-בעיה

../images/Emo21.gif../images/Emo108.gif../images/Emo21.gif../images/Emo21.gif../images/Emo21.gif-בעיה

קניתי 4 פחיות של AD בתקווה שזה יספיק להרבה זמן... קניתי אותן בחמישי בלילה, והיום בבוקר- עוד מעט נגמרת לי הפחית האחרונה... בהתחלה הייתי מאכילה אותם (3 גורים בני כחודש) ממזרק ובערך שלטתי על הכמות שהם אכלו, אבל עכשיו הפרזיטים למדו לאכול לבד, החלטתי לא להגביל אותם, שמתי קופסה על הרצפה והיא התחסלה ברגע... אחד הגורים, הבריא שנמצא בחדר שלי, פשוט אוכל כל 10 דקות... (כשהוא לא ישן) שמתי לו את הקופסה והוא אוכל אוכל אוכל איזה רבע שעה, הולך לישון לחצי שעה, קם ואוכל שוב... המווווווון!!!! מה לעשות? להגביל אותם באוכל? (הוטרינרית אמרה שהם צריכים לאכול לפחות 20 סיסי-אם מודדים במזרק-ליום... אבל אם הם אוכלים יותר אז זה גם בסדר) אני הולכת היום לקנות עוד AD (אגב-מוכרים גם בחנויות או שרק אצל וטרינרים?) וזה עולה די הרבה כסף... אני רוצה שיאכלו טוב ויתחזקו (במיוחד השניים החולים) אבל הם אמורים ככה להתנפל על האוכל? הייתי בטוחה שזה יספיק ליותר זמן... ועוד שאלה: כשאני מחליפה להם לאוכל רגיל- איזה אוכל מומלץ? תודה

אני פשוט בישלתי תערובת לפיצית

כי היא לא היתה מוכנה לאכול שום דבר אחר, עד שהיא היתה מוכנה לאכול אוכל יבש. למה לא תנסי לתת לקטנים אוכל יבש? בהתחלה לערבב עם A/D ואחרי זה לבד. שוק הודו אחת, חופן אורז, גזר או קישוא מקולפים וחתוכים. מכסים במים ומבשלים במשך שעה. מפרידים את הבשר של השוק מהעצם וטוחנים את הכל עם בלנד יד או פוד פרוססור.

savlanut

New member
ממה שאני מכיר

מי שאוכל סימן שהוא בריא. תעברי לאוכל לגורים ואפילו לאוכל יבש לגורים שתרטיבי אותו כרבע שעה לפני ההאכלה. אם יש גור שבאמת נראה תשוש שיאכל AD אבל לאחרים מספיק אוכל רגיל לגורים. לגבי החברה- כל חברה שיש לה אוכל ברמת פרמיום כמו רויאל,איימס ועוד אגב לפי התאור שלך הם כבר בני יותר מחודש.

היי תודה על התגובות

הוטרינרית אמרה שהם בני כ-חודש... וכן, אני באמת אתחיל לעבור לאוכל לגורים... (רק ביום שישי הצלחתי למקד את הגור הזללן על הקופסה והוא מצץ ממנה במשך דקה בלי לאבד ריכוז... מאז הוא התחיל להתחרע על האוכל...) ובקשר לAD- מוכרים רק אצל וטרינרים או שאפשר להשיג גם בחנות חיות?

AD

יש איתו בעיה - הוא פשוט טעים מדי! אני משתדלת לתת אותו לגורים אצלי רק פעם בכמה ימים מכיוון שהוא מאד שומני. בנוסף, אני נותנת אוכל יבש - רויאל קנין בייבי חופשי ומדי יום קופסת שימורים גדולה לגורים (או לבוגרים לפעמים) של סיינס דיאט. AD - בד"כ ניתן להשיג אצל וטרינרים בעלות של כ8 שקלים, לעומת חנויות מעטות שמחזיקות את המוצר בעלות של בין 10 ל 12 שקלים.

אני קניתי במרפאה וטרינרית ב10 ש"ח

אבל הייתי משלמת להם גם 15 אם היו מבקשים כי הם פשוט מדהימים- הוטרינרית בדקה לי את הגורים בחינם ולקחה רק 10 שקל על האינפוזיה... אז מה את אומרת? אני אמשיך להאכיל בAD רק את הגור החלש...?

למעלה