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif אבל השם שלו עם פ' רפה. ../images/Emo7.gif

מה, עכשיו כל הסדרה הם ימציאו לו שמות?

העכביש2

New member
רק בפרק הזה שמתי לב ../images/Emo27.gif

שעברנו יבשות, יובלות ומסכת ייסורים עד שהגיינו לזמן הזמן שבו לוק ולורוליי יצאו לדייט ודיברו כמו זוג מן המיניין! לפתע חלפו מולי כל אותם פרקים שבהם היו שיחות עוקצניות כאלה בינהם, מבטים קסם כזה, כשכל מה שרצינו היה שהם יתנשקו כבר!! אני אומר לכם -- המערכת יחסים בינהם (לפחות בשלב הזה) עושה חשק לצאת לאיזה דייט היום בערב!! הם כ"כ אחלה וזו הנאה לצפות בזה. פשוט אדיר--לזה חיכיתי כל הסדרה!! ועכשיו, אחרי הנאום הפלצני נחזור למציאות. לורליי יפה כהרגלה, והפעם קצת יותר אם תשאלו אותי. לוק מעולה. השיחות בינהם קורעות ("אז אתה כתבת את התפריט" כמו שציינה מירי). רורי סבבה. אני דווקא אוהב אותה. מה נסגר עם דין? מה נסגר עם אמילי? מה נסגר עם פריס? פרק משובח, נהנתי מכל רגע...

למעלה