שאלון : אוכל

השמניאדה

האם אתה אוהב לאכול? מי לא?, כן. חבל. על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? ממ.. מאכלי ים,משהו עם ריח רע. מה הפרי האהוב עליך בננות בשלות, מנגו שחותכים לקוביות, שזיף. הפרי השנוא עליך: תפוחים, ענבים לא מתוקים ו..ליצ'י. הירק האהוב עליך: שהם אכילים.. הירק השנוא עליך: לאדעת.. קישוא! מה יותר טעים: פיצה או המבורגר? מממ פיצה של קאסה דל פפה עם רוטב בצל.. המבורגר לא. קולה או ספרייט? קולה דיאט גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? שטראוס קפוצ'ינו שניצל או דגים? שניצל תירס? ממתקים או סופגניות? ממתקים \סופגניות עם מילוי שוקולד:( תה או קפה? זה תלוי בעוגה ליד, יא פאתטים.. מה עדיף: ברוקולי או קישוא? ברוקולי דג מלוח או דג מתוגן? של סבתא עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? פיכ תמנון או חזיר? לא ולא. טונה או נקניקיה? נקנקיית סוייה [הרבה יותר טעים מרגיל] סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? צהובה. נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? זה עושה ריח רע בפה לא אוכלים דברים שכאלה. חביתה עם בשר או שניצל? שניצל בפיתה וקטשופ אבל לא לבצפר.. שוקולד או בוטנים? פרוסה עם נוטלה ופרוסה עם חמאת בוטנים:( , אני אמצא את עצמי בגהנום בגלל גרגרנות. סופגניה או בורקס? תלוי מלוח או מתוק? נו פלפל חריף או מיונז? חריף.

האמת לא,

אני אוכל פעם ב.. הייתי פעם, למשך איזה שנהוחצי-שנתיים. ועכשיו, אני מגיבה ממש רע לבשר, וזה גם לא טעים

../images/Emo71.gif

האם אתה אוהב לאכול? על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? רגל קרושה. מה הפרי האהוב עליך ?? אפרסק בקיץ ותפוז בחורף הפרי השנוא עליך: גויאבה הירק האהוב עליך: גזר הירק השנוא עליך: קישוא מה יותר טעים: פיצה או המבורגר? פיצה קולה או ספרייט? ספרייט גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? שטראוס שניצל או דגים? שניצל ממתקים או סופגניות? סופגניות תה או קפה? קפה מה עדיף: ברוקולי או קישוא? ברוקולי דג מלוח או דג מתוגן? גד מטוגן עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? מה o________O תמנון או חזיר? אם כבר אז קלמרי טונה או נקניקיה? טונה סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? גבינה לבנה עם ירקות נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? חומוס, אבל רק של אמא שלי חביתה עם בשר או שניצל? שניצל שוקולד או בוטנים? שוקולד סופגניה או בורקס? בורקס, אבל תלוי איזה מלוח או מתוק? מלוח פלפל חריף או מיונז? איכסה קראת? שרשרי לי

מ א מ י2

New member
../images/Emo71.gif =] ../images/Emo219.gif

אע כע-ושכחתי בשלי גם בפירות הכי אהובים:אפרסקקקקקק!

עונהנהנהנה

האם אתה אוהב לאכול? מאודדדדד
על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? בשר מה הפרי האהוב עליך ?? בננה, תות וקיווי
הפרי השנוא עליך: תפוחים
בלעכסס הירק האהוב עליך: עבניניניניניניות שריי
הירק השנוא עליך: גמבע
מה יותר טעים: פיצה או המבורגר? פיצההה
קולה או ספרייט? שוקוווווו
גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? נסטלה
שניצל או דגים? איחסה פיחסה
ממתקים או סופגניות? שוקולדד תה או קפה? בארור שתה! דובדבן אם אפשר..
מה עדיף: ברוקולי או קישוא?
דג מלוח או דג מתוגן?
עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר?
תמנון או חזיר?
טונה או נקניקיה?
סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? לבנה עם ירקות נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? חומוס עם ירקות חביתה עם בשר או שניצל? לא זה ולא זה
שוקולד או בוטנים? שוקולד נוטלה סופגניה או בורקס? בורקס מלוח או מתוק? מתוקק פלפל חריף או מיונז? מיונז.. למרות שגם מיונז הוא די מגעיל

