עזרה..

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo21.gifעזרה..

עזרה..
השתחררתי לא מזמן והתחלתי לעבוד במסעדה. השכר הוא על בסיס טיפים. המסעדה מאוד איכותית ויש שם תלבושת האם לבוס שלי יש זכות לגבות ממני 180 ש"ח (לא כפיקדון) על 3 חולצות טריקו קצרות וסינר??? האם זה חוקי??? אני לא משלמת עד שאני אדע בודאות שזה חוקי!!! זה לא אבסורט שאני צריכה לשלם לו כדי לעבוד אצלו???!!!

אם מדובר בתלבושת אחידה

עזרה..
השתחררתי לא מזמן והתחלתי לעבוד במסעדה. השכר הוא על בסיס טיפים. המסעדה מאוד איכותית ויש שם תלבושת האם לבוס שלי יש זכות לגבות ממני 180 ש"ח (לא כפיקדון) על 3 חולצות טריקו קצרות וסינר??? האם זה חוקי??? אני לא משלמת עד שאני אדע בודאות שזה חוקי!!! זה לא אבסורט שאני צריכה לשלם לו כדי לעבוד אצלו???!!!
אם מדובר בתלבושת אחידה
כמו למלצריות בבית מלון, למשל, אזי ההוצאה על המעביד.

אם מדובר בתלבושת אחידה

עזרה..
אם מדובר בתלבושת אחידה
כמו למשל, למלצריות בבית מלון, הרי שעל המעביד לשאת בהוצאה.

happymam

New member
../images/Emo207.gifהאם מעביד חייב לקנות לעובד

אם מדובר בתלבושת אחידה
כמו למשל, למלצריות בבית מלון, הרי שעל המעביד לשאת בהוצאה.
האם מעביד חייב לקנות לעובד
בגדי עבודה. טכנאי, למשל (של מכונות כביסה) שמכנסיו מתקלקלים בעקבות העבודה וכנ"ל לגבי נעליים שזה גם עניין של בטיחות? האם יש חוק לזה?

אפשר כי במקרה שלך

האם מעביד חייב לקנות לעובד
בגדי עבודה. טכנאי, למשל (של מכונות כביסה) שמכנסיו מתקלקלים בעקבות העבודה וכנ"ל לגבי נעליים שזה גם עניין של בטיחות? האם יש חוק לזה?
אפשר כי במקרה שלך
חלה חובה על מעבידך מכח הסכם עבודה קיבוצי החל על הענף בו אתה עובד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה