../images/Emo21.gif

בשיר החדש של פרגי מהבלאק אייד פיז היא שרה: how come everytime you come around my london london bridge wanna go down השאלה היא: למה בעצם היא מתכוונת? תודה לעונים

Margarita chum

New member
כשאין שכל אין דאגות-

ולכן אין לי מושג להגיד לך מה עבר לפוסטמה הזו בראש כשהיא כתבה את הליריקה!!
מצטערת. שיר טוב, אבל לא עמוק משהו.

4667

New member
כוונת המשוררת:

(ואני מניח כי זה נורא מתוחכם) היא למעשה שואלת את אהובה, איך זה שכאשר הוא מגיע לבקרה, היא כבר לא רוצה אותו. שימי לב שיש כאן ניגוד!-אם כאשר הוא מגיע, הגשר יורד, כלומר נסגר, זהו דימוי לכך שאין היא רוצה בו כאשר הוא מגיע. או שאפשר לפרש את זה כך: על התחתונים שלה יש ציור של גשר לונדון וכאשר חבר שלה בא, היא חרמניתת. אחד מהשנים..חחחחחח

4667

New member
תודה המנהלת. ../images/Emo3.gif

ניתחתי בעבר שירים של בריטני, אז זה כבר קלי קלות ...

4667

New member
אני טוען שאייקון הזה מתפקע מצחוק

ולא מקבל בוקס...

amiomer

New member
דוגרי! אף פעם לא הבנתי איך הוא מקבל

בוקס בדיוק..

Indie62

New member
אולי ה"זמרת" היא בעצם טרנסווסטייט

והיא לא נמכשכת כל כך לחבר שלה... אז הלונדון בריג' שלה יורד.....

ש ו ק ו 1

New member
ולפי מה שקראתי בפורום אחר..

בשפת הרחוב- london bridge זה הרוכסן במכנסים. אז זה קצת מסביר ... לא ?

עפטוב

New member
יואו זה אחלה רעיון לפינה

"למה התכוון המשורר" הרי יש כל כך הרבה שירים (ואני לא מדברת על זוועות כמו פרגי, בריטני שסתם זורקים מילים כדי להוציא עוד להיט) שאף אחד לא יודע מה היה הכוונה מאחורי השיר...

@יעל@

New member
יש פורום כזה בקישור

משמאל. רק שלא מתייחסים שם ברצינות לשירים מסוג זה.

Indie62

New member
הפורום בקישור יחסית פחות פעיל.

בתור ירוקה לגמרי בפורום, אני מעלה הצעה לדיון לגבי פינת ניתוח מלומד של שירי שטות.... ותיקים ומנהלים, מה אתם אומרים?

lostharpy

New member
אתייחס בקצרה לרעיון

כמו שיעל אמרה יש פורום שלם לזה. נכון שהוא לא פעיל לגמרי אבל הוא בכל זאת כבר מוקדש לנושא. לא שיש לי בעיה עם דיונים אקראיים על שיר, אבל לעשות מזה משהו שממש יכביד על זיהוי שירים נראה לי יסטה מהכוונה המקורית של הפורום. מי שרוצה בכל זאת לדון בשירים ולא בפורום שם יכול תמיד להקים קומונה, רעיון ממש נחמד שאני בטוחה שמספר אנשים מהפורום שלנו יאמצו אותו.

למעלה