Rest In Pieces

New member
אוקיייייי

האם אתה אוהב לאכול? כ"כ. על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"?כל מאכל עם ריח מגעיל מה הפרי האהוב עליך?אפרסק הפרי השנוא עליך:אין הירק האהוב עליך:גמבה הירק השנוא עליך:קישוא.[זה ירק?חח] מה יותר טעים: פיצה או המבורגר?פיצה קולה או ספרייט? קולהה גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? לא משנה לי,העיקר גלידה שניצל או דגים?שניצל ממתקים או סופגניות?ממתקים תה או קפה?קפה מה עדיף: ברוקולי או קישוא?איכס דג מלוח או דג מתוגן?איכס עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר?איככככס תמנון או חזיר? איכס טונה או נקניקיה?נקניקיה סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה?גבינה צהובה נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות?שניהם לא. חביתה עם בשר או שניצל?שניהם לא שוקולד או בוטנים?חמאת בוטנים סופגניה או בורקס?סופגניה מלוח או מתוק?מלוח פלפל חריף או מיונז?שניהם לא

מ א מ י2

New member
עונה ../images/Emo219.gif

אני מאוהבת בשאלונים
.
האם אתה אוהב לאכול? בטח
על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"?חצילים,תרד,ברוקולי,חסה עם קרח (ותאמינו לי-יש דבר כזה
. למרות שאני אוהבת חסה. רק בלי הקרח) ויש עוד מלא.
מה הפרי האהוב עליך ??תפוז :)
הפרי השנוא עליך:קלמנטינה
הירק האהוב עליך:מלפפון
הירק השנוא עליך:לא זוכרת =/ מה יותר טעים:
פיצה או המבורגר?פיצה!!
קולה או ספרייט? שניהם
גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? שטראוס
שניצל או דגים?איככ דגים! ברור ששניצל!!
ממתקים או סופגניות?שניהם
תה או קפה?אף אחד מהם מה עדיף:
ברוקולי או קישוא?איכ! אף אחד מהם
דג מלוח או דג מטוגן?אף אחד! בעע דגים
עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר?אף אחד. מילא רק עוגת גבינה. ואיכס עוגת בשר.
תמנון או חזיר? שניהם
טונה או נקניקיה?נקניקיה (אגב-אני אוהבת רק טונה. טונה מקופסת שימורים. כל שאר הדגים אני שונאת.) סנדויץ' לביצפר:
גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה?גבינה צהובה
נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות?אף אחד
חביתה עם בשר או שניצל?איכ. שניצל אם אין ברירה
שוקולד או בוטנים?שוקולד
סופגניה או בורקס?שניהם
מלוח או מתוק?שניהם
פלפל חריף או מיונז?אך אחד

Lost Lullaby

New member
23456789

האם אתה אוהב לאכול? כן וחבל:< על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? שוקולד!!!! מה הפרי האהוב עליך ?? שאלה טובה. אני אוהבת את כל הפירות:( הפרי השנוא עליך: ^ הירק האהוב עליך: גם אני אוהבת את רובם >< הירק השנוא עליך: חציל, קישוא מה יותר טעים: פיצה או המבורגר? פיצה קולה או ספרייט? קולה גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? מה זה משנה שניצל או דגים?
ממתקים או סופגניות? ממתקים תה או קפה? קפה
מה עדיף: ברוקולי או קישוא? ברוקולי דג מלוח או דג מתוגן?
עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? שניהם נשמעים מגעיל תמנון או חזיר?
טונה או נקניקיה?
סנדויץ' לביצפר: לא אוכלת בבצפר גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? צהובה נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? איכס חביתה עם בשר או שניצל? איכס די כבר שוקולד או בוטנים? איכס סופגניה או בורקס? בורקס מלוח או מתוק? תלוי במצברוח פלפל חריף או מיונז? איכס, לא אוכלים אף אחד מהם בלי כלום;[ הודגש באמצעות מדגישומטיק

השיעמום עוד יהרוג אותי.

