שרשור נישקלי יום שני

maya100

New member
שוב ללא שינוי, אבל ידעתי...

הרגשתי שלא ירדתי ולאו דווקא כי חטאתי, בכלל לא. פשוט תקועה קצת (בעיקר מוטיבציונית). נחכה עוד שבוע ואם שוב לא ארד נחשוב איך מתקדמים מכאן (כי יש עוד לא מעט לרדת).

lulyK

New member
עוד מעט החום של הקיץ

יעשה את העבודה שהמוטיווציה לבד לא מצליחה

טוטי30

New member
נדחפת לך לשרשור עם ירידה והודעה

בשיקול של היום ירדתי עוד פאונד נקודה שמונה (820 גרם) ובזאת הגעתי ליעד הראשון שלי!!!!!! 10% |מהמשקל ההתחלתי הושל! סה"כ ירדתי חצי מהשאיפה ואני גאה!!! בממוצע ירדתי פאונד בשבוע (450 גרם), לאט ובטוח. קיבלתי מחזיק מפתחות מסורתי של שומרי משקל (פרס) וכמובן אושר גדול במפנים, הרגשה קלה יותר וחיוך
עוצרת כאן להגיד
על התמיכה שלכן והמילים המחממות למרות שאני לא כאן כל יום כל היום - אני קוראת הכל ומתעדכנת מרגישה כאן בית שני לי... (וכולם יודעים איפה הראשון
) בהצלחה לכל הנשקלים והמתאמצים של השבוע!

חן123

New member
וואו! מה את קונה לעצמך מתנה?

את חייבת איזה צ'יפור עצמי אחרי כזה הישג! כל הכבוד! בהחלט יש לך סיבה לחייך

טוטי30

New member
../images/Emo24.gifאני אגלה לך סוד קטן...

אני קונה לעצמי כל הזמן (על כל חצי קילו...) ואני מפנקת את עצמי כמה שאני יכולה (ואני יכולה) בדברים קטנים (למשל לפני שבוע וחצי הייתי במסז' במכון של שעה שלמה! (30$) יצאתי משם כאילו והלכתי על עננים..... חלום זה אנדר אסטמייט... היום, לפני השקילה (אצלי עוד אתמול, אתם 10 שעות קדימה), פינקתי את עצמי ב2 חולצות חדשות (במידה אחת פחות מתמיד)... מידי שישי אנחנו עם חברים במסעדה (מסורת) וזה פינוק רציני בשבילי. בסופשבוע, לוקחים את רועי לאכול שייק פירות - וכמובן גם אני תוקעת... שאני אמשיך?
) אני לא מחכה. אני קונה ומתפנקת. אני אסביר בקצרה למה: כולנו אמהות, נסיכות, אם נתייחס לעצמנו כשוות פינוק, יתייחסו אלינו בהתאם. אבל............................................ יחד עם זה בכל זאת נקודת ציון חשובה ואבן דרך שאין לה הופכין (אני מקווה) אז אני אפנק את עצמי בתספורת חדשה למשל. נראה אם יהיה לי אומץ... בכל אופן, אני מרגישה הרבה יותר טוב!!!

למעלה