מה אתן מביאות להם אחרי מעון?

../images/Emo21.gifמה אתן מביאות להם אחרי מעון?

אני נותנת לו אחרי מעון מעדנים וופלים במבות וארוחת ערב פרוסת לחם עם גבינה או חומוס או שוקולד אני מתלבטת במקום הזה להאכיל אותו בדייסה אורז תמיד אחרי מעון הוא רעב וגננות אומרות שהוא אכל טוב שם .. מה אתן מאכילות אותם? הבן שלי בן שנה ו5 חודשים

אביטלתל

New member
בגיל הזה

הוא כבר יכול לאכול ארוחת ערב עם כל המשפחה ופלים, במבות, לחם עם שוקולד ? למה ?

אביטלתל

New member
מתולתלת יקרה

הוא לא צריך ממתקים בשביל להתפנק זו הדרך שלך לפנק אותו וחבל שכבר מהגיל הזה את מעבירה מסר שאוכל מתוק הוא סוג של פינוק

tiger mom

New member
למה לתת כל כך הרבה ממתקים?

מה רע בפרי לאחה"צ? חביתה בערב? אצלנו היא אוכלת פרי או מעדן אחה"צ חביתה בערב, נקניק, גבינ"צ. בת שנה ו-4 חודשים

famina1

New member
לביבות / ביצה קשה / לחם מטוגן

לביבות עם פירות או ירקות - אצלנו זה נטרף אולי סנדוויץ עם ביצה קשה מגוררת וגבינה מגוררת ועגבניה - שלי דווקא מעדיפה חביתות..אבל אולי אצלך זה ילך לחם מטוגן - טבול בבלילת ביצה+מעט חלב+מלח ובזיליקום(המצאה שלי) - או מתוק עם סוכר וקינמון חביתה משודרגת ודי קלה ללעיסה - בתוספת כפית חלב+גבינת עמק טל מגוררת+עגבניה מגוררת(ללא הגרעינים והנוזלים) אפשר גם לשכפל לערב את ארוחת הצהריים - שיהיה בשרי לפעמים, אם זה מה שהוא אוהב או עם דגים - אם כבר התחלתם (אני עוד לא)

famina1

New member
אה, לארוחת ארבע..

נכון להיום התחילה יום שלם בגן..אז אוכלת שם בעיקר עוגות למיניהן אחהצ אפשר להוסיף שעה וקצת אחרי איזה פרי או גמדים בימים שלא בגן : פרוסה מרוחה בגבינה או גמדים ועוגיות שהכנתי (בינתיים יצא לי רק עוגיות טחינה) או פתי בר

b o t t e n

New member
חסר השרימפס, קלמארי מוקפץ וספריבס.

וזו לא בדיחה, אצלנו, יש ימים שזה מה שהם אוכלים לארוחת ערב.

שרונית28

New member
בגיל הזה הקפדתי על מעדן חלב

או פרי. בארוחת ערב מוקדמת הייתי נותנת ביצה/פרוסה/ירקות/גבינות. לפעמים הייתי נותנת בקבוק סימילק.

orly p

New member
מיד כשהיא באה

אני נונת יוגורט,פרי אח"כ עוגיה או פרוסה עם שוקולד חרובים ארוחת ערב- ביצה,עגבניה ,מלפפון, גבינה אחרי האמבטיה-צ'יריוס עם חלב מכל הדברים האלו היא רק נוגסת,בקושי אוכלת...

GAL L1

New member
שלי בת שנה ו-4

אחרי מעון בד"כ מקבלת תירס או בננה לנישנוש מקסימום פתי בר. אומנם אני לא מהחסידות של אוכל בריא, אבל משתדלת להימנע כמה שיותר מהממתקים. בין 18:30 ל - 19:30 אוכלים ארוחת ערב, שזה כולל בד"כ עגבניה וביצה. או פסטה ברוטב עגבניות, היום למשל אכלה אורז מלא שבושל עם רוטב עגבניות וביצה ועגבניה עם מלפפון. השבוע גם אכלה מין פשטידה מפסטה עם גבינה לבנה ובולגרית. אחרי זה עוד קינחה בקציצה ברוטב עגבניות. לפעמים שהיא עדיין לא סבעה ורוצה להמשיך לאכול אני נותנת גמדים. אפשר גם לטת לנשנש פירות יבשים או פרות כמו אגס וענבים אחרי המעון

GAL L1

New member
בישלתי את הפסטה

שהיא הייתה כימת מוכנה, עדיין קצת קשה בערך 1/4 שקית שתי ביצים קישקשתי עם שתי כפות גדושות של גבינה לבנה הוספתי גבינה בולגרית פיירקס קטן שפכתי את הפסטה כיסיתי עם ביצה ומעל זה שלוש פרוסות של גבינה צהובה בחום של 200 מעלות באובן בארך 25 דקות. היה מאוד טעים גם לקטנה וגם לאבא שלה

s h i R 1 2 3

New member
בד"כ פירות

ומאוחר יותר ארוחת ערב. כל פעם משהו אחר. היום אכלנו פסטה (ברוטב בשרי).

luliliya

New member
אני פעם הייתי שולחת דניאלה ושמעתי

שכל הילדים בגן מקבלים מזה. לא שולחת יותר כלום, הקטנה תקבל בבית.

למעלה