האם אתה אוהב לאכול? בטח. על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? פטריות. כי זה באמת עושה לי בחילה. מה הפרי האהוב עליך?? תפוז. [מתייחסת לפירות הדר.] הפרי השנוא עליך:קיווי [לא מתייחסת לפירות הדר.] הירק האהוב עליך:גמבה אני חושבת. הירק השנוא עליך:כל סוגי העלים חוץ מחסה. מה יותר טעים: פיצה או המבורגר? המבורגר [אבל לא של מקדונלדס.] קולה או ספרייט? קולה. גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? שטראות וודאי. שניצל או דגים? שניצל. ממתקים או סופגניות? ממתקים. תה או קפה? נס קפה. [מתפשרת.] מה עדיף: ברוקולי או קישוא?קישוא ממולא. זה בסט. דג מלוח או דג מתוגן? דג בתנור. עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? אף אחד. בכלל לא ידעתי שקיימים דברים כאלה. תמנון או חזיר? עגדיאע43ו5643!!!! שום דבר. טונה או נקניקיה? נקניקייה. סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? גבינה לבנה. נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? נראה לי נקניקייה. חביתה עם בשר או שניצל?עם בצל תודה. שוקולד או בוטנים?שוקולד. סופגניה או בורקס?בורקס. indeed. מלוח או מתוק? שניהם. פלפל חריף או מיונז? פלפל חריף. מיונז זה השטן.

בייייבי

New member
../images/Emo210.gif

האם אתה אוהב לאכול? כן.. על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? כבד מה הפרי האהוב עליך ??
הפרי השנוא עליך: גויבא הירק האהוב עליך: בישבש במלח שמן ולימון.. :] הירק השנוא עליך:תרד מה יותר טעים: פיצה או המבורגר?
קולה או ספרייט? קולה שמוציאים לה תגזים גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? ממ שוקובו לבן לאדעת איזה חברה שניצל או דגים? דגים ממתקים או סופגניות? סופגניות וכל מיני מאפים תה או קפה? תה מה עדיף: ברוקולי או קישוא? ברוקולי דג מלוח או דג מתוגן? *מטוגן- אממ מבושל של יום שישי עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? גבינה עם גזר (עוגת בשר זה לא פשטידה??) תמנון או חזיר? חזיר טונה או נקניקיה? טונה סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? גבינה לבנה עם ירקות.. נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? חומוס עם ירקות חביתה עם בשר או שניצל? אממ שניצל שוקולד או בוטנים? בוטנים סופגניה או בורקס? בורקס מלוח או מתוק? מתוק פלפל חריף או מיונז? מיונז חחח בא לי להקיא עכשיו..

../images/Emo3.gif

האם אתה אוהב לאכול
לא ממש...
על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"
קישואים וחצילים
מה הפרי האהוב עליך
אבטיח
הפרי השנוא עליך: אםרסמון
הירק האהוב עליך: מלפפון
הירק השנוא עליך: קישוא, חציל
מה יותר טעים:
פיצה או המבורגר
פיצה
קולה או ספרייט
קולה
גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה
שניהן
שניצל או דגים
שניצל
ממתקים או סופגניות
ממתקים
תה או קפה
תה
מה עדיף:
ברוקולי או קישוא
ברוקולי
דג מלוח או דג מטוגן? דג מטוגן
עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר
עוגת בשר
טוב זה עדיף מאשר גבינה עם גזר
תמנון או חזיר
חזיר
טונה או נקניקיה
טונה
סנדויץ' לביצפר:
גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה
גבינ"צ
נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות
נקניקיה עם סלט
חביתה עם בשר או שניצל
שניצל
שוקולד או בוטנים
שוקולד
סופגניה או בורקס
בורקס
מלוח או מתוק
מתוק
פלפל חריף או מיונז
פלפל חריף
הודגש באמצעות מדגישומטיק

coolit

New member
מממ

האם אתה אוהב לאכול? לא על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? לפעמים כמעט כל דבר, ומבחיל אותיבמיוחד בשר מה הפרי האהוב עליך? אני לא אוהבת כמעט פירות.. אממ.. קצת ענבים נגיד הפרי השנוא עליך: אבוקדו! לא שאכלתי אי פעם אבוקדו ולא שאני אוכלת פירות אחרים, אבל זה דוחה אותי להסתכל על זה הירק האהוב עליך: לא אוכלת ירקות הירק השנוא עליך: לא אוכלת ירקות מה יותר טעים: פיצה או המבורגר? פיצה קולה או ספרייט? קולה גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? שטראוס תמיד טוב שניצל או דגים? לא אוהבת ממתקים או סופגניות? סופגניה
תה או קפה? לא אוהבת מה עדיף: ברוקולי או קישוא? לא אוהבת דג מלוח או דג מתוגן? בשר זה רצח, דגים זה מסריח, איכס!! עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? לא אוהבת תמנון או חזיר? נו במת טונה או נקניקיה? לא אוהבת סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? לא אוהבת נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? לא אוהבת חביתה עם בשר או שניצל? לא אוהבת שוקולד או בוטנים? שוקולד סופגניה או בורקס? סופגניה מלוח או מתוק? מלוח עם מתוק!
פלפל חריף או מיונז? לא אוהבת בקיצור אני אוכלת רק פחמימות ויום טוב

../images/Emo192.gif

האם אתה אוהב לאכול? חח בטח זאת אחת ההנאות שלי בחיים על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? אני לא מצליחה לחשוב על אחד כרגע... מה הפרי האהוב עליך ?? דובדבנים הפרי השנוא עליך: תאנים הירק האהוב עליך: גזר הירק השנוא עליך: קולורבי מה יותר טעים: פיצה או המבורגר? אני אוהבת את שניהם באותה מידה קולה או ספרייט? פפסי מקס גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? שטראוס שניצל או דגים? דגים ממתקים או סופגניות? ממתקים תה או קפה? שאלה קשה... מה עדיף: ברוקולי או קישוא? ברוקולי דג מלוח או דג מתוגן? מטוגן עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? חחח אמ.. גבינה עם גזר? תמנון או חזיר? תמנון טונה או נקניקיה? נקניקיה סנדויץ' לביצפר: סנדביץ' עם גבינה בולגרית מלפפון עגבנייה וחסה גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? לבנה וירקות נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? נקניקיה עם סלט חביתה עם בשר או שניצל? שניצל שוקולד או בוטנים? שוקולדדדדדדדדד סופגניה או בורקס? סופגנייה מלוח או מתוק? קשה לי להחליט פלפל חריף או מיונז? פלפל חריף

Blue mai

New member
I just wanna feel../images/Emo82.gif

reaaaal love! האם אתה אוהב לאכול?בטח
על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"?פירה ואפונה יחד,חלזונות,לובסטר,בשר סוס[תתפלאו,יש כזה דבר]. מה הפרי האהוב עליך?בקיץ-אפרסק ומנגו,בחורף-תפוז ואפרסמון. הפרי השנוא עליך:קלמנטינה,גויאבה הירק האהוב עליך:אני לא אוהבת שום ירק,אני אוכלת רק כי צריך. הירק השנוא עליך:אין משהו מיוחד. מה יותר טעים: פיצה או המבורגר?פיצה קולה או ספרייט? קולה גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה?נסטלה שניצל או דגים?שניצל ממתקים או סופגניות?ממתקים תה או קפה?אייסקפה! מה עדיף: ברוקולי או קישוא?ברוקולי[אבל רק של אמא שלי] דג מלוח או דג מתוגן?לא יודעת עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר?איכס מה? תמנון או חזיר?בעעע טונה או נקניקיה?טונה סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה?גבינה לבנה נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות?חומוס עם ירקות חביתה עם בשר או שניצל?מה זה השילובים האלה?חביתה עם שניצל שוקולד או בוטנים?שוקולד סופגניה או בורקס?בורקס מלוח או מתוק?תלוי מתי פלפל חריף או מיונז?מיונז כי זה טעים,פלפל חריף כי זה לא משמין.

PennyLaneM

New member
מממ

האם אתה אוהב לאכול? כן. על איזה מאכל תגיד "זה עושה לי בחילה"? על הכל בערך. מה הפרי האהוב עליך ?? תקראו לי מוגבלת,אבל אף פעם לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין פרי לירק ;[ הפרי השנוא עליך: הכל הירק האהוב עליך: הכל הירק השנוא עליך: הכל בכלליות : אני לא אוהבת פירות וירקות! מה יותר טעים: פיצה או המבורגר? המבורגר קולה או ספרייט? קולה גלידת שטראוס (השולטת) או נסטלה? מאיפה לי שניצל או דגים? איכסה לשניהם ממתקים או סופגניות? סופגי!!! תה או קפה? איכסה לשניהם מה עדיף: ברוקולי או קישוא? איכסה דג מלוח או דג מתוגן? איכסה עוגת גבינה עם גזר או עוגת בשר? איכסה תמנון או חזיר? איכסה טונה או נקניקיה? איכסה סנדויץ' לביצפר: גבינה לבנה עם ירקות או גבינה צהובה? לא! נקניקיה עם סלט או חומוס עם ירקות? לא! חביתה עם בשר או שניצל? לא! שוקולד או בוטנים? לא! סופגניה או בורקס? סופגי! מלוח או מתוק? לא! פלפל חריף או מיונז? לא!

למעלה